Jump to content

hledám Browserovka


Hymbrlak

Recommended Posts

Ahojte.

Hľadám týpka, čo by bol schopný spraviť, nazvi me to, jednoduhšiu browser hru, podobné Rising Cities.

Viem, že bude ťažké splniť ďaľší krok, ale skúsil by som to - hľadám niekoho, kto to spraví zadarmo (resp. ja nebudem za to musieť platiť).

Ale zárobky z hry by šli na tvorcov účet.

Nič viac nechcem, len spraviť hru o ktorú sa budem starať a peniaze, zárobky bude brať tvorca.

Ja poskytnem nápad, veci ktoré by tam mali byť a ostatné by bolo na tvorcovi :)

 

Pevne verím, že sa nájde človek, ktorého to baví a ktorý by bol ochotný seriózne niečo takto vytvoriť :)

 

 

 

PS: komenty že ti to nikto nespraví si nechajte, pevne verím že sa tu niekto taký nájde ;)

Link to comment
Share on other sites

Nevieme či to má naša firma zobrať alebo nie. Akú máme istotu že tá hra bude úspešná? To proste protrebuje propagáciu a reklamy. :)

 

Nevieme sa rozhodnúť. Znie to dobre, ale Vám ani tak neveríme. Takže keby to malo tak byť ako vy hovoríte "všetky zárobky z hry pojdu tvorcom", tak musíte podpísať s nami zmluvu že nám ich fakt dáte. Ináč by som sa ani do toho nepustil.

 

Dakujem.

Link to comment
Share on other sites

Takto vám poviem. Mne ide čisto len o to, aby sa niečo spravilo a aby som to potom neskôr mohol udržiavať. O prachy mi absolútne nejde, ide mi o to niečo vydať a potom to udržiavať.

Nápad je sám o sebe originálny a taká browserovka široko-ďaleko nie je.

Ako som povedal, jediné čo chcem, je poskytnúť nápad a potom prístup, povedzme k administrácií toho celého aby som sa o to staral. Ostatné všetko by bolo tvorcov ;)

Link to comment
Share on other sites

Pane, Vy ste ma tak ani nepochopil. Tu ide o to, že náklady na tvorbu tej hry sú vysoké, nás to vyjde tak na 1.200 eur. (Vážne, nesrandujem). Môj šéf musí platiť všetkých naších programátorov. A my chceme, aby sa nám aj tie náklady vrátili, tak preto to všetko.

 

Vy si možno myslíte že ja sadnem za PC, vypíšem 1000 príkazov, 500 riadkov zadefinujem dajakú činosť a hra je na Svete. Velký omyl, ale velký!

Link to comment
Share on other sites

Upřímně řečeno stejný nápad jako ty už jsem dostal cca před měsícem a od té doby na tom pracuju ;) je to taky budovatelská strategie kde každý uživatel má svůj ostrov, na kterém může vybudovat třeba rekreační centrum, stanové město, nebo průmyslovou zónu.

 

Momentálně dělám na interakci mezi hráči, kdy si budou moci mezi sebou přeprodávat suroviny atd..

 

Hra ještě není zdaleka hotová, ale mám už funkční a hratelnou betaverzi

Link to comment
Share on other sites

Upřímně řečeno stejný nápad jako ty už jsem dostal cca před měsícem a od té doby na tom pracuju ;) je to taky budovatelská strategie kde každý uživatel má svůj ostrov, na kterém může vybudovat třeba rekreační centrum, stanové město, nebo průmyslovou zónu.

 

Momentálně dělám na interakci mezi hráči, kdy si budou moci mezi sebou přeprodávat suroviny atd..

 

Hra ještě není zdaleka hotová, ale mám už funkční a hratelnou betaverzi

 

Pán Jenkings, vy ste inšpirácia sama seba. Taky dobry nápad ste mi vnúkol.. že to svet nevidel, len nie Browser hra ale normál PC hra v 3D. Dakujem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Upřímně řečeno stejný nápad jako ty už jsem dostal cca před měsícem a od té doby na tom pracuju ;) je to taky budovatelská strategie kde každý uživatel má svůj ostrov, na kterém může vybudovat třeba rekreační centrum, stanové město, nebo průmyslovou zónu.

 

Momentálně dělám na interakci mezi hráči, kdy si budou moci mezi sebou přeprodávat suroviny atd..

 

Hra ještě není zdaleka hotová, ale mám už funkční a hratelnou betaverzi

 

Ja som mal trošku na mysli manažérsku stratégiu :) o čom takto nebudem prezrádzať, ešte by mi to niekto ukradol :d :d

Jako, ja som sa pokúšal niečo stvoriť, ale nanešťastie, ja a kódy sme k sebe nikdy nešli dokopy :(:d

Ak by si chcel, môžeme pak niečo dať dokopy spoločne :p Stačí ak máš záujem si môj návrh aspoň vypočuť, ak budeš chcieť, napíš mi PM :p

Link to comment
Share on other sites

Kody tiež neboli moji kamaráti pred 10 rokmi, ale musíš to pochopiť, čo a ako funguje.. A tak začať na niečom stavať. Len ide o logické myslenie.

 

Pravdaže je aj dôležité vedieť matiku na velkej úrovni, kedže sú tam úseky ktoré treba prepočitávať aby všetko v konečnom výsledku bežalo tak ako má. Pravdaže by som ani ja nič nepovedal keby ste sa podelil o nápad. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja som mal trošku na mysli manažérsku stratégiu :) o čom takto nebudem prezrádzať, ešte by mi to niekto ukradol :d :d

Jako, ja som sa pokúšal niečo stvoriť, ale nanešťastie, ja a kódy sme k sebe nikdy nešli dokopy :(:d

Ak by si chcel, môžeme pak niečo dať dokopy spoločne :p Stačí ak máš záujem si môj návrh aspoň vypočuť, ak budeš chcieť, napíš mi PM :p

 

Však ono to je taková manažerská strategie... pokud se chceš mrknout tak ti do SZ pošlu link

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...