Jump to content

ostatní Totální Tma Je Vyvrácená!


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Ahoj,

 

nedávno tu byl článke ohledně té totální tmi... Zde je vyvrácení že se stane velké ho*no:

 

http://www.novinky.c...prava-lidi.html

 

//EDIT upravte název topicu nechápu že to nemůžu změnit :facepalm:

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

fraza "Žádné galaktické nulové pásmo totiž neexistuje, celé je to nesmysl a lidé se nemají čeho bát"

je podlozena dokazmi asi ako boli frazi typu:

"Zem je plocha"

"Zem je stredom vesmiru a slnko sa toci okolo Zeme"

"A hele, carodejnice, upalme ji!"

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

fraza "Žádné galaktické nulové pásmo totiž neexistuje, celé je to nesmysl a lidé se nemají čeho bát"

je podlozena dokazmi asi ako boli frazi typu:

"Zem je plocha"

"Zem je stredom vesmiru a slnko sa toci okolo Zeme"

"A hele, carodejnice, upalme ji!"

 

 

tj ;)

 

 

PS: kde je plný editor?

Link to comment
Share on other sites

podle mě media ne vždy říkají pravdu a vědcum tak nelze na 100% věřit jako neví na 100% že je vesmír nekonečný a přesto si to myslíme i když to 100% nevíme

a k ty zpravě mě nic takovho na mai nechodí :d jen jsem se to dozvěděl od kámošů tak nevim co bude trošku věřim ale nevim

to je super máme jim věřit jenom protože to řekli tak to asi těžko :d

Link to comment
Share on other sites

Tma je vyvrácená nějakým článkem na novinkách, asi moc věříš mediím co? :) Žádné ověření nic, jen tomu bezhlavě věřit. Rozdíl mezi toudle předpovědí a jinou předpovědí je ten, že jinou předpověď předpověděl nějaký blbec výpočtem. Copak nevidíš dneska jak se k sobě lidi chovají? Samá závist, nenávist, EGO. Představ si tu situaci jak bude tma. Budeš hned hledat zdroj světla budeš se muset soužít a přispůsobit se ostatním, domluvit se. Dneska to vypadá jak? Pomalu ani neznáš sousedy co bydlí vedle, příjdeš domů hned zapneš PC a nezajímáš se o vztahy s rodiči. Zapneš si PC hru kde to je samá krev a výbuch. Romantický film v sobě skrývá samou lež a podvod. Co lidi budou dělat potom? To samé. Žijou život že sledují své oblíbené hrdiny v TV namísto toho aby žili svůj život. Život není pro todle stvořen, proto je nutná změna. To samé politika, nahoře jsou tupci co vládnou, každý si stěžuje, ale nikdo s tím nic neudělá protože si ani neuvědomuješ, ale nad hlavama ti lítají stíhačky, který vysoko nad zemí roztřikují jedy, nanočástice, těžké kovy, gely. Na vlastní oči jsem viděl jsou to šedé mraky který jsou fakt zvláštně na obloze (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/278378_484193021599782_1157047502_o.jpg vyfocené přímo naživo foťákem, žádný zdroj internet, žádný Photoshop. Dále také přidávají do některých výrobků např. aspartam, cyklamát, sacharin také se vyskytují hodně v limonádách jsou toxické pro tělo protože tělo na ně není zvyknuto a ani si na ně zvyknout nemůže. U leteckých společností je dokonce zakázána konzumace těchto látek, protože způsobují nárazové zhoršení zraku, případně záchvaty. Další je např. fluor který je hlavní složkou jedu na krysy, je seškrabován z komínu průmyslových znečisťovatelů. V USA je naproti tomu přidáván do vodovodu. A téměř ve všech zubních pastách (všude na zemi). Způsobuje hlavně duševní otupělost a poslušnost. Zuby si nemusíš čistit vůbec protože to závisí na dostatku vitamínu D a aby ti z ní netáhlo tak je na to dobrá skořice. Další je např. glutamát který se vyskytuje v kořeních, polévkách a hlavně ve fast foodech. Dál např. sůl je taky sama o sobě jed protože obsahuje chemický jod. Dále např. margaríny a mohl bych takhle pokračovat dál a dál. Způsob života není ten jak jsem psal výše, ale jíst přírodní potraviny navíc veškerou energii co naše tělo potřebuje se dá získat ze sluníčka. Teď už to vezmu jenom fakt rychle protože ti celý svět v jedný zprávě nepopíšu (ani 1% z toho todle je jen taková ukázka). Navíc: Jak vysvětlíš poselství z více než 700 obrazců kruhů obilí (jsou to opravdu složité útvary který se přes noc objeví o rozloze 400x200 metrů a nesou určité poselství k tomuto datu. Ukončil bych to asi tím že život je pro to abychom si něco prožili a pochopili. Dnešní svět je opravdu plný svinstva a je potřeba změna. Bude to nádherný pocit až se probudím po tmě v novém světě.

Link to comment
Share on other sites

Co takhle se přestat pořád dohadovat a počkat si 15 dní, kdy budeme mít jasno všichni?

Každý si by o tom měl udělat názor a já ho sem napsal. Navíc proč by asi zakládal topic kdyby se k tomu nikdo nesměl vyjadřovat? Z tvý zprávy vyplývá že si máme prostě počkat a uvidíme to by nemusel zakládat topic. Topic je to od toho, aby se tu prezentovali svoje názory a úvahy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...