Jump to content

ostatní Môj Prvý Html "design"


Guest Norhy

Recommended Posts

Ahoj. Už dlhšiu dobu sa učím HTML (asi 2 týžďne) a tak som sa rozhodol vytvoriť "design". Nie je to nič extra, a ak sa vám to nebude páčiť, chápem to, každý raz začínal.

 

Design to asi ani moc nie je, ale neviem ako to pomenovať, takže tak. Robil som ho v HTML/CSS a zabral mi asi pol hodiny.

Najtažšie veci pre mňa v HTML sú asi Tabuľky a veci okolo nich, ale nakoniec som to zvládol

 

imageoz.png

( http://img268.imageshack.us/img268/1176/imageoz.png )

 

 

Dúfam že sa vám 'design' bude páčiť. Viem že to nie je nič moc ale stále sa učím.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ďakujem všetkým za hodnotenie. Avšak kód tu dávať nebudem. Nieže by som sa nerád podelil s mojou prácou, ale nechcem ho proste zverejniť. Táto HTML téma bola použité na učebné potreby a chcel som vedieť len váš názor. Pokiaľ si (@Tosi) narážal že som to nerobil ja, mýlíš sa. Kód není skopčený a je na 100% môj.

Link to comment
Share on other sites

Ďakujem všetkým za hodnotenie. Avšak kód tu dávať nebudem. Nieže by som sa nerád podelil s mojou prácou, ale nechcem ho proste zverejniť. Táto HTML téma bola použité na učebné potreby a chcel som vedieť len váš názor. Pokiaľ si (@Tosi) narážal že som to nerobil ja, mýlíš sa. Kód není skopčený a je na 100% môj.

 

Ja som skôr mal namysli valídnosť a poprípadnú prehľadnosť. Je to obyčajné HTML tak čoho sa bojíš? Ja ti tu v kľúde moje kódy zverejním :eh:

Link to comment
Share on other sites

Ďakujem všetkým za hodnotenie. Avšak kód tu dávať nebudem. Nieže by som sa nerád podelil s mojou prácou, ale nechcem ho proste zverejniť. Táto HTML téma bola použité na učebné potreby a chcel som vedieť len váš názor. Pokiaľ si (@Tosi) narážal že som to nerobil ja, mýlíš sa. Kód není skopčený a je na 100% môj.

Co se na to bojíš? Když prezentuješ kod tak ho snad zveřejni ne, ty tu prezentuješ jen grafiku nic víc, kdo bude hodnotit kod, když ho nikdo nevidí? Navíc nechci být zlý, ale stejně to nemá žádnou hodnotu, tak to zveřejni a někdo ti nabídne jak to udělat líp, přece se na tom učíš.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...