Jump to content

hledám Kde sa dá overene naučit pawno?


Dannynator

Recommended Posts

Ahoj, kedže sa chcem naučit pawno, chcel by som od vás trošku pomoc, kde a jak sa dá naučit pawno? A je to overené? lebo nechcem stráviť celé dni u tutoriálov a potom to ani neni možné naučiť sa, možno je, možno nie, ja neviem, a preto potrebujem pomoc od vás.

 

 

Ďakujem, a prepáčte za trochu chyby vo vyjadrovaní, ale teraz som vstal. :d

Link to comment
Share on other sites

Vidíš, a ja sa chcem naučit dobre pawn, nie trošku.

 

Vše potřebné ohledně jazyka si najdeš na netu, tady pak už jen řešíš konkrétní problémy.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

na začátek by si neměl kopírovat návody, stejně z nich nic nepochopíš.

Nauč se základy, např. co je to podmínka, proměnná, cyklus, datové typy, jak se tyto věci tvoří..., základní konstrukce jazyka pwn atd.

potom zkus vytvořit např. jednoduchý příkaz, teleport, přidat vozidlo na server atd.

Link to comment
Share on other sites

Aha díky :) Btw v pláne kopírovat návody som nemal, len ich opisovať podla toho čo viem a začať tvoriť prvé filterscripty, ale dobre, budem sa ich učit a potom pomocou nich tvorit niečo :)

 

Môžete lock :)

Link to comment
Share on other sites

Dannynator, ja som za mesiac urobil v GM 2000 riadkov a to viem 1 mesiac pawno :d síce teraz mi zrazu prestali fungovať all príkazy čo mám v GM a neviem to vyriešiť ale tak možno to nejak vyriešim :d

Podľa mňa stačí to logický chápať napríklad chceš pickup tak vieš že musíš dať v OnGameModeInit potom vieš že keď do neho vstúpi tak ideš na OnPlayerPickUpPickup a tam si dáš svoje podmienky, dialogy čo len chceš ďalej vieš že tam máš dialog tak vieš že musíš ísť do OnPlayerDialogResponse a daš to tam čo potrebuješ. Držím palce nech to pochopíš s návodov.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...