Jump to content

hledám Scháním easy grafika/y do týmu.


rEf

Recommended Posts

Zdravím, hledám grafika který by mi dělal menší ale ve větším množství grafiku ve tvaru.: header, loga, bannery, listy & různě... Co vám nabídnu? No zdřejmě pozici grafika u herního portálu pro který by grafiku dělal. A co byste stoho měli co? No řekněme imič. Btw na peníze ani nemyslete a pokuď se to nelíbí vám co to čtete tak se není proč ozvat. V případě nabídnu administrátorská práva na serverech ale jen v případě že stím budete umět. ;) Nevim co víc dodat už jsem napsal až až byl bych rád kdyby měl zájemce icq nebo qip"icq" ale především icq učet. Děkuji

Link to comment
Share on other sites

hladaš grafika ? .... povedzme že som grafik a hladam nejakeho človeka ktory by mi pomahal s portalom ... na peniaze ANI NEPOMYSLI a ak ti to pojde dostaneš velke ho*no ale budeš mať imidž... maš zaujem ? ak hej tak mi odpiš...

s pozdravom ExiRang :wave:

 

a ak sa ti to nepači tak sa zamysli nad tym čo chceš ponuknuť grafikovi a čim by si u neho vzbudil zaujem ... na imidž sa ti akurat tak vyprdnu a serverov je akurat tak po kkt.. a kedže peniaze neponukaš da sa predpokladať na akej urovni ten portal asi je

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Kdybys nebl chlapeček zamyslel by ses nadtim že portál který ještě nebl spuštěn nemuže mít hned uroveň na které jsou jiné ;) Základ je stránky a nějaký ten server a to já mám jen chci někoho kdo by mě pomohl chlapče :) Když už platit co bych stoho měl? Hloupé logo? :d To si mužu zařídit i zdarma... Ted piš hlupáku.

Link to comment
Share on other sites

Tak si to zariaď zdarma a nepiš sem.

a precvičuj si písanie lebo ti to nejde

 

Keby si nebola holčička tak by si vedela, že každý chce peniaze a na neznamom portali "imidž" nezíska

 

... teraz napíš zase ty, hlupá holčičko :wave:

Link to comment
Share on other sites

Chjo ;) Jde tu o jednu věc já nechci grafiku nýbrž grafika"dobrovolníka" hledám do týmu. A to stemi penezi je jen názor menšiny tupče existují i lidi co je to baví a nic nevyžadují.

 

A pro tebe hnátek já sám umím dost mam doménu, stránky & sponzory. Zatím ale nemíním více říct jasně jsem psal at se ozve ten kdo má zájem roni a obtěžuje mě tu jak vidíš kid. ;(

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Tvoje vyjadřování potvrzuje tvojí inteligenci, chlapře rEFE. Špatná stylizace, čárky ti nic neříkají a slova typu "zdřejmě", "stoho" taky zrovna očím nelahodí. Aspoň víme, jaký bude mít portál vedení...

Tý jó, chlapi, ten vás teda setřel :). Doména, stránky, sponzoři...

Malý chlapečku rEfe, nic nejde bez peněz. Pokud nemáš kontakty na lidi, kteří by ti něco udělali ze známosti, tak je to chyba a musíš jedině zaplatit. A ano, platí se i za hloupé logo..., ono totiž není jen tak nějaké to logo vymyslet. Tady se neplatí za zpracování, ale za fantazii..

Link to comment
Share on other sites

Juj proc ja hlupak to tema zalozil... Radsi to smazte uz to tu neni co roku 2009 kidi to vedou ;) Fuck... Chlapce rikej nekomu jinemu pochybuji ze ty mas deti ... Btw ja vas seru radsi pouziji znamosti a roztahnu si to sam...

Link to comment
Share on other sites

Chlapče, chlapče... Je to s tebou špatný :). Vadí ti snad, že ti někdo jiný říká chlapče? Je rok 2013, chlapče. Za práci se platí, chlapče. Za fantazii se taky platí, chlapče. Nikdo ti nic nebude dělat pro "imič", chlapče. Musíš jít s dobou, chlapče. Ale proč se tu s tebou vlastně bavím, že chlapče?.... Tak se měj, dítko a hodně štěstí při tvorbě tvýho, bez investic vznikajícího portálu :).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...