Jump to content

mapa Vehicles


ApoWo

Recommended Posts

Vehicles

 

Ahoj. Rozhodol som sa urobiť nový 'projekt'. Ide o to, že každý deň si otvorím Editor a do nejakého špecifického mesta dám vozidla.

Tieto mapy sú vhodné pre RP, RPG alebo TDM servery.

 

Prvé mesto v ktorom som sa rozhodol namapovať vozidlá je Montgomery.

Nachádzajú sa tu nákladiaky, motorky i autá.

 

 

Ďalšie mestá budem pridávať hneď ako ich dokončím tu do témy.

Ide o to, že kto chce rozmiestniť vozidlá po celom meste, nemusí to robiť ale si to len stiahne.

 

Vozidla mapujem podľa špecifickej oblasti, napr. v Mullholande dám drahé, rýchle autá a napr. v Grove Street pomalšie, gang autá.

Do prístavu nákladiaky atď.

 

Montgomery

 

Počet: 69 vozidiel.

 

San Fierro

 

Počet: 343 vozidiel.

 

Bayside

 

Počet: 51 vozidiel.

 

Whetstone

 

Počet: 54 vozidiel.

 

Predvolený čas respawnu u vozidiel je 15 sek. tak si to môžete zmeniť ak chcete.

Link to comment
Share on other sites

No, to není až také náročne. Tie menšie mestá mám dokončené za zhruba 15 min. San Fierro mi trvalo asi hodinu, ale keď máš k tomu dobrú hudbu a chce sa ti tak to zvládneš.

Link to comment
Share on other sites

No, to není až také náročne. Tie menšie mestá mám dokončené za zhruba 15 min. San Fierro mi trvalo asi hodinu, ale keď máš k tomu dobrú hudbu a chce sa ti tak to zvládneš.

Jop no já sem si rozmístíl po LV asi ta 18 aut a konec :d

Link to comment
Share on other sites

Dobrý nápad.. aj keď takýchto "máp" existuje veľa takmer žiadna čo by obsahovala rozmiestnenie po celom San Andreas nieje zadarmo takže toto sa mi páči.. :)

Ak ti môžem vnuknúť nápad skús dať netradičné autá na nejaké odľahlé lokácie napr. Sandking niekde k jazeru kde nikto nechodí alebo pod most Kart a tak..

Som zvedavý na finálny výsledok pretože jedine tak to bude mať zmysel toto celé.. GOOD LUCK BOY !

 

Teraz ma napadlo ešte...

 

Celkom fajn by bolo k tomu vytvoriť zoznam alebo aspoň porozdeľovať na časti..

Myslím tým že ak by niekto nechcel v hre autá ako Sultan,Uranus,Jester atp. tak by ich vymazal..

Avšak ak by chcel vymazať cez 1 5aút bolo by to zdĺhavé tak by si to mohol urobiť ako FS že si proste premmenú dá na 0 a vybrané autá sa vypnú.. chápeš nie ? :)

Link to comment
Share on other sites

Chápem ťa, ale myslím že je už dosť to že tie mapy urobím. To netradičné sa mi moc nepáči, pretože by sa to nehodilo napr. pre RP, Sandking dávam len občas niekde na nejaké zasrané miesto. Každý deň by som chcel urobiť 2 mapy od zajtra a potom nakoniec si zoberiem tie hlavné mestá.

 

Ďakujem za hodnotenie :)

 

// EDIT:

Pridaný Whetstone. Priadná nová informácia.

http://pastebin.com/FM1REVPh

 

Na dnes len jedna mapa, idem do mesta :) Zajtra tu dám ďalšie.

Link to comment
Share on other sites

Ďakujem za vaše pozitívne hodnotenia :) Dnes som bol žiaľ preč a potom sme mali návštevu, tak som sa im chcel samozrejme venovať, ale zajtra tu dám ďalšie 2 mapy a pondelok alebo utorok už začnem s Las Venturas :) Ďakujem vám.

Link to comment
Share on other sites

Je to fajn ze mas snahu robit daco take lebo to zabere cas :d..

 

tak moj typ je ako tu uz tiez spominali ze by si to mohol spravit tak aby si to kazdy mohol upravit len podla //

cize pouzijes napr

 

#define LS_CARS

 

#if defined LS_CARS

 

 

Btw potom to hod do jedneho pastebinu a ked to spravis podla define a bude to v jednom celku (vsetky auta) aj stym definovanim tak to bude nice ;D

Link to comment
Share on other sites

Ďakuje vám :) Nakoniec keď budem mať všetky mestá hodím ich .pwn súbory do jedného .zipu a dám tu download. Dnes možno len 2 mesta pretože nestíham, ale zajtra už isto začnem a hneď ráno tu dám nejaké mesto.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...