Jump to content

[Hľadám] Program Na Tvorbu Web Stránok


BoCo

Recommended Posts

Caute, hľadám program na tvorbu web stránok :d. Chcel bi som taky aby som mohol priamo v tom programe si pozriet web co bim som si spravil. Aký program bi ste mi odporučaly? Predom dakujem.

 

A ešte bi ma zaujimalo aký jazyk je najlepši na tvorbu web stranok.

Link to comment
Share on other sites

Caute, hľadám program na tvorbu web stránok :d. Chcel bi som taky aby som mohol priamo v tom programe si pozriet web co bim som si spravil. Aký program bi ste mi odporučaly? Predom dakujem.

 

A ešte bi ma zaujimalo aký jazyk je najlepši na tvorbu web stranok.

 

HTML/CSS

 

použi Nvu :d tam to máš lepšie urobené ako na začiatok

Link to comment
Share on other sites

on asi mysli jako naky free hosting kde muze delat skoro vse jo a kdyby neco neni to tak ze neco nakreslis nebo naskladas obrazky a samo jse to nakoduje :)

 

čítaj prosím pozorne

Caute, hľadám program na tvorbu web stránok :d. Chcel bi som taky aby som mohol priamo v tom programe si pozriet web co bim som si spravil. Aký program bi ste mi odporučaly? Predom dakujem.

 

A ešte bi ma zaujimalo aký jazyk je najlepši na tvorbu web stranok.

Link to comment
Share on other sites

Ti si ma nepochopil :d Ja chcem normalny kodovaci program na tvorbu web stranok len s takou moznostou napriklad "Zobrazit" a zobrazi ti totu stranku co si nakodoval :d A keby som bol s tou strankou spokojny tak bi som ju dal na niejaky plateni hosting :d Take daco ako ukažka stranky :d

Link to comment
Share on other sites

Ti si ma nepochopil :d Ja chcem normalny kodovaci program na tvorbu web stranok len s takou moznostou napriklad "Zobrazit" a zobrazi ti totu stranku co si nakodoval :d A keby som bol s tou strankou spokojny tak bi som ju dal na niejaky plateni hosting :d Take daco ako ukažka stranky :d

Staci si akurad dany html subor otvoryt tym ze naneho kliknes

Link to comment
Share on other sites

Téma bylo uzavřeno, problém byl vyřešen.

Toto téma bylo uzavřeno, jelikož zakladatel tématu již problém vyřešil. Pokud máte další dotazy ohledně tohoto tématu, založte si téma nové.

Link to comment
Share on other sites

omg ja pre začiatočníkov odporúčam Nvu ono ti to tam ukazuje aj náhľad webovej stránky a v tom náhľade si môžeš aj upravovať, písať atď.. :d to mi poradil učiteľ ten program a som spokojný lebo dreamviewer ci ako to zase nema moznost upravy v nahlade webovej stranky

Link to comment
Share on other sites

Jen bych chtel reagovat na posledni post od MasterMatoSK... V Dreamweaver jde zobrazit nahled a v nem upravovat a pridavat jeste daleko vic veci, nez NVU... A nebudu tu zminovat ani to, ze oproti NVU je Dreamweavier profesionalni program... Priste si prosim informace over, nez zacnes ostatni dezinformovat. To je vse.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...