Jump to content

ostatní Extrémně pomalý start windows, poraďte


4Forse

Recommended Posts

U XPček platilo, že je potřeba reinstall alespoň každý půlrok. U dalších WIndowsů jsem nic takového nečetl, nějaké zlepšení tam zřejmě je, ale jednou zkrátka nastane doba, kdy ten systém potřeba přeinstalovat je. A to ne proto, že tam máš nesmysly, ale hlavně proto, že se ten systém zadělává sám.

 

(nic ti v tomto případě asi nepomůže, prostě to musíš přeinstalovat).

Štítky threadu mě pobavily :d

Link to comment
Share on other sites

No zkus zkontrolovat velikost všech souborů co máš na ploše kdysi sem měl stejný problém a když sem udělal pořádek bylo to vpoho. Měl sem na ploše myslím složku ve které bylo něco okolo 200k souborů a celá složka měla okolo 30GB

 

U XPček platilo, že je potřeba reinstall alespoň každý půlrok. U dalších WIndowsů jsem nic takového nečetl, nějaké zlepšení tam zřejmě je, ale jednou zkrátka nastane doba, kdy ten systém potřeba přeinstalovat je. A to ne proto, že tam máš nesmysly, ale hlavně proto, že se ten systém zadělává sám.

 

(nic ti v tomto případě asi nepomůže, prostě to musíš přeinstalovat).

Štítky threadu mě pobavily :d

 

OSX Forever alone :d

Link to comment
Share on other sites

Například? Jestli ti chybí word, tak tam máš třeba libre office, beztak se všechno vykresluje do PDF. Navíc, linu narozdíl od windowsu má v sobě už PDF.

Já mám na notebooku pro práci do školy nainstalovaný Ubuntu a můžu souhlasit, že je to pro práci akorát a i lepší jak windows. Jelikož ubuntu má v sobě libre office a ty máš zdarma, stejně jako samotný ubuntu a spoustu dalších aplikací, které nemusíš těžce hledat a jen do vyhledávání aplikací pro ubuntu (je to jako program) zadáš klíčové slovo.

Na stolním pc mám windows 7 ultimate, jelikož to mám na hry, hudbu a občas i na prográmko. Ale jinak hlavní práci do školy dělám na notebooku a libre office je kompatibilní i pro microsoft office, takže nemusíš mít starost, že by si to udělal v libre office a pak to někdo neotevřel na windows.

Link to comment
Share on other sites

 

Já mám na notebooku pro práci do školy nainstalovaný Ubuntu a můžu souhlasit, že je to pro práci akorát a i lepší jak windows. Jelikož ubuntu má v sobě libre office a ty máš zdarma, stejně jako samotný ubuntu a spoustu dalších aplikací, které nemusíš těžce hledat a jen do vyhledávání aplikací pro ubuntu (je to jako program) zadáš klíčové slovo.

Na stolním pc mám windows 7 ultimate, jelikož to mám na hry, hudbu a občas i na prográmko. Ale jinak hlavní práci do školy dělám na notebooku a libre office je kompatibilní i pro microsoft office, takže nemusíš mít starost, že by si to udělal v libre office a pak to někdo neotevřel na windows.

 

Ano pro práci je lepší než windows, je lepší než windows v mnoha směrech a ohledech, až na tu podporu her no. :d

Ubuntu dash je skvělý nebo ty programy. Je to buď celý den warezit/crackovat nebo zaplatit desetitisíce nebo mít nějaké free prográmky nebo zkrátka zvolit třeba ubuntu, co má všechno v sobě ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...