Jump to content

ostatní Diskusia o Ľudskej Inteligencii


Guest W!zard

Recommended Posts

Ahoj. Chcel by som začať diskusiu o ľudskej inteligencii. V poslednom čase som si prezeral YouTube, a videl som komentáre ku rôznym hudobným videám ako napríklad: "Choďte na môj kanál a dajte like", "Snažím sa robiť hudbu, no bez vašej pomoci to nezvládnem", "Zomreli mi mama a otec a potrebujem vašu pomoc aby som vyhral sútaž o 100 like-ov, R.I.P. Mama a Otec" atď..

 

Chápem že niekto je zúfalý, ale vravieť ľudom že nemám mamu a otca? Podľa mňa to je retardované. Videl som mnoho vecí na internete, čo sa týka dnešnej mládeže. Deti na FB sa dajú do vzťahu, dávajú fotky na ktorých sú polonahí, postujú blbé státusy atď..

 

Podľa mňa toto zapričinila zlá výchova a hlavne prístup k PC, dnešný internet má príliš moc informácii pre deti. Ja sám som dieťa, narodil som sa 1999, ale takéto blbosti nerobím. Som kresťan a považuje sa za hriech klamať, a nevravím o tom že nemám rodičov..

 

Možno je to podľa vás hlúpy topic, ale chcel by som vedieť váš názor, a hlavne vaše (to sa týka starších) detstvo. Myslím si že ste sa mali oveľa lepšie ako dnešné deti.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Bylo tady hodně těch tvých "retardovaných" topiců,ale starat se do záležitostí jiných,je prostě pitomost a velká "hovadina".Každý je jiný a to snad víš i ty ne?Taky mi přijde u tebe divné,že se prostě montuješ do všeho co vidíš(vypadá to tak).Nebudu tě posuzovat podle pobytu tady na Pawnu.Ale doopravdy nesmyslný topic co si já tedy myslím.

 

 

PS:Neříkám že se všem líbit nebude,ale zkrátka můj názor...

Link to comment
Share on other sites

Pochybujem že som tu mal retardované témy, sťažuješ sa len pretože som vždy do teba rýpal keď si urobil niečo zle a ja dobre, ale do mojich názorov.

Link to comment
Share on other sites

Cože?Nepamatuji si,že by jsi někdy do mně rýpal.Nenapsal jsem že jsi tu měl už nějaké "retardované témy",ale jsou tu takové podobné těm tvým od jiných.Já sam když jsem tu začínal tak jsem zakládal nesmyslné topicy o hudbě apod...

Link to comment
Share on other sites

Proč bych měl ztrácet svůj drahocenný čas a život řešením internetových individuí... Pokud jsi pobožnej tak víš, že pomlouvat a řešit takové lidi je hřích...

Link to comment
Share on other sites

Tak mi tu prosím ťa, daj aspoň 3 linky na moje retardované témy.

 

Promiň jenkings,ale toto si musím vyjasnit.

 

Já jsem napsal,že je tu hodně jiných topiců na tvůj způsob ale od jiných lidí.Nenapsal jsem konkrétně že ty tady máš XXX topiců a to "retardovaných" já tě nesleduji.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj. Chcel by som začať diskusiu o ľudskej inteligencii. V poslednom čase som si prezeral YouTube, a videl som komentáre ku rôznym hudobným videám ako napríklad: "Choďte na môj kanál a dajte like", "Snažím sa robiť hudbu, no bez vašej pomoci to nezvládnem", "Zomreli mi mama a otec a potrebujem vašu pomoc aby som vyhral sútaž o 100 like-ov, R.I.P. Mama a Otec" atď..

 

Chápem že niekto je zúfalý, ale vravieť ľudom že nemám mamu a otca? Podľa mňa to je retardované. Videl som mnoho vecí na internete, čo sa týka dnešnej mládeže. Deti na FB sa dajú do vzťahu, dávajú fotky na ktorých sú polonahí, postujú blbé státusy atď..

 

Podľa mňa toto zapričinila zlá výchova a hlavne prístup k PC, dnešný internet má príliš moc informácii pre deti. Ja sám som dieťa, narodil som sa 1999, ale takéto blbosti nerobím. Som kresťan a považuje sa za hriech klamať, a nevravím o tom že nemám rodičov..

 

Možno je to podľa vás hlúpy topic, ale chcel by som vedieť váš názor, a hlavne vaše (to sa týka starších) detstvo. Myslím si že ste sa mali oveľa lepšie ako dnešné deti.

 

Môj názor.

Tak mi tu prosím ťa, daj aspoň 3 linky na moje retardované témy.

 

Však máš 5 príspevkov. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...