Jump to content

gamemode Slovak Live


Mivčo

Recommended Posts

Sojte ;)

Pripravujem mod Slovak Live, ktorý sa bude odohravat v Los Santos.

čo vtom modu bude:

23 zamestnaní,5 bánk,100 domov,brigady,admin system,vip system, všeliake stunty, ostrovčeky a take prekvapenia ;)

mod mam zatial hotový tak 40%

+ v MTA vyrabam budovy lebo lebo chcem na servery zmenit budovy + vylepšenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Nic proti ale hodně GM jsou navzájem nápady hodně podobné :d

A čo mam daj Gulaš v Los Santos :d :d

 

 

Ďalšia kópia RZE? Super, pochybujem že ju 'vyndáš'..

Otvor okno a vyskoč

Link to comment
Share on other sites

No, dobre, som zvedavý či tvoj server niekedy uvidím, ak áno tak ho podporím. 99.9% - počet percent ktoré odhadujú že to vzdáš. A ešte, určite tu bude (alebo na SA-MP fóre) milión helpov ohľadom niečoho z módu.

Link to comment
Share on other sites

11.7.2013 výnde new GM :

 

 

Ok tak datum už nestihneš ... Ale uvidíme pokud to vydáš určitě se půjdu podívat :)

 

Diki ale 11.7.2013 toto si mi už pisal na skype :d :d :d

Link to comment
Share on other sites

No neviem, takýchto modov je milion a mal by si veľmi velké šťastie keby sa to uchytilo.. Ked už robíte tie mody tak aspoň niečo originálne lebo ak to bude ako d'alších milion modov tak sa to neuchytí, to Vás nenapadne ked ten mod robíte?

 

Ďalšia kópia RZE?

 

Prečo kopia? To len RZE môže mať motív reálneho života? Píšeš to snád' všade kde sa objaví real life mod.. Pozri si SA-MP forko koľko je tam takýchto modov a pochybujem, že tam poznajú RZE.

Link to comment
Share on other sites

No neviem, takýchto modov je milion a mal by si veľmi velké šťastie keby sa to uchytilo.. Ked už robíte tie mody tak aspoň niečo originálne lebo ak to bude ako d'alších milion modov tak sa to neuchytí, to Vás nenapadne ked ten mod robíte?

 

 

 

Prečo kopia? To len RZE môže mať motív reálneho života? Píšeš to snád' všade kde sa objaví real life mod.. Pozri si SA-MP forko koľko je tam takýchto modov a pochybujem, že tam poznajú RZE.

RZE a motív reálneho života? Teraz si ma pobavil. RZE je skôr Freeroam, veď tam ani nejde o reálny život nejde. A toto je určite kópia, prvky zo RZE, 'reálny život' ako to nazývate, stunty atď. Reálny život (RP) by podľa mňa mal vyzerať oveľa inšie ako keď ideš po meste a niekto ťa zabije Hunterom. Za to by si na RP dostal ban.

Link to comment
Share on other sites

RZE a motív reálneho života? Teraz si ma pobavil. RZE je skôr Freeroam, veď tam ani nejde o reálny život nejde. A toto je určite kópia, prvky zo RZE, 'reálny život' ako to nazývate, stunty atď. Reálny život (RP) by podľa mňa mal vyzerať oveľa inšie ako keď ideš po meste a niekto ťa zabije Hunterom. Za to by si na RP dostal ban.

On přeci nepsal že je to RP, a skoro v každém módě je možnost si zařídit peníze (Práce) a možnosti jak tyto peníze utrácet (Domy, auta ...) a jen tam dává stunty pro pobavení, v dnešní době již snad nikdo nekopíruje RZE ale chce udělat mód který zaujme dnešní CZ/SK komunitu( a tu rozhodně nikdo nezaujme RP módem ale tady takovým hybridem :) )

Link to comment
Share on other sites

On přeci nepsal že je to RP, a skoro v každém módě je možnost si zařídit peníze (Práce) a možnosti jak tyto peníze utrácet (Domy, auta ...) a jen tam dává stunty pro pobavení, v dnešní době již snad nikdo nekopíruje RZE ale chce udělat mód který zaujme dnešní CZ/SK komunitu( a tu rozhodně nikdo nezaujme RP módem ale tady takovým hybridem :) )

1 človek pochopil že nekopirujem RZE ;) +rep keby tu je

Ak chcete Copy RZE tak zoberem QWER fake rze74 a upravim ju :d

Link to comment
Share on other sites

ja by som nejakemu studentovi psychologie ako maturitnu pracu alebo take nieco poradil skumanie ludi ako si ty. Mne to neni smiesne ani otravne, ale zaujima ma sledovat co pises a zamyslat sa nad tebou aky v skutocnosti si :d

To mne alebo komu?

Link to comment
Share on other sites

Nechápem vám. Určite je to kópia RZE, bude to a ak, ak ju náhodou dokončí tak to uvidíte sami. Alebo to bude nejaký shit vytvorený z návodov a iných scriptov, už vidím ako ti robíš mód keď tu máš asi najviac helpov (nepočítam ostatné účty.)

ja by som nejakemu studentovi psychologie ako maturitnu pracu alebo take nieco poradil skumanie ludi ako si ty. Mne to neni smiesne ani otravne, ale zaujima ma sledovat co pises a zamyslat sa nad tebou aky v skutocnosti si :d

 

+1

Link to comment
Share on other sites

keby som niečo nevedel pomoct tak sa opitat TeCHNoToMa

 

Celá táto veta nemá zmysel. + V podpise máš 55% hotových, a písal si že máš len 40%, už vidím aký bude tento mód prepracovaný.

Link to comment
Share on other sites

1. V prvom rade by som sa hambil vôbec taký názov módu si dať..

Aj tak to bude nejaký Afghanistánsky DM kde si budeš môcť kúpiť dom keď oklameš zabugovanú banku raketometom.

 

2. Ten mód nikdy nedokončíš takže radšej nič neprezentuj.

A tých 6 hodín denne čo na tom robíš panebože čo to pawno máš tak dlho otvorené len alebo čo ??

 

3. Ak to neurobíš naozaj reálne tak ti dam nikto nebude hrať..

nieže by ti tam niekto aj tak hral.. okrem bratrancov a detí.. s admin levelom..

 

4. Dielo autora vypovedá o ňom samom takže si myslím že každý si z tvojho chovania domyslí čo to bude za mód..

Avšak nechcem ťa len kritizovať, možno prekvapíš a niekto ti na ten server náhodou zablúdi..

 

5. Nechápem prečo sa Slovak Life (ach až plačem pri tom názve) bude odohrávať v LS... čo je do piče na tom slovenské ?

Myslíš tie stunty a ostrovčeky ? "Stunty" v reálnom živote niesu.. jedine tak dráhy alebo parky kde sú skoky ale nie stunty..

A ostrovčeky.. videl si naslovensku už nejaký ostrov.. žitný jedine !!

 

6. + Vylepšenia.. vôbec netuším čo si chcel týmto povedať... asi si už nemal k tomu čo viac napísať aby to bolo zaujímavé

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...