Jump to content

Grafika lspic.eu


Imro

Recommended Posts

Hľadám niekoho, kto by bol schopný spraviť mi peknú, zato jednoduchú grafiku pre webstránku http://lspic.eu/

Ozvať sa môže ktokoľvek, potrebujem však aspoň nejaké referencie. Cenu si určíte vy, kvalita jej však musí zodpovedať.

Link to comment
Share on other sites

Co to je za script? Ten vzhled jsem kdysi hodně dávno dělal já pro jeden file hosting :d (už nevím pro koho a pro jaký script)

Robil ho patas_21 z Pawnoboxu pokiaľ sa pamätáš, ty nie.

 

Pokud tvůj zájem trvá, kontaktuj mne a domluvíme se na podrobnostech. Ty chceš "grafiku", myslíš tím jenom grafický návrh?

Záleží na cene, radšej by som rovno aj HTML a CSS ale zas prežijem aj keby mi spravíš len návrh v .psd a ja si to osekám.

Skús mi povedať tvoju približnú cenu a ja sa ti ozvem, inak v tom nevidím ani zmysel :)

Link to comment
Share on other sites

Chalani ďakujem za ponuky, ale radšej mi píšte rovno vašu približnú cenu, nech viem komu sa ozvať a komu nie. Je to, bohužiaľ, projekt s nulovým ziskom, generuje mi akurát stratu cca. 90eur ročne, preto veľa ani za grafiku vysoliť nechcem. Ale ani držgroš nie som, preto ponuky kľudne posielajte, ja ich však budem vyberať nielen podľa referencií, ale aj ceny.

 

Ďakujem inak za záujem.

Link to comment
Share on other sites

Preto som asi napísal že je to ZNOVU aktuálne. Mal som niekoho vybraného, ale nakoniec plané reči a zbytočne zabitý čas.

V každom prípade by som sa asi aj tak neozval nakoľko potrebujem AJ grafiku AJ kód.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...