Jump to content

mapa Restaurace SF


Smogy

Recommended Posts

Zdravím,

po delší době jsem znova sedl k map editoru. Dlouhou dobu jsem přemýšlel co udělat za mapu a tak mě napadlo udělat restauraci v SF. Tohle je pouze první verze mapy s kterou jsem se hrál cca. 5 hodín a 30 minut. (nejvíce dala zabrat udělat budova.. Střecha atd.).

Na další verzi plánuju:

* Podium pro zpěváky

* parkoviště

* Vylepšit kuchyni pokud mě něco ještě napadne.

 

Když tak napište nějaké nápady.

Chtěl jsem dát i nějaké lidi (NPC) do restaurace jako barmana/ku kuchaře atd. ale v MTA map editoru kde jsou objekty z verze 0.3e atd. neukazuje mi tu ikonku. (bohužel :/) Kdybych do dal celou mapu do normálního bez těch objektů tak zmizí té z verze 0.3e atd.

 

Snad se vám bude líbit mapa a další verzi bych chtěl dát do týdne protože nebudu moc doma teďka

:)

Link to comment
Share on other sites

Omlouvám se Vám. Minule jsem měl video pro sebe a pro další videa mi to zůstalo pro "soukromé" a zapoměl jsem to změnit. Teď už to de.

EmpireSk nejde ti to tak jak můžeš vědět jak to vypadá prosím tě.

Link to comment
Share on other sites

-zla lokalita

-ten stol z Area51 (alebo 59?) sa tam vobec nehodi

-na budove v oknach mohli byt aj skla . (ID: 19466 alebo 19325)

 

 

-pamatam si, ked si do chatu pisal ze ti 2 hodiny trvalo urobit budovu. Podla mna si 2 hodiny robil budovu a potom ked si uz bol unaveny tak si interier odflakol. Mal si nad tym pracovat dlhsie.

Link to comment
Share on other sites

Na intenieri budu ještě dělat a zkoušel jsem té okná ale pouze na dvě okná mi to šlo ze vnitř takže zkoušel jsem to ale nešlo další :/ Zkusím ještě něco s tím podělat. Jak jsem psal.. je to pouze první verze takže se ještě dlouho s tím pohraju i kdyby to trvalo rok ;)

Link to comment
Share on other sites

Docela ujde, ale chce to doladit :)

Děkuju. Pracuju teďka na věcech co jsem napsal a měním stoly na lepší a také kuchyni něco přidám a něco odeberu :)

Link to comment
Share on other sites

Zlá poloha, vnútri veľmi veľa nevyužitého priestoru, mohol si aspoň spraviť podlahu, oplotenie si tiež mohol vybrať lepšie keď si to už celé spravil drevené (a hlavne ho poriadne ukončiť), pódium vyzerá ako podložka na cvičenie (čo som si pôvodne myslel že to je), vonkajšie stoly tam vôbec nepasujú, no jednoducho ešte máš čo vylepšovať.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...