Jump to content

ostatní Vymazanie si prosíím


Majky ROOt

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Vážne o tom premýšlam.. že vy budete asi sexuálne ináč orientovaný... Lebo podla toho čo tu píšete, na baby nieste.

Jsme no :d Nikdo s tebou tady chodit nebude :d :d
Link to comment
Share on other sites

No nejakého manažéra firmy píšete ako jebnuté decko, "baby", "lenošíme" atď.

 

Hneď si to vzdal, všetci tu vieme že nemáš žiadnú hru. Radšej si vymaž Pawno z prehľiadača a nevracaj sa tu, keď ti tak vadíme. Aký máš dôvod znova a znova pozerať si toto vlákno? Sa ti páči ako ťa urážame?

Link to comment
Share on other sites

Uvedomuješ si vôbec, že ty tu zastupuješ vašu firmu? Všetko, čo to odznelo sa bude niesť s výrobkami tej firmy, toto fórum nie je najmenšie. Premýšľal si niekedy, aké by to bolo, keby sa tu odprezentuješ ako bežný úžívateľ, ktorý tu chce reprezentovať nejaký väčší celok, ale ty si zvolil iný prístup. Neskutočne mi vadia tie gramatické chyby, pretože takto si firmu vážne nepredstavujem. Uznávam, že na tomto fóre sú ľudia, ktorí sa radi utrhnú a potom robia bordel, lenže ty si im dal na to dôvod. Skús sa nad sebou trocha zamyslieť a myslím že ti to tu otvorí dvere. Mimochodom, áno, nevykám vám, aj keď som mladší, no ja vykám vždy len ľuďom, ktorí si to zaslúžia, skús so sebou niečo urobiť, a nemám problém ti znova vykať.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...