Jump to content

hledám Sponzora & Partnera


Abeee

Recommended Posts

Museli ste si pomýliť topic. Toto nie je kritika webu ani nič podobného. Prečo neriešite server na akej je úrovni ? Myslíte si, že ľudí bude zaujímať web ? Webu ide o to, aby ľudia boli informovaný.

 

1. blokujete pravý klik, když jeto zbytečný - Ide o to, aby "začiatočník" neskopíroval zdrojový kód.

2. máte v patičce DMCA výstrahu - Nie nie je to výstraha, ale ide o reklamu, ktorá je u endory.

3. píšete zaměstnanci (na webu) - To, že píšeme zamestnanci je už naša vec, ale samozrejme názov sa bude meniť. Nevenujeme sa len jednému projektu.

4. používáte nulled ip.board, které je zaspamované - Robí to Google bot, ktorého musíme zablokovať.

 

To, že vám vadí ta kamera je už snáď náš problém. Nevidím v tom problém, že návštevníka odradí nejaká kamera. Áno ten nick sme trošku vylepšili ich efekty.

 

Skúste si pozorne prečítať čo som napísal [Hledám] - nie - [Kritizujte]

Na tom banneri je napísané že je to chránené DMCA. Máš vôbec ty potuchy čo DMCA je? Ďalej reaguješ neuveriteľne prchko, neviem si predstaviť byť hráč na tvojom serveri, za tvoju povahu to musia znášať oni. Forseho otázka bola prečo používate nelegálnu kópiu ip.boardu, to že je už zaspamované bol vedľajší dotaz.

 

To, že vám vadí ta kamera je už snáď náš problém.

Úprimne si myslím že to Váš problém je.

Link to comment
Share on other sites

Google bot , který spamuje :haha: :haha:

 

Šablona http://www.enjin.com...theme_id/137838 :oboci:

 

Jak jsem již psal, změň svůj přístup k věci a třeba opravdu najdeš sponzora. Přeplácat free šablonu není dobrý nápad nikdy. Přestaň si hrát na velkého a seriozního a zamakej nad webem a svým přístupem. Nejhorší co můžeš v této situaci dělat je, že ze sebe budeš dělat to, co nejsi viz první příspěvky v tématu od tebe. Sponzora/investora nenalákáš rádoby profesionálním psaním, podpisem či nápisem zaměstnanci. V dnešní době je sponzor vzácnost, investor chce svou investici zpátky, proto mu musíš dokázat, že se mu ta investice vyplatí.

 

P.S. kopíruješ sám a proto se obáváš kopírování z tvého webu viz http://www.mctitancraft.com/ absurdní situace :d

Link to comment
Share on other sites

Pro tento projekt jsem dělal přibližně tři dny a musím říct, že už NIKDY. Chování celého týmu a povyšování se nad Vaší osobou je absolutně nesnesitelné, určitě bych tento projekt nesponzoroval.

Link to comment
Share on other sites

Tak už to bývá, jeden tu žádal o sponzoring, představil se v tom nejlepším světle. Pak někdo mu některé jeho tvrzení vyvrátil a z milého inteligentního člověka se vyklubalo malé hloupé naivní děcko. Naštval se a svůj text přepsal na "Běžte všichni do pí**" :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

BourakOne to, že urážaš hráčov ti príde normálne ? za tvoje správanie za tvoju aktivitu si bol prepustený.

Propuštěný? Ty si hraješ na nějakého zaměstnavatele či co?

Link to comment
Share on other sites

To mi připomíná, nějaký minecraft portál něco jako mine-game.eu mi tvrdili, že jsou eseróčko mige-game s.r.o. prý. :d Ale v obchodním restříku nebyli, nebyl jsi to ty ?

 

PS: mine-game, s r.o. to nebylo, toto byl jen příklad xD

Link to comment
Share on other sites

Ten web se mi zdá nepřehledný a po grafické stránce i ošklivý, avšak je to můj názor,

tak mně za něj prosím neukamenuj :)

Na serveru jsem nebyl, momentálně se učím no a jak to vypadá tak jsem zase zavítal na toto forum :o)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...