Jump to content

gamemode Mód Maincity 5.0


Recommended Posts

Cs all, chci vám predstavit můj mód MainCity 5.0.

Mód se odehrává výhradně v San Fierru (MainCity) a v přilehlých vesnicích. Po příchodu na server a po zaregistrování dostanete Informační zprávu a 25000€. Dolary jsou přepsané na Eura. Mód jsem dělal na šabloně Prisoners City, ale vzal jsem si hlavně příklad z módu Vojna Gangov.

 

Admin Systém:

Admin Systém má 6 Levelů. Příkazem /admins zjistíte množství adminů na serveru a /phelp příkazy pro adminy. Adminské příkazy jsou stejné jako na ostatních serverech.

Příkazy:

Všechny příkazy se dozvíte příkazem /prikazy, kde se vám zobrazí pouze příkazy používané ve hře. Pro příkazy u povolaní je příkaz /povolani a zde vyhledejte to vaše (např.: /taxikar - zobrazí se vám tabulka s příkazy pro taxikáře). Příkaz /help vám ukáže přehled. Příkazem /warpy se vám ukáží některé pouze důležité warpy. Další příkaz je /setloc a /teleport, ten je zkopírován z Reálné země, ale pouze jako nápad, nezkopírován v pawn code. Více se dozvíte na serveru.

Základní Informace:

Mód byl vytvořen tak, aby vypadal téměř jako reálný život, nicméně návrhy hráčů mě přinutili přidat na server warpy. V módu je také House System (Od QWERA), nicméně má pouze předělané barvy. Nic takového jako /tune, /carmenu atd.. na serveru neni (myslím si, že je to nesmysl), je zde pouze příkaz /neon na přidání neonů. Není zde ani VIP system, opět by to s módem neladilo.

Předělání vozidel:

Příkazem /spz si změníte spz vozidla. Dále vám může admin celé vozidlo vytunit a i změnit barvu vozu.

Objekty:

V módě je spousta objektů, jsou zde například stunty na Letišti v San Fierru, Building jump přez budovy, Tunel, stunty v Los Santos a v Nevadě. Nejoblíbenější je Nascarová trať v Los Santos, je to vlastně Elipsový okruh, na kterém se závodí.

Funkčnost:

Tak jak už jsem říkal, v módu jsou přepsané dolary na eura. Dále je zde čas jako v Singleplayer, čili běží den a noc automaticky. Každých 15 minut se mění počasí. Dále udělán systém SMRTI, to znamená, že když vás někdo zabije, přijdete o povolání a o skin. V módu je mnoho dalších věcích stačí se přijít podívat.

AntiCheat:

- AntiMoneyCheat

- AntiHealthCheat

- AntiArmourCheat

- AntiSpeedHack

- AntiRconHack

Poděkování patří:

Chtěl bych poděkovat pawnerovi QWEROVI od kterého mám jeho HouseSystem. Zbytek módu jsem si již vytvářel sám s nějakými drobnostmi z www.sa-mp.com.

Takovýhle mód nemá nikdo, je absolutně jedinečný a legální. WEB: www.pixel-gaming.cz/samp

Pokud si chcete mód vyzkoušet tak přijďte (0.3e) na: 217.16.178.37:2068

Čekáme na vás!

 

Píši zde pouze základní věci, kdyby se to někomu zdálo příliš jednoduché, ať se radši přijde podívat.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Vzal sis priklad z Prizoner City ? Ja jenom ze je to dobre okopirovany jak ten spawn atd mam pocit ze to je Prisoner city akorat trochu upraveny navic

dam /teleport napise to ze sem se teleportoval na verejnou pozici nebo jak to bylo a neteleportovalo me to vubec a jeste jedna vec

oznacovat prvni mod verzi 5.0 me celkem dostal ale to je takova mala nepodstatna vec co dodat je to priserny O/10

Link to comment
Share on other sites

No je to první mod, ale uz jsem tam pridaval spoustu veci ne :-D, a navic zapomel jsem ho v lednu tady aktualizovat :-D proto je ted uz 5.0 :-D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legální mód MainCity 5.0! IP: 217.16.178.37:2068

Pařím SA:MP

Link to comment
Share on other sites

Mám otázky a pak ohodnotím.

 

1) To je verze 5.0 nebo 1.0 ?

2) Což se týče webu (http://www.pixel-gaming.cz/) tak dole je obrázek "By BYGMAC" přitom tento rozcestnik není tvůj, pouze jsi tam dal jiný background a jiné obrázky, originalni rozcestnik: http://www.upnito.sk/0/bne3xf5g3hnek9xyh8qh9esxxptdh4ew.png

 

Nemám rád lidi, co něco skopiruji, jen trochu to upravi a pak to vydavaji za svoje,

 

Hodnoceni: -10/10

Link to comment
Share on other sites

Killer_xD aneb Borat,možná máš pravdu ***ak sa niečo opraví***,ale mode je plo věcí,které třeba opravit je tam mnooh nefunkčních příkazu,není tam PM SYSTEM,pak tam je nefunkční /TELEPORT kámo tento mod jedině do šrotu a nebo tomu věnovat alespoň tak 5 měsícu a beztak to stačit nebude

Link to comment
Share on other sites

Jinkazama za 2 hodky mam mód plně funkční :-D 5 měsíců tomu věnovat nemusím, tento mód jsem dělal 48 hodin kámo :-D

A navíc je docela kruté hodnotit něco, čemu nerozumíš a nedělal jsi s tím. To je to samé jako kdybych jel do Šwedska a říkal jim jak se dělá čokoláda :-D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legální mód MainCity 5.0!

Pařím SA:MP

Link to comment
Share on other sites

jo máš úplnou pravdu s pawnem sem nedělal a nerozumím tem věcem o kolo,ale rozumím tomu že jsi jen něco upravil a věnoval jsi tomu 48 hodin :DD už jen to že jsi napsal že jsi se otmu věnoval 48 hodin svědčí o tom že jsi tam jen němo málo upravil v nějakém jiném modě a teď to vydáváš za svuj,njn typická upravovací kopírka nevím jak se en mod někomu může líbít :d to umim taky stahonut nějaký mod v pawnu a upravit to a pak vydat za svoje,ale tohle dělají jen sračky a to já fakt nejsem radči se učím pawno abych vytvořil svůj mod jak mi tu už poradil admin a když mi něco nepujde tak to dám sem a oní mi poradí a nenechám to být aby mi to nešlo třba jako /teleport :d nebo pm system....lamo

Link to comment
Share on other sites

HH, hezky řečeno :d Stačí když se podíváš na mé příspěvky, a uvidíš sám jak jsem se tomu věnoval. Já píši všema deseti a proto jsem upravil kompletně mód ze šablony Prisoners city (1500 radek) za takovyto cas 8-) Mimochodem ted ma mód 17952 řádek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legální mód MainCity 5.0!

Pařím SA:MP

Link to comment
Share on other sites

j all to poznali kdyz jsem to sem napsal co? :-D Podívej se nahoru co jsem tam psal :-D

A až ty napíšeš za 48 hodin 16000 radek tak budes frajer a jeste k tomu v pawnu :-D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legální mód MainCity 5.0!

Pařím SA:MP

Link to comment
Share on other sites

Můžeš mi už říct, co jsem zkopíroval?

Navíc píšeš že pawno neumíš a za 3 měsíce chceš mít mód? Než se pawno naučíš tak zjistíš, že uběhlo víc než 3 měsíce, natož ještě napsat mód :-D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legální mód MainCity 5.0!

Pařím SA:MP

Link to comment
Share on other sites

Takže pustím se do tebe.

Věc s verzí netřeba rozebírat, je to divné.

 

Prvky reálného života:

Stunty na letišti, různé tunely atd atd, objekty na střechách budov - kravina, v životě jsem neviděl aby třeba v Praze na letišti byl nějaký skokánek pro lidi na kroskách nebo mašinách.

Teleport / Setloc / Warpy - zítra se ke mě teleportuj abych ti mohl říct v jak virtuálním světě to vlastně žiješ.

Neony - to bych chtěl mít taky abych sedl do svýho auta, na papírek napsal /neon, zmačkal papírek a mohl si vybrat z menu, které mi na čelním skle vyskočí. Další kravina v módu na způsob reálného života.

 

NEPROTIŘEČ SI!

Cituji: "Všechny příkazy se dozvíte příkazem /prikazy, kde se vám zobrazí pouze příkazy používané ve hře."

 

Co se týče peněz:

Chtěl bych dostat 25000 € jen za to, že se přistěhuji třeba do Německa.

 

JEDINEČNOST MÓDU:

Ne, Tvůj mód rozhodně jedinečný není a pokud jsi jiný podobný neviděl, pak jsi slepý. Jako by z oka vypadl módu Reálná země, což je stejná sr**ka jako Tvůj unikát.

 

Celkově k módu a reakcím:

Tím že má mód skoro 18 000 řádků bych se nechlubil. Znamená to, že si nedokážeš nic zjednodušit a vše děláš zdlouhavě.

Kvalitu módu neudává počet řádků ani velikost módu, ale jeho obsah.

Myslím, že bys neměl psát "ať si lidi zkusí, že to psát nebudeš". Lidem se to nechce zkoušet jen proto že ty jsi líný.

 

Další mód, který bude nečekaně navštěvovaný 0/XXX.

 

Absolutní propadák - 0 / 10.

 

 

DODÁVÁM - POSTŘEHY ZE HRY:

Připojení - This server using FS Advance Duel System by S2D.Alone_ [sentence2death.ru] version 1.0 from 24th of March, 2010 (/duel)

Hmm - reálné...

 

Daně - Strženo 407 € a podporu jsem dostal 67 €. Navíc z podpory se daň neplatí, pokud se nepletu. Ale... Nepobírám kde se z 67 € vzala 407 € vysoká daň. Podruhé mi strhlo cca 630 € ale peníze jsem už nedostal. Celá rychlost strhávání daní je nějak moc rychlá.

- "Byly doplněné kasy" - No a co? V reálu ti chodí poštou zpráva, že obchody mají doplněné kasy? - looks like LVDM

- Vlezu do neporušeného auta a píše mi to "100 DMG"... Narazím a má to míň DMG.... DMG = damage.

- Koupil jsem si 1500 neonů na 1 auto. Jsem v mínusu a furt kupuju další.

- Neony na kole, motorce, ...

- Anticheat nefunguje, peníze jdou přidávat.

- Vozidlo nastartuju i bez benzínu, pak benzín ukazuje do mínusu.

 

[22:28:22] [ ! ] Probíhá zapalování... [ ! ]

[22:28:23] [ ! ] Startování se nezdařilo, opakuj akci [ ! ]

[22:28:24] [ ! ] Probíhá zapalování... [ ! ]

[22:28:24] [ ! ] Startování se nezdařilo, opakuj akci [ ! ]

[22:28:25] [ ! ] Probíhá zapalování... [ ! ]

[22:28:25] [ ! ] Startování se nezdařilo, opakuj akci [ ! ]

[22:28:25] [ ! ] Probíhá zapalování... [ ! ]

[22:28:26] [ ! ] Startování se nezdařilo, opakuj akci [ ! ]

[22:28:26] [ ! ] Probíhá zapalování... [ ! ]

[22:28:26] [ ! ] Probíhá zapalování... [ ! ]

[22:28:27] [ ! ] Probíhá zapalování... [ ! ]

[22:28:27] [ ! ] Startování se nezdařilo, opakuj akci [ ! ]

[22:28:27] [ ! ] Probíhá zapalování... [ ! ]

[22:28:27] [ ! ] Startování se nezdařilo, opakuj akci [ ! ]

[22:28:27] [ ! ] Probíhá zapalování... [ ! ]

[22:28:27] [ ! ] Vozidlo nastartováno [ ! ]

[22:28:27] [ ! ] Startování se nezdařilo, opakuj akci [ ! ]

[22:28:28] [ ! ] Vozidlo nastartováno [ ! ]

 

Dál se mi testovat nechce. Ani skládka odpadu by tento šrot nebrala.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...