Jump to content

video VLOG 5 - M4rty09, Nový YT channel a info


Ingnition

Recommended Posts

V dnešním 5 VLOGu uvidíte můj názor na již známou údálost s M4RTY09,

která je dle mého názoru příliš vyhrocená…Dále Googlespustil

novou podobu YouTube chanellů, který má již i můj channel

IPServer.

Dozvíte se, jak jej aktivovat! A v neposlední řadě i takové to běžné

info, co se odehrálo – např. spuštění nové herní série s názvem

Herní víkendovka.

nove_logo.png

moucha_reklama.png LétajícíMoucha.cz: VLOG 5 - M4rty09, Nový YT channel a info - http://www.letajicim...channel-a-info/

Nyní i článek na

LétajícíMoucha.cz

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Link to comment
Share on other sites

Můžete mu už dát prosim pokoj ? :'( furt to vytahujete a ani si neuvědomujete jaké to je třeba pro nás nebo jeho rodiče

Co furt vytahujeme? Já tu vytahuju fakt, že po jeho smrti najednou všichni ho lovískovali, nejlepší kamarádi a jak ho měl každý rád. Ten kluk měl před svou smrtí kolem 2k odběratelů a teď? Přes 14k... nepříjde to náhodou i tobě trošku směšné? Fakt nechápu logiku některých lidí. Ukrást auto a jet s ním do prdele je vážně věc, za kterou bych ho měl litovat? Absolutně mě nezajímá to, že měl nějaké problémy či podobně. Každý problém má své řešení a to rozhodně není ukrást auto a jet na chlastačku ke kamarádovi do Brna. Borcem ho opravdu nazývat nebudu.

 

Je mi líto jeho rodičů i přítelkyně. Je mi líto jeho mladého života, ale brečet kvůli němu nebudu. Kdyby nebyl kr*pl, byl by tu dodnes. Ende.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

byl to muj nejlepší kamarád vyrůstali jsme spolu 17 let a myslíš že je mi příjemný když o něm někdo takhle mluví ? BTW když mluvíš už i o Evě,.... vidět tohle šlápne ti do ksichtu ende ;)

Link to comment
Share on other sites

byl to muj nejlepší kamarád vyrůstali jsme spolu 17 let a myslíš že je mi příjemný když o něm někdo takhle mluví ? BTW když mluvíš už i o Evě,.... vidět tohle šlápne ti do ksichtu ende ;)

Můžeš mi napsat, co po mě vlastně chceš? :d Ty po mě chceš, abych tu brečel a zapaloval pro něj svíčku? Vzpamatuj se! Který normální člověk by ukradl svému rodiči auto a v 17 letech bez řidičáku si to drandil po dálnici do Brna? Kdo? No normální člověk asi ne... Já tu za jeho blbost truchlit nebudu! Neznal jsem ho, to přiznávám. Ale i když jsem ho neznal, tak žádný rozumný člověk by to prostě neudělal. Takže asi rozumný opravdu nebyl.

 

Ty by jsi ukradl rodičům auto a jel si to po nejvíce frekventované dálnici v ČR? Jsi takovej magor, aby jsi to udělal? NE? Tak to jsi na rozdíl od něj rozumný člověk...

 

Je to tragédie ale opakuji, já z něj brečet nebudu a píšu to tak, jaký já mám na to osobní názor.

 

Je mi líto tvého kamaráda, musí to být těžké. Ale to nemění nic na faktu, že si za to může sám. Ne policie, ne jeho otec. ALE ON SÁM. Tečka!

Link to comment
Share on other sites

Můžete mu už dát prosim pokoj ? :'( furt to vytahujete a ani si neuvědomujete jaké to je třeba pro nás nebo jeho rodiče

Pokud ti na této diskuzi něco vadí, tak v pravo nahoře máš křížek a klikni na něj. Každý se zde může bavit o čem chce a je to každého věc o čem se baví a bude bavit. I kdyby to rvalo srdce celé planetě.

 

K tématu, také mě hrozně sere, když lidi po smrti někoho neznámého furt říkají, že byl super i když ho neznali. To samé bylo i s těmi hokejisty.

Prostě si lidí říkají, že budou cool, když se zapojí..

Link to comment
Share on other sites

Konecne niekto uz povedal o tom nieco rozumne som myslel ze uz vsetci su uplny blbci a vsetci ho milovali a vzdy zboznovali a boli jeho best friends... normalne mi to az zdvihlo naladu ked uz niekto povedal nieco normalne k tomu co ma zmysel a nie len marty bol si skvely budes mi chybat tvoje videa boli best bol si top na youtube.... proste congratz Ignition... konecne sa nasla mudra hlava medzi tymy falosnymi "fanusikmi a kamaratmi"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...