Jump to content

ostatní Evolve Fx400


killbill

SmartPhone  

10 members have voted

  1. 1. Vlastníte nějaký "Chytrý telefon"

    • Ano,používám.
      7
    • Ne,hodlám pořídit
      1
    • Ne,nikdy!
      2


Recommended Posts

Zdravím tak když budou ty vánoce "Vánoce" řekl jsem si proč si neudělat radost z nového mobilu tak jsem si vybral tenhle na Alze.Moc se v tom nevyznám a chtěl bych se zeptat jestli je tenhle telefon dobrý? http://www.alza.cz/evolve-fx400-d363545.htm#popis nebo nějaké tipy asi máte uvítám mobil do 4000 kč ;) diky.

Link to comment
Share on other sites

Vypadá že by mohol byť celkom dobrý, len na tú RAM zvolil by som aspoň 1GB. Ja mám 512 a nestačí ale keď si stiahneš Task Killer z Google Play tak utcite by ti stacila. 1GHz procesor to je výborné a za tú cenu to je celkom dobrý mobil. Ja by som ho kúpil.

 

Urcite precitaj aj toto http://m.alza.cz/evolve-fx400-d363545.htm?d=rev

Link to comment
Share on other sites

Ako hovori randley, Android je hroza... Bud si kupis android s min 1gb ramkou a s androidom vacsim ako 2.1(2.2 atd..) tak to je celkom vpohode... Ale ak nemas dost penez, koup si neakej slabsi, root/flash/kernel stock , overclock ram a mas nadupanej mobil... Ale pri kernel stocku a overclocku sa ty muze pokazit mobil, takze je to nebezpecne + strati sa ti zaruka..

Link to comment
Share on other sites

Kup si iPhona nebo nějakou Lumii a budeš spokojen ;) Androidů už mám dost pokud to není Google Nexus nebo Galaxy S3 tak všechny stojí za starou bačkoru. Nejsou optimalizované, nemají podporu jako třeba samsung nebo google. kamarád má Google Nexus starší verze a je velice zpokojen updaty mu vychází pravidelně. Takže se nemusí bát že se na Nexusy někdy zapomene. Navíc si google svůj mobil přizpůsobí svému systému co nejlépe a podobně je na tom Samsung Galaxy S2 nebo S3. Jinak podle mě nejlepší volbou by byl WP7.8 nebo WP8 popřípadě pokud by si měl dost peněz tak i iOS ;) WP se mi ještě nidky za dobu co ho mám nesekl ani sem nepotrpěl žádné bugy v systému takže bych ti jako levnou a docela kvalitní variantu poradil ZTE Tania http://www.czc.cz/zte-tania_4/102299/produkt?utm_source=zbozi.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Mobilni_telefony&utm_term=ZTE_Tania_ZT00015 Má stejný výkon jako ten Evolve jen podstatně rychlejší systém a lépe optimalizovaný s Windows Systémem co máš v PC a plná podpora microsoftu. Pak jsou i drahší varianty ale to bych volil nejspíš Samsung Omnia ale podle mě ten ZTE je výborný telefon měl sem ho v ruce nějakou dobu sem ho používal a nemám na něj zápory

Link to comment
Share on other sites

Kup si iPhona nebo nějakou Lumii a budeš spokojen ;) Androidů už mám dost pokud to není Google Nexus nebo Galaxy S3 tak všechny stojí za starou bačkoru. Nejsou optimalizované, nemají podporu jako třeba samsung nebo google. kamarád má Google Nexus starší verze a je velice zpokojen updaty mu vychází pravidelně. Takže se nemusí bát že se na Nexusy někdy zapomene. Navíc si google svůj mobil přizpůsobí svému systému co nejlépe a podobně je na tom Samsung Galaxy S2 nebo S3. Jinak podle mě nejlepší volbou by byl WP7.8 nebo WP8 popřípadě pokud by si měl dost peněz tak i iOS ;) WP se mi ještě nidky za dobu co ho mám nesekl ani sem nepotrpěl žádné bugy v systému takže bych ti jako levnou a docela kvalitní variantu poradil ZTE Tania http://www.czc.cz/zt...E_Tania_ZT00015 Má stejný výkon jako ten Evolve jen podstatně rychlejší systém a lépe optimalizovaný s Windows Systémem co máš v PC a plná podpora microsoftu. Pak jsou i drahší varianty ale to bych volil nejspíš Samsung Omnia ale podle mě ten ZTE je výborný telefon měl sem ho v ruce nějakou dobu sem ho používal a nemám na něj zápory

To je celkem blbost.... WP8 -> Moc seka a buguje, iOS -> Ak chces si nainstalovat neake nelegalne hry, potrebujes JailBreak ktory je celkom tazky a stratis zaruku(WP8 ani Android ochranu nema proti nelegalnim appkam),a tie updaty, to je totalna hlupost. Pre vela mobilov nevychadzaju updaty preto, lebo to bud rusi Orange(skusenost) aneb se este nastavuji konfigurace nebo preklad... Preto je dobra volba si kupit teda neaky namakny android, root/flash/kernel-stock/overclock a mas nadupany mobil jak hovado :)

Link to comment
Share on other sites

To je celkem blbost.... WP8 -> Moc seka a buguje, iOS -> Ak chces si nainstalovat neake nelegalne hry, potrebujes JailBreak ktory je celkom tazky a stratis zaruku(WP8 ani Android ochranu nema proti nelegalnim appkam),a tie updaty, to je totalna hlupost. Pre vela mobilov nevychadzaju updaty preto, lebo to bud rusi Orange(skusenost) aneb se este nastavuji konfigurace nebo preklad... Preto je dobra volba si kupit teda neaky namakny android, root/flash/kernel-stock/overclock a mas nadupany mobil jak hovado :)

Když tohle říkáš tak z toho vyplývá že si nikdy WP7 nebo WP8 mobil v ruce neměl nebo tohle by řekl fakt jenom ten který je proti takovýmhle systémum ;) ANDROID je nejrozšířenější systém protože vyšel nejdřív kdyby vyšel WP8 dříve tak ANDROID může táhnout někam ;) asi si pleteš Windows Mobile s Windows Phone...

 

Já WP používám už Rok a když do ruky chytnu android tak je to opravdu hrůza... WP s 512 MB RAM je totálně nezasekané natož na androidu se seká s 1 GB RAM i fruit ninja :d

Link to comment
Share on other sites

Když tohle říkáš tak z toho vyplývá že si nikdy WP7 nebo WP8 mobil v ruce neměl nebo tohle by řekl fakt jenom ten který je proti takovýmhle systémum ;) ANDROID je nejrozšířenější systém protože vyšel nejdřív kdyby vyšel WP8 dříve tak ANDROID může táhnout někam ;) asi si pleteš Windows Mobile s Windows Phone...

 

Já WP používám už Rok a když do ruky chytnu android tak je to opravdu hrůza... WP s 512 MB RAM je totálně nezasekané natož na androidu se seká s 1 GB RAM i fruit ninja :d

Uz som vela WP mobilov mal v ruke, a totalne sekaju... Niekde som o tom videl clanok... A pozri sa na recenzie..

Link to comment
Share on other sites

Sakra tak co říkáte na ten Evolve díval jsem se na recenzi a říkají,že je to dobré bez sekání nepotřebuju na tom mejt 1000 aplikací spuštěnejch najednou :)

Link to comment
Share on other sites

Já WP používám už Rok a když do ruky chytnu android tak je to opravdu hrůza... WP s 512 MB RAM je totálně nezasekané natož na androidu se seká s 1 GB RAM i fruit ninja :d

Co to meleš? Nejde jen o RAM, ale když jsme u toho a meleš tu pořád něco o RAM tak Fruit Ninja využívá pod 50 Mb. Jinak k tématu: Koupil bych si spíš značkový telefon HTC např. http://www.alza.cz/htc-wildfire-s-marvel-black-d236131.htm
Link to comment
Share on other sites

Viděl jsem recenzi a 512 mb stačí nebudu tam mejt miliony aplikací ;)

 

Co to meleš? Nejde jen o RAM, ale když jsme u toho a meleš tu pořád něco o RAM tak Fruit Ninja využívá pod 50 Mb. Jinak k tématu: Koupil bych si spíš značkový telefon HTC např. http://www.alza.cz/h...ack-d236131.htm

 

Tak Evolve vyrábí ty odolné telefony a SetoBoxi nebo jak se to píše to HTC je malé a ten Evolve je celkem velký a to se mi líbí ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...