Jump to content

pomoc Neobjevují se objekty.


Hashiri

Recommended Posts

Zdravím :hallo:

 

Mám problém s objekty.

Vytvářím vlastní mód (FreeRoam/Stunt) a mám tam docela dost objektů, dnes jsem tam chtěl přidat další ale když jsem tam přišel na server žádný se neobjevily jediné co tam bylo byly vozidla ve vodě, prostě se objekty neobjevily :)

Chtěl bych se teda zeptat čím to může být (žádný limit v módu nemám, používám normálně CreateObject, dále používám klasický streamer.)

Je možné že je to i tím Streamerem a pokud ano tak bych vás chtěl požádat jestli bystemi nedoporučily nějaký schopný na verzi 0.3e.

 

Předem děkuji za jakoukoliv pomoc. :)

Link to comment
Share on other sites

Lerry, nechce se mi to počítat ale přesně 1355 :)

dEcooR, všechny objekty jsou vpořádku, ten streamer skusím.

Deejva, to je docela dobrá teorie jelikož jsem tam registraci přidal nedávno a od té doby jsem tam nic nepřidával, popřípadě mi napiš jak si to prosím tě vyřešil.

Link to comment
Share on other sites

dEcooR, Až potom co jsem ten streamer otestoval jsem zjistil že je to ten co používám :).

Deejva, aha dobrá děkuji ale mě se tam Dini hodí a není 100% pravděpodobné že to tak opravdu dělá Dini :).

Děkuji tedy za rady :).

Mohl bych požádat o další tipy, rady atd :)

Link to comment
Share on other sites

Mozno hlupost, ale ak sa pri tych objektoch spawnes a v aute, tak skus vystupit a znova nastupit do auta :d

:d :d :d Objekty se neobjeví vůbec při vytvoření se nezobrazí, pokud na nich jsou vozidla tak spadnou a leží ... Objekty se jednoduše nezobrazí :) Ale jinak dobrá teorie :d

Link to comment
Share on other sites

Kód sem nedám z důvodu toho že je to na mém vlastním módu a mapa tvoří celý mód a navíc kdybych sem dal celý kód tak při náhledu by padaly prohlížeče.

Link to comment
Share on other sites

Za 1. určite by si mal použiť incognitov plugin streamer viď. http://forum.sa-mp.c...ad.php?t=102865

Za 2. odkedy dini (ukladaci systém) znemožnuje vytváranie objektov :rofl: .

Za 3. určite si prekročil maximálny počet CreateObject na servery (musíš už len potom použiť streamer)

Za 4. objekty do toho streameru prekonvertuješ tu: http://convertffs.com/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...