Jump to content

mapa Prison Maps


Invouk

Recommended Posts

Dobry den,

Toto je moja taka 2. mapa taky maly projekt...

Nechadza sa tam:

 

- AREAL CIEL

 

- Cely

- Boxovaci Ring (2x)

- Boxovacie Pitle

- Behacie pasy

- BasketBall

- Doplnenie hladu

 

- AREAL DOZORCOV

- Dost Prepracovanie Pri otvaranie brany aby neunikly vezni !

- Dobry Výhlad Pre dozorcov na zabijanie veznov pri vzpure )

- Pickupy Na streche Ciel na zbrane !

- 4 Bezpečnostné otvaracie brany od venkajška !

 

 

Ak som niešo vynechal niečo doplnim !

 

 

Hlada Niekdo Mappera Ak sa vam to bude lubiť tak možte ma kontaktovat budem pre vas mappovat ... ! Nechcem $$

Link to comment
Share on other sites

Fakt hnusná mapa. Prekrývajú sa ti objekty, hnusný plot, cely zle riešené...

1. obrázok - hnusný plot

2. obrázok - ohraničenie vezenia ( "Strecha v plote")

3,4. obrázok - prekrývanie objektov

5. obrázok - plot v pozadí je hnusne spravený

7. obrázok - tá jedáleň - pult, stoly,...

 

ak sa ti už prekrývajú objekty tak stačí upraviť výšku objektu o 0.005 alebo 0.01 (Z).

Link to comment
Share on other sites

6. obrázek se mi zdá že jsi okopíroval z bývalého serveru (modu) Angry Prisoners kde se odehrával útěk 1

Jedáleň je fakt hrozná... Mohl si použít lepší objekty. Hodně objektů (v celém arealu) je dost zbytečných.

1/10

Link to comment
Share on other sites

umiestnenie miestnosti a ich prepojenie je celkom pekne ale objecty su oničom cely z plotov ? :d to kde sme ? ... strašne smiešne , budova podobna ako na PFR mal si zmeniť aspon rozloženie poschodi a umiestnenie ciel.. a nebolo by to podobnééé moje hodnotenie 2/10 ... popracuj na sebe vyskušaj si postaviť budobu z interierom aby si si vyskušal tvorivosť.. inak je to nanič ked nevitrenuješ tvorivosť... ale pametaj jednoduchosť a realnosť su najkajšie veci ... a nie nerealna veznica ! :)

Link to comment
Share on other sites

umiestnenie miestnosti a ich prepojenie je celkom pekne ale objecty su oničom cely z plotov ? :d to kde sme ? ... strašne smiešne , budova podobna ako na PFR mal si zmeniť aspon rozloženie poschodi a umiestnenie ciel.. a nebolo by to podobnééé moje hodnotenie 2/10 ... popracuj na sebe vyskušaj si postaviť budobu z interierom aby si si vyskušal tvorivosť.. inak je to nanič ked nevitrenuješ tvorivosť... ale pametaj jednoduchosť a realnosť su najkajšie veci ... a nie nerealna veznica ! :)

 

tak taky komentar, ktory vystihuje moje slova som este nenapisal ani ja.

 

jednoduchost, realnost, tvorivost

Link to comment
Share on other sites

Ak len začínaš mapovať tak prosím nerob takéto "veľké projekty" pretože je to uplný hnus..

0/12 bodov.. a ani za snahu ti nedám bod pretože namrdať pár objektov na seba vie hocikto.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...