Jump to content

hledám Vhodné VPS pro hostování CS Serverů


WahyProduction

Recommended Posts

Zdravím. Potřeboval bych od zkušených lidí co mají VPS zjistit jaká firma či hosting nabízí nejkvalitnější VPS pro hostování přibližně alespoň 20 Counter Strike serverů cena do 1000kč. Pak bych ještě potřeboval poradit od někoho kdo vlastní nějaký Fyzický Server v nějaké kvatliní serverovně aby mi poradil do čeho mám jít a do čeho ne. Předem díky za rady.

Link to comment
Share on other sites

http://pawno.cz/topi...ita-za-hubicku/

 

Mydreams.cz:

Na VPS-FULL s použitím slevového kódu, který jsem přiložil do zápatí tématu zahostuješ:

 

80slotu counter-strike 1,6 500FPS nebo 50 slotu 800FPS

512slotu Teamspeak3

5HLTV serverů s uložištěm

 

Mnou testováno na herní servery, hltv, a nějaké teamspeaky jsou hotovány právě na VPS FULL.

 

Co se týka hexageeku, tam to mají teď nějaké vynovené, nemám přehled. S kvalitou to tam bude taky dobré, ale co si pamatuji, tak ceny měli o malinko větší než MD.

 

To výš, s kvalitním VPS se dá kouzlit.

Né pípni/wedos/hosting90 a ostatní, kde při prázdném serveru ti padají FPSka na 20. :d

 

------------------------------

 

Co se týká vlastního serveru, pokud nemáš 20 tisíc, nemá cenu na to vůbec ani myslet. Ano, seženeš za 1000Kč server, ale jaký. Do 20 000Kč nemáš šanci sehnat nic slušného. To seženeš maximálně nějaký starý šrot, který tě na spotřebě sežere nebo takový hausing stojí taky mraky peněz.

 

Nejlevněji tě vyjde nový herní desktop cirka 10 000Kč + WD serverový disk vhodný pro 24/7 provoz cirka 1000Kč a na byt, spotřeba tě vyjde kolem 300Kč/měsíc, počítám na ČEZu. Ovšem, pokud chceš provozovat hostingové služby, nedoporučuji, výpadek proudu bez záložního zdroje, nebo výpadek internetu a jsi v prčicích.

Link to comment
Share on other sites

špatně jsem četl :d

 

20 serverů ? Nevím, na co jsem myslel. Vyložil jjsem si to jako 20 slotů :d

 

20 serverů na to myslím, že taky můžeš zapomenout, jedině nějaké naddimenzované VPS 4 jádra by možná zvládly nějakých 15- 20x 500FPS serverů. Ale stejně, se ti to asi kvůli disku nepovede.

 

Mydreams by ti postavilo takové VPS, ale musel by jsi objednat:

 

1. Na rok

2. Se slevou 15%, kterou jsem uvedl v zápatí mého příspěvku: http://pawno.cz/topi...ita-za-hubicku/

 

PS: Nebyl by problém ti postavit VPS a naq nějakou dobu nechat na otestování. Stejně ale už by bylo předimenzované, to už je spíš na nějaký dedikovaný server, ale to tak kolem xtisíc. :d

Link to comment
Share on other sites

Jsem schopen ti cokoliv z toho poskytnout na vlastnim dedikovanem serveru. Administracni panel pro hry, ts3 server, webhosting. Server neni virtualizovany = nikdo ti nekrade ani MB vykonu. V podstate tam ted skoro nic nebezi, takze kdo driv prijde, ten driv hostuje. Pokud te to zaujalo ozvi se mi do zprav, muzeme se dohodnout. Potrebuji ten server uz konecne nejakym zpusobem zamestnat.

Link to comment
Share on other sites

Server mam v nejmodernejsim Prazskem DC. Co mu za tu 1000 zahostuju je zcela na nasi domluve. Veskere info dostane soukromou konverzaci, tady jen davam vedet ze moznosti ma a je na nem co pro nej bude vyhodnejsi v zaveru.

Link to comment
Share on other sites

špatně jsem četl :d

 

20 serverů ? Nevím, na co jsem myslel. Vyložil jjsem si to jako 20 slotů :d

 

20 serverů na to myslím, že taky můžeš zapomenout, jedině nějaké naddimenzované VPS 4 jádra by možná zvládly nějakých 15- 20x 500FPS serverů. Mydream by ti postavilo takové VPS, ale musel by jsi objednat:

 

1. Na rok

2. Se slevou 15%, kterou jsem uvedl v zápatí mého příspěvku: http://pawno.cz/topi...ita-za-hubicku/

 

PS: Nebyl by problém ti postavit VPS a naq nějakou dobu nechat na otestování. Stejně ale už by bylo předimenzované, to už je spíš na nějaký dedikovaný server, ale to tak kolem xtisíc. :d

 

 

Už není třeba sehnal sem si fyzický server u coolhousing.net ...

 

 

Na co 20 proboha ? :OOO

 

Hosting OSK ...

Link to comment
Share on other sites

http://pawno.cz/topi...ita-za-hubicku/

 

Mydreams.cz:

Na VPS-FULL s použitím slevového kódu, který jsem přiložil do zápatí tématu zahostuješ:

 

80slotu counter-strike 1,6 500FPS nebo 50 slotu 800FPS

512slotu Teamspeak3

5HLTV serverů s uložištěm

 

Mnou testováno na herní servery, hltv, a nějaké teamspeaky jsou hotovány právě na VPS FULL.

 

Co se týka hexageeku, tam to mají teď nějaké vynovené, nemám přehled. S kvalitou to tam bude taky dobré, ale co si pamatuji, tak ceny měli o malinko větší než MD.

 

To výš, s kvalitním VPS se dá kouzlit.

Né pípni/wedos/hosting90 a ostatní, kde při prázdném serveru ti padají FPSka na 20. :d

 

------------------------------

 

Co se týká vlastního serveru, pokud nemáš 20 tisíc, nemá cenu na to vůbec ani myslet. Ano, seženeš za 1000Kč server, ale jaký. Do 20 000Kč nemáš šanci sehnat nic slušného. To seženeš maximálně nějaký starý šrot, který tě na spotřebě sežere nebo takový hausing stojí taky mraky peněz.

 

Nejlevněji tě vyjde nový herní desktop cirka 10 000Kč + WD serverový disk vhodný pro 24/7 provoz cirka 1000Kč a na byt, spotřeba tě vyjde kolem 300Kč/měsíc, počítám na ČEZu. Ovšem, pokud chceš provozovat hostingové služby, nedoporučuji, výpadek proudu bez záložního zdroje, nebo výpadek internetu a jsi v prčicích.

Omlouvám se za OT, ale chtěl bych se zeptat, zda těch 512 slotů u TeamSpeak 3 bude běžet na non-profit licenci a nebo máš pro TeamSpeak 3 licenci na poskytování. Jelikož pokud by jsi mu nabízel non-profit licenci za peníze, tak je to proti podmínkám použití.

Link to comment
Share on other sites

Díky za upozornění, ale já mu nabídl VPS né teamspeak. ;) Pouze jsem napsal z vlastní zkušenosti, co to VPS vydrží. Co se zrovna těch teamspeaků týká, tak nejsou náročné. Akorát troška na RAM, ale 2Gb při tom co jsem napsal využiješ max z 25% :d

Link to comment
Share on other sites

Díky za upozornění, ale já mu nabídl VPS né teamspeak. ;) Pouze jsem napsal z vlastní zkušenosti, co to VPS vydrží. Co se zrovna těch teamspeaků týká, tak nejsou náročné. Akorát troška na RAM, ale 2Gb při tom co jsem napsal využiješ max z 25% :d

Však v pohodě, já právě nevěděl, tak jsem se radši zeptal :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...