Jump to content

nabízím Doména .eu dle vašeho uvážení zdarma!


Ingnition

Recommended Posts

Aloha!

Nabízím komukoliv zde na foru zdarma jednu .eu doménu s jménem, který si sami určíte. Doména bude u registrátora www.domena.cz a to na 1 rok. Dostal jsem to jako dárek od tohoto registrátora a mě je to naprosto k ničemu.

 

Každopádně mám tyto podmínky:

  • Musí jít o vyspělé stránky - ne žádné odpady či dětské nesmysli, které nebudou mít využití...
  • Reklamní banner na Ingnition.cz.

To je vše, čas máte do 31.1.2013, poté mi kod zdarma vyprší.

 

-------------------------------

Každý zájemce má možnost psát do zítřejšího večera, konkrétně 30.1. do 20:00. Následně poté vyhlásím pro mě nezajímavější projekt, kterému následně věnuji .eu doménu zdarma. Je to z toho důvodu, aby se to všechno stihlo, neboť ve čtvrtek (den splatnosti kodu) nebudu doma.

 

Takže stále pište, kdo má zájem...

-------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Já bych to bral.

 

Oč jde: Návody na různé hry jako například: "Jak založit server z té hry"."Jak se stát Let's playerem" a vůbec vše co může být užitečné lidem.Takže by to bylo zaměřené na hraní her,tutoriály a podobné věci.

Link to comment
Share on other sites

Jak už mě asi znáš Ingnitione rád edituji nebo natáčím filmy. Na dóméně by byli všechny mé práce popřípadě si otevřu vlastní produkci kde si naberu pár členů kteří by byli schopni točit i venku ve volném čase. Včera sem si koupil 720p kameru takže začnu točit. Název dómeny by byl rprod.eu banneru se nebráním bezproblému ti ho dám na nejviditelnější část webových stránek popřípadě v titulkách každého filmu co natočím :) .

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Každý zájemce má možnost psát do zítřejšího večera, konkrétně 30.1. do 20:00. Následně poté vyhlásím pro mě nezajímavější projekt, kterému následně věnuji .eu doménu zdarma. Je to z toho důvodu, aby se to všechno stihlo, neboť ve čtvrtek (den splatnosti kodu) nebudu doma.

 

Takže stále pište, kdo má zájem...

Link to comment
Share on other sites

Tu doménu by som chcel strašne ja.Už dlho čakám na možnost sa nejak presadit v hernom svete.A teraz nastal ten správny čas.

Chcel by som tu doménu z dôvodu:

 

Milujem hry akéhokolvek typu,

Som velký fanatik Ingnitiona,

A už dlho som chcel nejaký web na normálnej doméne

 

Daly by sme pristor aj normálnym ludom zo svojimi servermi.Každý nový člen teamu zo serverom je výtaní !

Produkovanie Ingnitionovych VLOGov na webe z našimi rezenciami.

Možnost získania sub-domény len na dohodu alebo prijatím nového servera do Projektu.

 

Dakujem za všetky (hlasy alebo dobré zaujatie) Dúfam že tento nápad Ingnition posunie dalej..

Link to comment
Share on other sites

tieto domeny zdarma davali kazdemu uzivatelovy regnutemu u domena.cz ...

A můžeš mi říct, jakou spojitost to má s mojí nabídkou? Příště mi to napiš do SZ a ušetři můj topic o tenhle nesmyslný spam.

Link to comment
Share on other sites

Informacia odkial ten kupon mas?

Tak trochu nechápu co ti vadí děláš jako by to prodával ale on to "Daruje" zadarmo.

 

Ja len doporučím dať akciu o doménu užívateľovi "WahyProduction", jeho diela sú skvelé :)

Díky za podporu :) jsem rád že se ti mé práce líbí :)

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Vyhlášení vítěze domény .eu

Děkuji všem za váš projevený zájem o doménu .eu, kterou právě teď věnuji jednomu člověku, který mě zaujal využitím domény a myslím, že by její využití bylo nejlepší. Vzhledem k tomu, že rád podpořím lidi, kteří sami chtějí něco tvořit či dokonce tvoří a chtějí se díky tomu nějak zviditelnit jsem zvolil dva uživatele. Jedná se o WahyProduction a Killer_xD, všem ostatním přeji hodně štěstí a snad najdou někoho jiného, kdo jim s doménou pomůže. Každopádně stojí jen pár korun a tak si myslím, že by to zas takový problém nebyl.

 

Každopádně máme tu dva výherce a vyhrát může jen jeden. Tudíž jsem nad tím přemýšlel, až jsem k tomu výslednému výherci došel.

  • Výhercem .eu domény zdarma se stává WahyProduction, kterého chci podpořit v jeho práci a nápadu. Pomoct mu v prezentaci, kde zcela jistě vlastní doména patří. Gratuluji a prosím, aby se mi výherce ozval na Skype či ICQ, kde dořešíme zbytek.
  • Na druhém místě zůstává Killer_xD, který má také dost pěknou myšlenku, díky které se mi může také ozvat na Skype či ICQ. Možná by se dala zrealizovat i mimo tuto "nabídku".

 

Ještě jednou děkuji všem, kteří o doménu projevili zájem a doufám, že nebudete na výherce škodolibí. Snad se zase někdy příště potkáme u podobné možnosti zdarma pro vás.

 

Přeji hezký zbytek dne,

Ingnition

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...