Jump to content

Ste veriaci alebo neveriaci?


Dannynator

Recommended Posts

Poslednou dobou sa celkom používa otázka "Si veriaci?" a chcel by som vedieť približne či na tomto fóru je niekdo veriaci alebo nie.

 

Ja osobne som neveriaci, píšte svoje názory.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem nevěřící. Ale ať si každý věří čemu chce, je to jeho věc... :) Každopádně křesťanství a jim podobní jsou dneska velmi výhodnej byznys... Hnal bych je, horší žrout peněz jak cikáni.

Link to comment
Share on other sites

Neverím. Tú ich knihu každý rok viac a viac poprú pokroky vedy. A naviac keby boh existoval nenechal by nás v takýchto sra*kách.

Link to comment
Share on other sites

I believe in my skills.

 

Nejsem.

A nechápu. jak někdo vůbec může věřit. Nejsou důkazy, nikdo ho nikdy neviděl. (abych někoho zdejšího nepobouřil, je to citace z filmu)

 

Tvoje pero jsem taky nevidel. Znamena to, ze neexistuje? (taky citace z filmu :d)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

V podstate sme chemicko-biologicke stroje ktore moholy vytvorit nejaky mimozenstania tak ako mi vyrabame pocitace len trochu na inej urovni nez aby nas za 7 dni stvoril nejaky bazmek ktory nam dal slobodnu volu ale ked ho nebudeme posluchat tak zhorime v pekle :d Pokial viem tak prve znamky o bohoch sa vyskitly v starovekom Egypte a aj to uctievali viacerych bohov nie iba 1.

Cela krestansko-katolicka cirkev je jeden velky podvod s ktorym iba odrbavali ludi.

 

To uz skor budem verit ze nas stvorila spagetova prisera :d

http://zpravy.ihned.cz/svet-evropa/c1-59109040-polsti-vyznavaci-spagetove-prisery-zadaji-o-uznani-sve-cirkve

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...