Jump to content

Akú hru by ste chceli?


Majky ROOt

Recommended Posts

Dobrý deň. Už dávno Vám trepe v hlave super nápad na hru.. Ale bohužial neviete programovať ani s tým nemáte skúsenosti?

 

Tak sa podelte o nápad, my hru vytvoríme a dáme ju na steam. Pravdaže o zisk sa rozdelíme. Je to len na Vás akú cenu tam chcete a za kolko sa bude predávať. Všetko ide 50 na 50% (zisk).

 

a prosim, nepíšte sem že sme dajaký "blbci" atd.. Myslim to Vážne.

 

Dakujem.

Link to comment
Share on other sites

Aspon ste mi dokázal že nemáte ani 12 rokov a ste proti Slovákom. Nechápem to vaše myslenie Pane.

 

90% čechů nemusí slováky. :d

Dej hru FTP s prémiovými možnostmi, alespoň první verzi hry.

Link to comment
Share on other sites

neni to zly nápad, viem že takých hier neni moc. Pravdaže dobry nápad, len hladáme niečo čo ešte skoro nikde neni, niečo exotické, luxusné, jedinečné.. Dajakú hru čo sa nevidi každý deň. A kde by ju ste chcel dat Pán Bloodman? :)

Link to comment
Share on other sites

neni to zly nápad, viem že takých hier neni moc. Pravdaže dobry nápad, len hladáme niečo čo ešte skoro nikde neni, niečo exotické, luxusné, jedinečné.. Dajakú hru čo sa nevidi každý deň. A kde by ju ste chcel dat Pán Bloodman? :)

 

Spravit napr. vlastne stranky, vlastny patcher, vlastne servery a vsetko spravovat bez pomoci sluzieb typu steam, garena a pod. V podstate nieco ako wow. V podstate mapa a vsetko v hre by sa drzalo zakladneho deja. Ak by bola hra free a dali by sa tam kupovat nejake VIP veci ktore by boli na tolko lakave a na tolko lacne aby si ich kazdy kupil tak by nebol problem jak z hracmi tak z peniazmi. Nieco na styl LoLka kde sa daju kupovat postavy, skiny a ine veci za realne prachy.

Link to comment
Share on other sites

To je nádhera, úplně celý tým je na ho*no, jelikož neumí vymyslet ani téma hry. Určitě lze předpokládat, že ten kdo ti dá nápad a ty ho uskutečníš, (pokud toto není stále divadélko) co za to dáš tomu kdo tě na ten nápad přivedl? Popravdě řečeno nedáš mu nic a dáš to jako tvůj nápad.

 

Děkujeme, nechceme.

Link to comment
Share on other sites

Ale my nechceme vymyslieť žiadnu hru, my sa pýtame hráčov, čo majú radi a podla toho robíme hry. My máme rozrobené 3 hry, jedna dokončená na 90% a ostatné na 15%. A musím poznamenať, že su vymyslené našim teamom, takže nikto nám ju nevymyslel.

 

Ale pravdaže sa rozdelíme. A Také by sme nikdy neurobili, že by sme nedali nič, ked sa nam nápad páči, shodneme sa.. a vytvoríme tú hru. Pravdaže Pán Bloodman je krásny nápad, možno aj ten nápad zrealizujeme. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ano, a Activision z nás vysúdi miliony eur, Fajn nápad..

 

No Mario Online by som urobil ešte ako webovú hru, ale moc sa mi nechce.. :d Je to ťažké, tolko nápadov a tolko málo času.

Link to comment
Share on other sites

Já bych chtěl MariO (Je to normální mário jen tam je Portal Gun :))

Aby šel hrát přes Hamachi :) (Jde sice pro dva, ale jen na jednom PC)

Nedělám si srandu ! :)

Link to comment
Share on other sites

Já bych chtěl MariO (Je to normální mário jen tam je Portal Gun :))

Aby šel hrát přes Hamachi :) (Jde sice pro dva, ale jen na jednom PC)

Nedělám si srandu ! :)

facepalm

Link to comment
Share on other sites

Ano, a Activision z nás vysúdi miliony eur, Fajn nápad..

 

No Mario Online by som urobil ešte ako webovú hru, ale moc sa mi nechce.. :d Je to ťažké, tolko nápadov a tolko málo času.

Když je pro vás těžké super mario, tak by z vás Activision tolik peněz nevysoudil, jelikož by se jen smál jaká by to byla sračka :d

Link to comment
Share on other sites

Ano, a Activision z nás vysúdi miliony eur, Fajn nápad..

 

No Mario Online by som urobil ešte ako webovú hru, ale moc sa mi nechce.. :d Je to ťažké, tolko nápadov a tolko málo času.

tak promin no Špek Ops 3

Link to comment
Share on other sites

Pán Petr hnátek, vy ste Vážne tak na hlavu alebo to len divadlo tu hrajete?

 

Ja tu rozprávam o názvu a o hre. Názov sa týkal toho, že je licencovaný, a ked ho použijem na komerčné účely, tak ma môžu zažalovať.

 

čo sa týkalo Mária, to je rozdiel.. a s tým názvom nemalo nič spoločného. Takže to nebude žiadne Cod Black Mario Ops 3. Vy viete ale vytočiť človeka, a teraz si musím dať fajku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...