Jump to content
  • 0

pomoc Prehráni Hudby Po Zadáni Url


mawerick

Dotaz

Zdravim. Pozeral som po sa-mp wiki a hladal som veci o streame. Nasiel som vsetko co som potreboval okrem jednoho a to je ze chcel by som aby sa mi prehraval odkaz ktory napriklad zadam do dialogu. Proste napisem prikaz /radio alebo /music a vybehne dialog, nemusi to yt dialog ale nieco vybehne a budem mat na vyber par pesniciek co si dam napriklad niekde na web a odtial budem pustat a potom by som este chcel ze mozem hodit link a z neho sa bude prehravat hudba. Neviem to nikde najst mohli by ste mi pomoct ?

Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No tak uděláš si příkaz /radio budu to dělat přes dcmd takže do OnPlayerCommandText:

 

dcmd(radio,5,cmdtext);

 

 

Někam do módu nebo do FS:

 

dcmd_radio(playerid, params[])
{
#pragma unused params
ShowPlayerDialog(playerid,140,DIALOG_STYLE_LIST,"Mp3","polozka 1\npolozka 2\npolozka 3\npolozka 4","Vybrat","Zrušit"); //Tady zobrazíš dialog kterej bude mít ID 140 typ dialogu bude nevim jak to mám říct prostě vybírací pro vybrání položek název bude Mp3 bude mít 4 položky a první tlačítko bude Vybrat a druhé zrušit. a tady toto \n to znamená že položka bude na druhém řádku pokud budeš mít moc dlouhý řádek a chceš to mít v jednom dialogu tak použij funkci strcat + si musíš udělat proměnnou pro string a dat jí třeba hodnotu velikosti pole 500 podle toho kolik tam toho budeš mít to uvidíš jestli se ti to bude zobrazovat hlavně musíš použít taky ten strcat.
return true;
}

 

 

Do OnDialogResponse:

 

if(dialogid == 140) //pokud je ID dialogu 140
{
if(response) //Pokud stiskne první tlačítko
{
if(listitem == 0) PlayAudioStreamForPlayer(...); //Pokud zadá první položku spusti se první mp3 URL si tam dej sám.
else if(listitem == 1) PlayAudioStreamForPlayer(...); //else = Nebo - pokud stiskne druhou položku atd...
else if(listitem == 2) PlayAudioStreamForPlayer(...);
else if(listitem == 3) PlayAudioStreamForPlayer(...);
}
}
return true;
}

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Psal jsi tam že chceš aji tohle ale tak ti sem dám ještě to druhé udělám to všechno rovnou to už snad víš kam to dát máš to nahoře napsané.

 

 

dcmd(prikaz,6,cmdtext);

 

 

dcmd_prikaz(playerid, params[])
{
#pragma unused params
ShowPlayerDialog(playerid,141,DIALOG_STYLE_INPUT,"Mp3","Napiš URL adresu mp3","Vybrat","Zavřít");
return true;
}

 

 

if(dialogid == 141)
{
if(response)
{
PlayAudioStreamForPlayer(playerid,inputtext);
}
}
return true;
}

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dekuju ti moc :-))

 

Takze tohle mi facha :-)) a jeste se chci zeptat ze jestli se to da predelat tak aby to prehravalo treba i odkaz z Youtube nebo proste stream na nejake radio z radioo.cz

 

A prosim Vás jak udelám at t co pustim slysi i jiny hraci ? co sou kolem mne ??

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dekuju ti moc :-))

 

Takze tohle mi facha :-)) a jeste se chci zeptat ze jestli se to da predelat tak aby to prehravalo treba i odkaz z Youtube nebo proste stream na nejake radio z radioo.cz

 

A prosim Vás jak udelám at t co pustim slysi i jiny hraci ? co sou kolem mne ??

jde to mp3 z youtube ma to takovou specifickou rurl ted nwm jakou a jde to že kod bude kolem tak se jim to taky zapne

jsme ti pomohl že jsem ti řekl že to jde :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jo ja vim ze to jde jen na tom wiki samp je napsanej kod kterej kdyz zadam a zadam adresu pisne tak by to mneli slyset i jiny hraci jenomze to jiny hraci neslysi jenom ja.......tak proto rikam kam a co mam dat aby to slyseli i jiny :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...