Jump to content

návod Jak na lehké funkce a příkazy


Pepa

Recommended Posts

  • Administrátor

Ono je to těžké když jeden nedokáže přijmou konstruktivní kritiku .. Já vím je to těžké taky jsem to dřív neuměl ale to se časem třeba naučíš...

Víš ono mi přijde že nejde ani tak o to že bys ji neuměl přijmou ale jde o to od koho .

Link to comment
Share on other sites

Ono je to těžké když jeden nedokáže přijmou konstruktivní kritiku .. Já vím je to těžké taky jsem to dřív neuměl ale to se časem třeba naučíš...

Víš ono mi přijde že nejde ani tak o to že bys ji neuměl přijmou ale jde o to od koho .

 

Krásne napísané :cry: :DDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Ono je to těžké když jeden nedokáže přijmou konstruktivní kritiku .. Já vím je to těžké taky jsem to dřív neuměl ale to se časem třeba naučíš...

Víš ono mi přijde že nejde ani tak o to že bys ji neuměl přijmou ale jde o to od koho .

příjmou ? nemá být spíš příjmnout mě to upozornuješ na češtinu a sám nic moc teda.. co se týče kritiky přijmout jí umim ale ty si dotoho začal i do mě narážet .. a řekni mi tyby sis to snat nechal líbyt ty narážky ? ..
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

příjmou ? nemá být spíš příjmnout mě to upozrnuješ na češtinu a sám nic moc teda.. co se týče kritiky přijmout jí umim ale ty si dotoho začal i do mě narážet .. a řekni mi tyby sis to snat nechal líbyt ty narážky ? ..

 

On je rozdíl ve spěchu zapomenout písmenko a zaměnit i za y :)

Nevím jestli jsem narážel do tebe .. A ano nejspíš bych si je LÍBIT nechal hlavně bych si z nich tolik nedělal :)

Link to comment
Share on other sites

Oukej řekni rovnou že to nevíš....

-1 místo barvy nastaví barvu bílou ...

% ve zprávě shodí server ... tedy nevím jak v 0.3x a v 0.4a ale v ečku ještě krásně shazuje.... proto taky nelze ingame % do chatu napsat a napíše to # místo něj

A toto kdybych nevěděl co to znamená tak bych asi tento návůdek nedělal.. v pawnu sou horší věcičky né tyto maličkosti :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ale je to pravda ... Sázel jsem na to že to buď nevíš nebo nebudeš racionálně uvažovat a napíšeš nějakou kravinu... A to jsi i udělal :) Víc už k tomu nemám co říct.

Link to comment
Share on other sites

ještě k gametextu že ~n~ znamená nový řádek

to taktéž platí u textdrawu :d

Ano vim u dialogu je zas \n

 

Ale je to pravda ... Sázel jsem na to že to buď nevíš nebo nebudeš racionálně uvažovat a napíšeš nějakou kravinu... A to jsi i udělal :) Víc už k tomu nemám co říct.

Já jsem ti nato nic nenapsal ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...