Jump to content

nabízím Prodej Control panelu (hry:SAMP, CS1.6,TF2,L4D2)


Koret

Recommended Posts

Zdravím, prodám vlastní control panel, vytvořený od firmy.

 

Co umí / co obsahuje ?

Vypnout, zapnout, restartovat server uživatele.

Uživatel si může zakoupit kredity pomocí služby paypal (vše je automatický), to znamená, že po zaplacení platby na paypal se vám převedou kredity.

Samozřejmě obsahuje registraci, login..

Dále ticket systém

Vaše statistiky Počet serverů, Kredity, Uživatelské ID..

Úpravu účtu.

Objednání / zrušení serveru.

 

Administrace:

Skupiny - Hlavní admin, admin, uživatel (lze přiřazovat uživatelům)

Nastavení cen serverů na měsíc

Přidání novinky

Přidání / odebrání kreditů uživatelům (ruční přidání)

Správu technické podpory

Seznam serverů (lze spravovat veškeré servery uživatelů)

 

Cpanel je vytvořen pro hry: SAMP, CS1.6 (steam/nonsteam). Lze přidat i jiné hry (po domluvě)

 

Rád Vám cpanel předvedu (je nahozen na webu a plně funkční). Zájemci mi napište a rád vše vysvětlím.

Lze také dodělat vaše vlastní funkce (za příplatek) , třeba SMS platby atd..

 

Pár screenů control panelu:

Hlavní menu

Moje servery

Zakoupení serveru

nastavení serveru

Muj kredit

Ticket systém

Administrace - nastavení serveru

 

Skype je koranek.m

email je [email protected]

 

Na ceně se domluvíme. Děkuji, S Pozdravem Koret.

Link to comment
Share on other sites

NE,alespoň vím, že se vždy najde nějaký trol, který si rád hraje. Takže teď se dělá na chybě. Snad už se to nebude opakovat.

PS. Ubohost, vytvořit si jiný profil a dělat tu machry :)

Link to comment
Share on other sites

Inak diki za adminku neplatil som a mam ju v pc inak máš tam asi 1 milion chýb jak tam kukám

 

Hochu že tě to baví si z někoho dělat prdel,člověk se z něčím sere a ty máš ještě tu drzost si vytvořit schválně účet jiný strašně ubohé...

 

 

//Už je zabanovaný

Link to comment
Share on other sites

Opravdu si myslis, ze ti nekdo zaplati byť korunu za administraci, kterou nechces zverejnit protoze je derava? A kdyz ji tvuj "koder" nedokazal zabezpecit na poprve, myslis, ze na podruhe bude bezpecna?

Link to comment
Share on other sites

tbx: kdo mluvil o tom, že ji nechci zveřejnit, byť je děravá ? :) nechtěl jsem ji zveřejnit, protože jsem prostě nechtěl, jako důvod dostačující. Pokud měl o panel někdo zájem, tak mi také napsal na skype a já jsem mu vše potřebné ukázal. A ano myslím si, že na podruhé to zabezpečí. Chyby dělá každý, stejně tak jako chybu udělal on !

Link to comment
Share on other sites

tbx: kdo mluvil o tom, že ji nechci zveřejnit, byť je děravá ? :) nechtěl jsem ji zveřejnit, protože jsem prostě nechtěl, jako důvod dostačující. Pokud měl o panel někdo zájem, tak mi také napsal na skype a já jsem mu vše potřebné ukázal. A ano myslím si, že na podruhé to zabezpečí. Chyby dělá každý, stejně tak jako chybu udělal on !

jako vypada to dobre jako ty veci ochranu bys mel dopilovat to urcite mluvim za vsechny naky vzled udelat pekny ale ne jako laces ze stahnes z netu a upravis do adminky ale jinak to vypada pekne dal bych to mu mozna sanci kdybych mohl videt live
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...