Jump to content

script Admin Script 1.0


Marv

Recommended Posts

/*

* Admin Script

* © by Dominik 'MARV' Lisy

* Prosím, neprepisovať autora.

* Command.pwn(QCMD) by Denis QWER Granec

* Download: http://pawno.cz/files/file/109-admin-script/

* Pastebin: http://pastebin.com/KtSvA6Uq

*/

 

Nazdar ľudia. Po dlhšej dobe som dokončil admin script. Dalo mi to dosť zabrať, pretože mi dosť robil problém, nie to, aby sa script scompiloval, ale aby fungoval. No nakoniec som sa k tomu dopracoval a pribaľujem aj include Command.pwn (By Denis QWER Granec).

Jedná sa o admin script, ako ostatné. Má 3 leveli, a obsahuje tieto príkazy, admin príkazy a credits.

prikazy.png

aprikazy.png

credits.png

Vzkaz pre Miroslava: Ukradol som to u teba v garáži keď si vonku rozmýšľal

, ako ma zasa zje*eš

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

přijde mi to skoro jako normalny admin script u rze ale celkove to dialogy docela vypadaj dobre takze 6/10 ale myslim ze to nevyuzijem jen to smrtelny a nesmrtelny vypada zajimvave

Link to comment
Share on other sites

Hezký jak psal 1Kubad1 takový obyčejný :) možná kdyby jsi tam třeba přidal ban na čas nebo zmrazit na čas umlčení a nebo tam přidal pro adminy nějaký malý eventík po případě v admins bych udělal hodnost "Moderátor" "Administráto" "Hlavní Administráto" to jsou moje nápady jak by jsi ty to mohl zlepšit :)

 

7/10

Link to comment
Share on other sites

Toto je len verzia 1.0 a pracujem na mode, ktorý by som tu chcel zverejniť, (cca 5K LInes) Nechcem tím zabiť zbytočne veľa času. Potom vo verzii spravim aj Time Ban, Vote kick aj tych online adminov (asi Text Draw) a pár pridaných príkazov :-)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pravdepodobne nie :d

Veď som tam zverejnil aj

Omg.. To neumíte vízt kód a dát ho do Pawna ?.. |-(

 

Lenže k tomu patrý aj include ktorý som dal ku stiahnutiu.

Link to comment
Share on other sites

přijde mi to skoro jako normalny admin script u rze ale celkove to dialogy docela vypadaj dobre takze 6/10 ale myslim ze to nevyuzijem jen to smrtelny a nesmrtelny vypada zajimvave

ješte se chci vyjadřit k tomu aby to nevypadalo jako ze to jen kritizuju myslim si ze toto je sice málo ale v budoucnu by to mozna mohlo se chitnou drzim palce
Link to comment
Share on other sites

Celkem pěkný Admin Script ,ale potřebovalo by to ještě nějaké úpravy ...... 7/10 ;)

Je to ešte len Beta verzia [1.0]...

 

Celkom pekný script 7/10 trebalo by tam niečo aj doladit a spravit to krajšie ak chceš sprav to tak ako je na SAMP forume.

Registracia + Admin System ;)

 

Ďakujem. No s tu registraciu....no neviem...sak skusim nieco :d Ale teraz som fixoval chyby pridal dôvodi, aj 2 nove prikazy + lepsie ovladanie a vyznanie sa v prikazoch /aprikazy a este dake hovadinky, no ta registracia tak by som spravil 2 scripty. 1 z a druhy bez...dakujem miroslav :-)

Inak pridaj si ma na skype marv.samp

Link to comment
Share on other sites

skus to spravit všetko cez dialog ked daž že /admin budeš mat tabulku s prikazmi klikneš na ban da sa ti dalšia tabulka že napišeštam že ID Dovod dokedy a tak ;)

Link to comment
Share on other sites

skus to spravit všetko cez dialog ked daž že /admin budeš mat tabulku s prikazmi klikneš na ban da sa ti dalšia tabulka že napišeštam že ID Dovod dokedy a tak ;)

 

Dokoncim tuto verziu a potom môžem spraviť finalovy priamo ze /adminmenu a tam uz vsetky dialogy hraci a ziadne ine prikazy. Alebo priamo OnPlayerClickPlayer....mozem aj cez to...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Když už robíš Admin-Script, tak prosím tě aj důvody u /banu, /kicku, atp... :d

Zmeň si popis to funny strike už nieje, lebo shatter bol cheaterko rozmaznane decko a celi FS padol :d

A dôvody, tak to hodim do noveho AS...niekedy ho tu mozno zverejnim :d

Link to comment
Share on other sites

Pěkný ale nejlepší je kombinovat jak příkazy tak dialogy přeci je někdy napsat /ban id důvod než to hledat v nějaký kategorii ale to je věc názorú.

--

Skrátka dialógy fičia, niet popretia ;).

Možno je rýchlejšie /kick ID DOVOD, ale na taký adminsys nedostaneš takú odozvu ako na iný čisto-dialogom riadený bez jediného príkazu.

Edited by Tango
Link to comment
Share on other sites

--

Skrátka dialógy fičia, niet popretia ;).

Možno je rýchlejšie /kick ID DOVOD, ale na taký adminsys nedostaneš takú odozvu ako na iný čisto-dialogom riadený bez jediného príkazu.

Dej už pokoj !:d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...