Jump to content

hledám PHP Fusion 7


vopojtepek

Recommended Posts

Ahojte, potreboval by som pomoc nainštalovať php fusion lebo dokonca ani podpora mi nepomohla povedala že mam všetko správne ... Web: vopo.eu Hosting: pipni.cz

Nastavenia po krok 2 mi idú ale 3 už nie , povedali mi že to mam nastavené správne

Krok 3: Server databázy: sql17.pipni.cz

Užívateľské meno db: lolka_vopo_eu

Heslo db: palinko

Meno db: lolka_vopo_eu

Prefix tabuliek: fusion8V41D_

Prefix koláčikov: fusion16A7D_

Chyba: Krok 4: Konfigurácia / Nastavenie databázy

Chyba: Nedá sa nadviazať spojenie z databázou.

Prosím overte vaše MySQL nastavenia.

Prosím help

Link to comment
Share on other sites

:d a ktorý hosting je spolahlivy ?? :d lebo ja mam dómenu kúpenú z wedos :d len mam prevedené na pipni :d

Například wedos je dobrý webhostning za tu cenu postačí pokud ti jde o jeden web. Pokud ti jde o více webů tak na tomhle zahostuješ webů kolik jen chceš: http://www.hostzona.cz/webhosting

 

Nechápu proč si nekoupíš u wedosu webhosting.. To máš 340kč na rok bez limut a nebo je zadara s limitama.

Wedosje dobrý tak na jeden web, při multihostingu se nedoplatíš.

 

:d ale ja to chcem zadara

 

:d a steel ako si to nainstaloval ?? :d

 

Chceš to zadara, tak se nediv že ti to nejede. V dnešní době nic kvalitního zadara nedostaneš. :p

Normálně jsem to nainstaloval na pořádnou funkční veřejnou databázi z hostzony. :p

Link to comment
Share on other sites

Například wedos je dobrý webhostning za tu cenu postačí pokud ti jde o jeden web. Pokud ti jde o více webů tak na tomhle zahostuješ webů kolik jen chceš: http://www.hostzona.cz/webhosting

 

 

Wedosje dobrý tak na jeden web, při multihostingu se nedoplatíš.

 

 

 

Chceš to zadara, tak se nediv že ti to nejede. V dnešní době nic kvalitního zadara nedostaneš. :p

Normálně jsem to nainstaloval na pořádnou funkční veřejnou databázi z hostzony. :p

A on tam bude dělat php-fusion multi web nebo co? :d

Nebo chce každou stránku (kontakt, home, spolupráce) na každý hosting zvlášť? :d

 

Hele? Jsem jediný nebo zde vidím, že ten blbec tu napsal údaje od DB? :d

Link to comment
Share on other sites

Je fakt že oproti pípni bych prstíčkem hrabal o endoře. :d Na ty začátky shit cms šeredný vzhled s názvem portálu na headeru upraveného v malování + server od gamehostingu. To stačí bohatě. ;)

 

Když smrdíš korunou a nemáš ani 25Kč/měsíc na pořádný webhosting alespoň od wedosu jelikož platíš zbytečně moc za herní servery gamehostingu. Tak ti taky doporučuji spíš endoru než píííípni. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...