Jump to content

ostatní Samp-Hosting.cz SAMP SERVERY ZDARMA


pekin98

Recommended Posts

Zdravím nabízim vam Samp Servery ZDARMA na Samp-Hosting.cz

Serveru je zatim 20 volnych- 15 slotovych

Proč zrovna nas hosting protože nase servery jedou uplne bez lagu mame kvalitni VPS.

Od června jich bude ohodne víc serveru zatim tenhle hosting rozjiždime hledame sponzory

od června už nas prave budou sponzorovat takže to bude uplne jine.

Takže si mužete pořidit server Zdarma dokud je ta možnost.

Link to comment
Share on other sites

Lidi nějaký sázky za jak dlouho ten hosting nepujde ? :d

Do 1 týdne, jak koukám na tu adminku tak mu tam skoro nic nefunguje tak jak má, nyní schytá kritiku od uživatelů pawna, a nakonec až mu nebude dařit s adminkou (někde nastane chyba) on ji nebude umět vyřešit jeho "zákazníci" mu začnou nadávat a on skončí stejně jako přechozích 7 hostingů.

Pokud to však překoná a udělá nejkvalitnější hosting tak před ním smeknu.

Link to comment
Share on other sites

....

 

Jinak to zdřejmě nebude moc kvalitní VPS když to utáhne 20 serverů o 15 slotech ...

 

To co má wedos, tomu se nedá říkat VPS. Je to jenom zlomek VPS, protože věškerý výkon vCPU sdílíš s 8mi zákazníky. Pro web to stačí, pro herní servery je to hovadina. Já bych takové VPS nechctěl ani zadarmo od větnamců a ještě těch peněz. A bez podpory resp podpora 24/7, ale když se jich na něco zeptáš, neumim, neznám, správa VPS není součást podpory. :d

 

VPS je od WEDOS a zatím se to rozjiždí až budou zaplněny tych 20 serveru klidne přidam dalsi :)

 

Chtěl jsem se tě jen tak zeptat, od kterého to hostingu s "Kvalitním VPS" to máš, ale teď mi už nezbývá nic jiného, než se smát. Očividně tomu rozumíš velký houby, proč teda děláš hosting ? Kdybys tomu rozuměl, nekoupíš si webVPS pro herní servery s negarantovaným nestabilním výkonem v ohromné agregaci. :d

 

Na whateverGame je to nedostacujici. VPS kup jinde.

 

Jo třeba u pipni.cz :DDD

 

 

----------

 

CItace Weods-u http://kb.wedos.com/...-procesory.html

Takže všechny virtuální procesory všech virtuálních serverů spolu společně "soupeří" o 16 vláken' date=' která mohou být vykonávána paralelně.

Čím více máte virtuálních procesorů, tím více vláken fyzického procesoru můžete využívat současně a tím tedy získáte více výkonu. [b']Vždy však budou vaše virtuální procesory výkon sdílet s ostatními, nikdy nebude žádný výkon pro vás vyhrazen.[/b]

Vyhrazený výkon procesorů nenabízíme, celá virtualizace by ztratila smysl a plýtvali bychom nevyužitým výkonem serveru. Pak by také naše služby VPS musely být cenově jinde. Pokud zákazník trvá na nesdíleném výkonu, může zvolit dedikované servery, kde má celý fyzický stroj jen pro sebe.

 

Nízká cena jejich VPSek je pro vás lákavá, ale sami píšou, že kdyby poskytovaly pořádné VPS, tak by se cena pohybovala mnohem víš. A u mě na hostzona.cz koupíš výborné VPS a ještě levnějš než to co wedos prodává teď. :d

 

VÍCE O HOSTZONA.CZ: KLIKNUTÍM ZDE

Link to comment
Share on other sites

Bud mozes mat kvalitne VPS alebo wedos :d Inak ta administracia je tiez jeden velky shit.

pretože tvoj gshost vydržal dlho že? Len dokým ti pipni nezrušilo sponzoring, inak tvoje administrácie taktiež nikto nepoužíva
Link to comment
Share on other sites

pretože tvoj gshost vydržal dlho že? Len dokým ti pipni nezrušilo sponzoring, inak tvoje administrácie taktiež nikto nepoužíva

 

Vydrzal 2 roky. Aj ked zrusili VPS tak sa naslo nieco ine, nakoniec som sa na to ja vysral.

Moje administracie su jednak na zastaralu verziu samp a jednak boli pisane pre moj hosting a moje vlastne pouzitie, to ze boli open source neznamena ze ich mohol kdokolvek pouzivat. A ludia ich preto nepouzivali lebo som vyuzival upravenu konfiguraciu apache a htacces co si nevedel kazdy lamak bez tutorialu na yt nahodit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...