Jump to content
  • 0

pomoc Něco Sa Pokazilo


ToM

Dotaz

Čuste mám malý problém. Najednou zničehonic mi nefungujou Online rádia v GameMódě. Nevím jestli to může způsobit nějáký include ale FS to nebylo.... Mám to zabudované v módě.. Chci se zeptat jestli jsem si to nepokakal náhodou přeměnnou Includu.. Kdyžtak jestli by bylo možno uploadnout nebo říct který include na to potřebuji díky :)

Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Není to FS. Ty jsem úplně smazal. Bude to nějáký pokažený include :/

 

Nejdivnější na tom je, že žádný rádio co jsem stáhnul nejde ! Měnil jsem GM a bez FS.... Co to je ? Restartuju radši PC

 

Dobrý já deb*l měl vyplé zvuky v nastavení :d:D:D Když jsou úplně vypnuté tak se vám neukazuje ani Audio Stream: www.adresapisnicky.cz/pisnicky/funradio.mp3.m3u :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Není to FS. Ty jsem úplně smazal. Bude to nějáký pokažený include :/

 

Nejdivnější na tom je, že žádný rádio co jsem stáhnul nejde ! Měnil jsem GM a bez FS.... Co to je ? Restartuju radši PC

 

Dobrý já deb*l měl vyplé zvuky v nastavení :d :d :d Když jsou úplně vypnuté tak se vám neukazuje ani Audio Stream: www.adresapisnicky.cz/pisnicky/funradio.mp3.m3u :d

 

genius-meme.png

OMFG, to je asi logicke + ked nasadnes do auta, napise ty ze pocuvas vlastne radio,,, :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Muze to byt bud spatny pouzitim formatu. ja radia jedine ve formatu .pls

Nebo se ti ani nedari se k tomu vubec pripojit, ovsem ze stary sa-mpu vse funguje, to uz je chyba mimo pawno

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

... z nějakého důvodu mi přestaly fungovat všechny streamy ve formátu .m3u, které se nacházely na webu play.cz . Poradíte mi, kde můžu hledat například formáty .pls ? Na oficiálních stránkách mají přehrávače většinou ve flashi, tudíž odtud stream url nezkopíruju.

Díky.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...