Jump to content

nabízím Nabízím hry, cena dohodou


Fakerko_

Recommended Posts

Ahoj,

nabízím vám tyto hry:

 

BF3+premium

WarZ

Herní účet na alliance of valiant arms

Herní účet na World of Tanks

 

Cena dohodou, takže nabídky mi pište do zpráv, děkuji.

Peníze lze poslat přes bankovní účet či paypal.

Link to comment
Share on other sites

No nic moc za výběr WarZ kopírka DayZ :d Jinak bf3 mám bez premium a ti co maj premium sou sráči co neuměj hrát :d

BF3+premium máš více úkolů, všechny DLC a máš dřív a zdarma přístup do beta BF4.

Link to comment
Share on other sites

Jak je jako prodáváš? Resp. na jakou službu ty hry jsou? Možná bych měl zájem o WarZ ;) Jen mi k tomu řekni trošku více...

BF3 je na originu nebo to má třeba na CD WarZ je na steamu nebo to má taky možná na CD

Link to comment
Share on other sites

BF3 je na originu nebo to má třeba na CD WarZ je na steamu nebo to má taky možná na CD

Tvl a proč mi to jako píšeš? Fakt nechápu tě... Přečti si po sobě co jsi napsal a pak mi řekni, zda jsi v pořádku nebo ne.

Link to comment
Share on other sites

Jak je jako prodáváš? Resp. na jakou službu ty hry jsou? Možná bych měl zájem o WarZ ;) Jen mi k tomu řekni trošku více...

Hry WarZ (nebo-li teďka nově infestation survivor stories) jsem koupil key přímo z officiální stránky a tudíž to není přes žádný steam, origin, ale přes jejich updater. Za tu cenu, na které se dohodneme ti dám tento key a k tomu herní účet, na kterém byl tento key aktivován. Od tohoto účtu si poté změníš e-mail, heslo, Jméno postav atd.

Link to comment
Share on other sites

kolik chceš za BF3 + premium ? :d .. já jen, že mám jen BF3 a dával jsem za něj 100,- :d

Jak jsem psal. Do SZ mi máte psát návrhy za kolik to koupíte, ale vsaď se, že za 100Kč ti to neprodám, jelikož nějaká ta sleva, jak nyní probíhá je pouze na BF3, ale nikoli na premium, ale zase za to nebudu chtít plnou cenu, což je určitě logické, takže stačí psát do SZ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...