Jump to content

gamemode Geocaching in San Andreas


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Pičovina

 

P*čovina

 

Aspoň má nápad a něco dokáže, vy leda hov*o !

Jinak já si myslim že je to super nápad, i já mam rád geocashing, až bude server hotový, určitě se přídu zahrát :d

Link to comment
Share on other sites

No, skvělý nápad, Také hraju geocaching a velmi mě to baví, hledat cache i na samp? můj sen... :d nevzdávej to, přeju hodně štěstí, a pokud to doděláš, máš stálého hráče... ;)

Link to comment
Share on other sites

Dneska jsem to akorát viděl, že se někdo snaží udělat obdobu GC na CS :d At' se daří, jednu expedici za kéškama sem zažil na živo a byla to prdel, ale nevím jak to bude zábavné ve hře. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Aspoň má nápad a něco dokáže, vy leda hov*o !

Jinak já si myslim že je to super nápad, i já mam rád geocashing, až bude server hotový, určitě se přídu zahrát :d

 

Hlavně že ty jsi expert který zná všechny mody od každého co.. Nejdřív se podívej co dokázali oni a pak kritizuj to co dokázali na rozdíl od tebe, kterej se tu jenom předvádíš že si boss nadevšechny...

Link to comment
Share on other sites

Hlavně že ty jsi expert který zná všechny mody od každého co.. Nejdřív se podívej co dokázali oni a pak kritizuj to co dokázali na rozdíl od tebe, kterej se tu jenom předvádíš že si boss nadevšechny...

 

Co to tu meleš za ho**a ? kdo řiká že sem expert ?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Co to tu meleš za ho**a ? kdo řiká že sem expert ?

 

a co meleš za ho*na ty že nic nevytvořil, fakt nechápu lidi, jako třeba ty, co si myslí, že vědí všechno, přitom vědí uplný ho*no

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...