Jump to content

script Všetky moje módy a scripty v pwn a amx


LYRIcS

Recommended Posts

Je vás tu toľko čo si myslia že im tu niekto da veci do pfr ako na tanieri. nikto tu nezverejni nič to pfr. Predca ak maťe o ten mod zaujem tak bi boli dobre mať aj skusenosty z pawno. Takže pisať sem čil vam da niekto streamer ktory nieje vôvec potrebni. Tak si trošku potrapťe hlavu a možno nato priďeťe

Link to comment
Share on other sites

Lol a proč tam dáváš mody co nejsou tvé a nazveš tému vsetky-moje-mody-a-scripty-v-pwn-a-amx

 

Ty vole však bud rád, že to sem dal free, niektoré scripty majú hodnotu aj niekoľko € a on to dal zadarmo..

Link to comment
Share on other sites

hele chci spusit mod Sector47_405 ale píše to 19 erorů a pořád to je uncown.. dal jsem tam include atd a pořád to píše :/ Pokud potřebuji nějaké pluginy tak mi je napiš pls :d

Link to comment
Share on other sites

hele chci spusit mod Sector47_405 ale píše to 19 erorů a pořád to je uncown.. dal jsem tam include atd a pořád to píše :/ Pokud potřebuji nějaké pluginy tak mi je napiš pls :d

Takže :d....

1) Možná máš staré pawno protože ty includy co tam jsou tak jsou funkční já třeba mám Sector47_405.amx :).

2)Bez MySQL Databáze to nerozjedeš ani kdyby si něco :d.

Link to comment
Share on other sites

Takže :d....

1) Možná máš staré pawno protože ty includy co tam jsou tak jsou funkční já třeba mám Sector47_405.amx :).

2)Bez MySQL Databáze to nerozjedeš ani kdyby si něco :d.

Stáčí udělat jen složku do scriptfiles MySQL? nebo ještě něco...

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Stáčí udělat jen složku do scriptfiles MySQL? nebo ještě něco...

 

:d :d :d Ty si to představuješ moc jednoduché :d nn potřebuješ nato phpMyAdmin :) + ještě plugin+MySQL

Link to comment
Share on other sites

Ak nevieš čo je to mysql tak to nerob :) Módy potrebujú dobrého pawnera aby nezaspali dobu, nie takého čo skopíruje niečo z návodu a niečo zlepí.

Ako už bolo povedané, ten mód potrebuje mysql plugin, MySQL server musíš mať (najlepšie na localhoste), cez PMA (phpMyAdmin) vytvoríš tabuľky a potom ešte v móde nastavíš MySQL host, user, pass a db. Mimochodom aj keby si toto všetko zvládol tak tento script nemá komplet tabulky, musel som si ich dorobiť.

P.S. Zbytočne spamujete s tým PFR include, tí čo ho majú tak nemajú komplet alebo ho nedajú. Ja som mal svoj vlastný za hodinku hotový a PFR beží jedna radosť, takže stačí len chcieť.

Link to comment
Share on other sites

Pekná zbierka. Mimochodom máš tam aj svoj First Person? Ak hej ako sa volá .pwn? :)

Je to includ fp_inc.pwn

Pozri si v ňom funkcie

 

 

Lol a proč tam dáváš mody co nejsou tvé a nazveš tému vsetky-moje-mody-a-scripty-v-pwn-a-amx

Lebo som asi písal že sú tam všetky MOJE módy (nepísal som že všetky ktoré som vytvoril, znamená to že všetky čo som mal u seba)

Link to comment
Share on other sites

Každý druhý idiot si tu myslí, že len tak rozbehá dobugovanú v4... naozaj paráda :d Človek čo pravdepodobne ani nevie čo je mysql sa tu už neviem koľko dní rozbehať PFR... fakt smiešne. Vďaka za zverejnenie módu, lyrics :)

Link to comment
Share on other sites

Nebol si to ty, tak to nevadí, rozširujme to ešte ďalej. Čo, že to nie je tvoja práca ani nikoho, kto by to chcel normálne zverejniť. Tá uniknutá v4 ma nikdy netrápila, je to príšerne stará verzia, navyše plná bugov, chýb a absolútne nedokončená. Čo ma však stále udivuje, to je ten prístup ľudí k tomu, čo nie je ich. Nikdy by ma ani len nenapadlo zverejniť veci, ktoré nie sú moje a niekto mi na to nedal súhlas.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja som tu proste dal všetko čo mám. Nič som netriedil ani nevynechával.

Na to že tu bolo PFR v4 som zabudol, bo ma to ani nenapadlo, a aj tak mi to bolo jedno.

Link to comment
Share on other sites

vis ty dežo ja je mam staženy je jich tam asi 90 a ja vsechny skousel a nic mi tam nešlo porad tam hazi neco s createobjectzone

Ano, nauš se číst příspěvky předemnou :d psaly, že ten includ je nedokončený či co ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...