Jump to content

ostatní Facebook nenačítá obrázky


jenkings

Recommended Posts

Zdravím spolupachatelé ;)

 

Mám takový problém s Facebookem... Nějak záhadně mi nenačítá obrázky ;)

 

Nenačte profilovky, úvodní fotky, ani náhledy sdílených odkazů atd... ;) vykreslí to jen ten klasický rámeček s ikonkou fotky, jako že tam měla být :d :d

(občas se náhodně nějaké fotky načtou, ale to je tak 10% ze všech co tam mají být ;) )

 

Používám Chrome, ale zkoušel jsem i FF , se stejným výsledkem.Nepomohlo ani promazání cache.

Link to comment
Share on other sites

Preinštaluj pregramy ktoré podporujú hentaké kokosiny :d Scripty atď .. Skús aj javu atď .. Jak nepomôže reinštalácia nejakého hentakého programu tak ja neviem.. Napríklad mne nejdú obrázkyy na tomto fóre.. :d ale tak už som si zvykol :d

Link to comment
Share on other sites

Viem ale za skúsenie nič nedáš :d :d

 

Ty už radši ticho :d

 

Zkus např. vypnout zabezpečený přístup přes https.

 

1.)Jdi na hl.stránku

2.)Klikni na nastavení (to ozubený kolečko :d)

3.)Klikni na Nastavení účtu

4.)Vlevo klikni na zabezpečení

5.)U zabezpečeného procházení vyber Upravit

6.)Odškrtni "Kdykoli je to možné, používat Facebook prostřednictvím zabezpečeného připojení (HTTPS)"

Link to comment
Share on other sites

Ty už radši ticho :d

 

Zkus např. vypnout zabezpečený přístup přes https.

 

1.)Jdi na hl.stránku

2.)Klikni na nastavení (to ozubený kolečko :d)

3.)Klikni na Nastavení účtu

4.)Vlevo klikni na zabezpečení

5.)U zabezpečeného procházení vyber Upravit

6.)Odškrtni "Kdykoli je to možné, používat Facebook prostřednictvím zabezpečeného připojení (HTTPS)"

 

Noo.. tak předtím se aspoň občas náhodně nějakej obrázek načetl... :d teď už ani jeden :d :d

Link to comment
Share on other sites

To by byla teoreticky pravděpodobná teorie, jenže na netbooku mi to jede normálně... :d :d :d takže fail je nejspíš jinde ;)

 

A na netbooku máš stejný internet? Myslím stejného providera? :d

 

Btw furt neodepsali? :d

Link to comment
Share on other sites

na netbooku jsem připojen přes stejnej router ;) jedinej rozdíl v připojení je že ten NTB je přes WIFI , a PC přes kabel

 

a ne... neodepsali :d

 

Zkus to projet celé ccleanerem nejen cache ale i cookies, session atd. :d Nic jiného už mě nenapadá.

 

Btw a hele zrovna dělám domácí wifi síť tak by se mi šikla rada :d Mam doma jeden router kterej běží na 5Ghz pásmu, ale má funkci AP-Repeater ale na tabletu se na 5Ghz pásmo nepřipojim ten má myslim 2Ghz. A ty máš jeden či 2? Jeden myslím jako klient a druhý jako Acces Point? Či máš jeden který ti funguje jako repeater?V tom případě jak se připojíš na 5Ghz a 2Ghz pásmo? :d

Link to comment
Share on other sites

CCleaner na linux jsem ještě neviděl hele :d :d

 

BTW -> mám z modemu vyvedenej kabel do routeru , a tím to pak rozvádím po kabelech a wifině ;)

 

No to mi došlo že to rozvádíš kabelama :DD Ale mě by zajímalo jak to máš nastavené či máš wifi router? a pak co používáš jako klient a co jako Acces Point či jestli to máš jako repeater? :d Protože já bych potřeboval udělat síť abych se doma například připojil na tablet a nemusel do něj tahat kabel :d Ale mam wifi router kterej mi běží pouze na 5Ghz pásmu a na to se na tabletu bohužel nepřipojim takže jestli budu muset dokoupit další wifi router kterej mi bude běžet na 2Ghz pásmu? :d Nebo pokud se v tom někdo vyzná a neví jestli by to šlo nějak nastavit tak tohle je moje značka wifi routeru: "Nanobridge M5".

 

A místo ccleaneru zkus např. BleachBit.

 

http://www.abclinuxu.cz/software/nastroje/bleachbit

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...