Jump to content

[Windows 8/8.1] Po sleep módě, nejde Internet (Limited Wifi)


daniele_pvk

Recommended Posts

Zdravím, koupil jsem si včera novej notebook bez operačního systému.

Nainstaloval jsem si tam beta verzi Windows 8.1.

Problém je: Dám počítač do sleep módu, pak ho zase zbudim a nejde wifi, piše to Limited/Unidentified network/No internet access apod.

Stejný problém byl i u Windows 8. Prolistoval a progoogloval jsem už řadu stránek ("No internet after sleep mode"), tento problém je velice znám jako bug ve windows 8/8.1.

Ale do teďka jsem nepřišel na řešení.

Nemáte nikdo stim zkušenosti?

 

Děkuju moc,

Jedu i Linux na kompu a zde ten problém není.

Je problém někde ve Windows 8 nastavení nebo tak.

Zkoušel jsem už i troubleshooter a nepomohlo.

 

Děkuju

Link to comment
Share on other sites

Udělal jsi velkou chybu!Koupil sis Windows 8,ten nejhorší OS od Windowsu.Kup si něco lepší a Win8 už do ničeho nedávej.Později uvidíš,co Windows 8 dokáže udělat za blbosti.

Link to comment
Share on other sites

Problém se vyskytuje jen u pár řad wifi adaptérů. Nefungovalo mi to na Broadcomu a TP-LINKU co jsem měl na notebooku ale jak jsem si koupil přijmač D-Link vše šlapalo jak má.

 

 

Udělal jsi velkou chybu!Koupil sis Windows 8,ten nejhorší OS od Windowsu.Kup si něco lepší a Win8 už do ničeho nedávej.Později uvidíš,co Windows 8 dokáže udělat za blbosti.

 

No ty jsi chytrý jak radio. Windows 8 blbosti nedělá blbosti na něm děláš akorát ty... Běžím na win8 už rok a půl díky dreamsparku už ho mám 2 měsíce před oficiálním vydání a zatím jsem ji nestěžoval ani na jednu věc a když už tak to jsou maličkosti na které si rychle zvykneš.

Link to comment
Share on other sites

Problém se vyskytuje jen u pár řad wifi adaptérů. Nefungovalo mi to na Broadcomu a TP-LINKU co jsem měl na notebooku ale jak jsem si koupil přijmač D-Link vše šlapalo jak má.

 

 

 

No ty jsi chytrý jak radio. Windows 8 blbosti nedělá blbosti na něm děláš akorát ty... Běžím na win8 už rok a půl díky dreamsparku už ho mám 2 měsíce před oficiálním vydání a zatím jsem ji nestěžoval ani na jednu věc a když už tak to jsou maličkosti na které si rychle zvykneš.

 

Já mám taky Windows 8 a je to nehorázná blbost.Lituju,že jsem si ho kupoval.Blne internet,což na Windows XP vůbec nedělalo...A pokud vyjde nějaký další WIN tak doufám,že bude lepší než tento aktuální.

Link to comment
Share on other sites

Windows 8 je skutečně změna k horšímu a to nejen v UI, ale hlavně ve funkčnosti, ale o tom se tu nebavíme.

 

Myslím, že řešení je už v druhé větě: "Nainstaloval jsem si tam beta verzi Windows 8.1." -> neinstalovat bety, obsahují chyby (i když, to by nemohli vydat ani Windows 8), které se budou opravovat.

Link to comment
Share on other sites

Windows 8 je skutečně změna k horšímu a to nejen v UI, ale hlavně ve funkčnosti, ale o tom se tu nebavíme.

 

Myslím, že řešení je už v druhé větě: "Nainstaloval jsem si tam beta verzi Windows 8.1." -> neinstalovat bety, obsahují chyby (i když, to by nemohli vydat ani Windows 8), které se budou opravovat.

 

 

Můj názor...Nevím proč vydávali takovou nehoráznou kravinu.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

1. jestli je ten windows jen pro osobní účel tak si ho raději z těchto důvodů stahujte a neutrácejte takový neskutečný prachy ... 

2. win 8 je šílenost vysokého stupně ... a na to maličkosti že třeba nefunguje csko po 2 a xtém spuštění nebo že OpenGL je uplně mimo bych si fakt nezvykl.

 

jestli mužu doporučit ... prodej win 8 a dej si tam stažený sedmi nebo počkej na win white, prej to bude lepší ... :)

Link to comment
Share on other sites

Udělal jsi velkou chybu!Koupil sis Windows 8,ten nejhorší OS od Windowsu.Kup si něco lepší a Win8 už do ničeho nedávej.Později uvidíš,co Windows 8 dokáže udělat za blbosti.

ho*no do toho rozumieš. Absolútne rozprávaš pičoviny. Je vidieť že si ten OS nikdy nevyskúšal. Mám ho a musím povedať že iný OS by som nechcel.

Link to comment
Share on other sites

ho*no do toho rozumieš. Absolútne rozprávaš pičoviny. Je vidieť že si ten OS nikdy nevyskúšal. Mám ho a musím povedať že iný OS by som nechcel.

 

Windows 8 je kravina světa...Jak píše Hip.Csko na druhé zapnutí nejede.Já bych to stáhnul z obchodu.

 

A mimochodem,WIN8 už mám delší dobu a za ten čas sem poznal ty "velké možnosti",leda tak h*vno...

Link to comment
Share on other sites

Windows 8 je kravina světa...Jak píše Hip.Csko na druhé zapnutí nejede.Já bych to stáhnul z obchodu.

 

A mimochodem,WIN8 už mám delší dobu a za ten čas sem poznal ty "velké možnosti",leda tak h*vno...

 

Víš každý na Win 8 nehraje jen hry. V mnoha věcech je optimalizovanější a to že na něm nejde csko je úplná kravina. Pokud si csko stáhnete ze steamu a nestáhnete si ho "nelegálně" tak normálně jde 1.6 i Source... Navíc je tam funkce HyperV bez které bych se už teď asi neobešel. Start za 4,8 sekundy je oproti Win7 která mi startovala cca za 35 sekund když byla na stejném SSD Disku a stejném PC. Celkově je Windows 8 o moc rychlejší. Win 8 podporuju ale furt je pomalejší jak OSX který používám denně na MacBooku.

Link to comment
Share on other sites

Jenže já jsem si koupil herní notebook a Csko jsem měl dávno koupené...Nevím jak ty,ale měl jsem Windows 7 a startoval se mi asi 4-6 minut.A navíc mám taky někdy problémy s připojením k internetu a to víc lidí ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...