Jump to content

ostatní Nebuďte Naivní, Nevěřte Klikačkám


4Forse

Recommended Posts

Jediný má pravdu Mubby.. "Vidělají na tom pouze majitelé.."

 

Ten kto chce na klikačkách naozaj zarobiť, tak musí mať o nich najprv prehlad a veľkú členskú základňu..

Niektoré klikačky naozaj poskytujú aj 5$ za klik - sú to však peniaze ktoré sa pri výplate konvertujú povedzme na $0.005..

Potom sa tá klikačka tvári že vyplatila 5000-7000$ jednému členovi aby sa registrovalo čo najviac členov - avšak tá klikačka ich vyplatí.. čo je škoda tak inou sumou čo by čakali..

BuxInc je už dobre známou firmou ktorá naozaj nevypláca (vypláca len fiktívnych členov alebo 2-3 reálnych ktorý sa podielajú na podvodoch)

 

Avšak záležitosť klikačiek je na dlhšie a kto sa v týchto veciach nepohybuje môže darmo lutovať že ho klikačka nevyplatila.. !

Link to comment
Share on other sites

ne, že sám potvrzuje, že na tom vydělají pouze majitelé. Donedávna prohlašoval, že klikačku má proto, aby si vydělali ostatní (nebo nějaké podobné nesmysly)..

 

"Ten kto chce na klikačkách naozaj zarobiť, tak musí mať o nich najprv prehlad a veľkú členskú základňu.."

Donedávna ? To je trošku široký pojem, nemyslíš ? :)

Link to comment
Share on other sites

Na klikačkách nejde vydělat. Zkrátka už málokdo investuje peníze do klikaček, když existují systémy jako AdWords. Obchodníkům nejde o návštěvnost, ale o prodej produktů a ti, kteří chtějí návštěvnost využijí websurf.

Link to comment
Share on other sites

Na klikačkách nejde vydělat.

Nesúhlasím

Zkrátka už málokdo investuje peníze do klikaček, když existují systémy jako AdWords. Obchodníkům nejde o návštěvnost, ale o prodej produktů a ti, kteří chtějí návštěvnost využijí websurf.

Úplne s tebou súhlasím
Link to comment
Share on other sites

Ak si chcete zarobit par e blbostami po internete tak skuste hellshare, za to ze vam niekdo stiahne vami uploadnute subory vam zaplatia par centov (zakezu na velkosti) a ked budete mat okolo 8e tak vas vyplatia. ja som si tak zarobil uz 16 e ale tak moc sa to teda neoplati

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Co takhle říkáte na ermail také fiktivní?

 

by mě taky zajímalo tam je snad na začátek potřeba vydělat 1 000 Kč a pak stačí vybrat ne?

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jeden můj klient dělá stejný projekt jako ermail, tam klikáte na reklamy (potvrzujete přečtení případně navštěvujete stránky inzeranta). To je něco jiného, jelikož inzerantům jde o to, abyste to přečetli. Oni vyplácí, ale s velkým výdělkem nepočítejte..

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Na tomto sa ťažko zarába ! A nie  je to ako to vy nazívate FAKE ! Prax už stýmto mám, peniaze mi chodia .. Len je tam pár háčikov ktoré nie je možné len tak lahkp splniť  + priložené zmluvné podmienky .. Tu : https://support.google.com/adsense/answer/48182?hl=sk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...