Jump to content

hledám Mmhost.eu


Mafines

Recommended Posts

Zdravím!

Prevádzkujem herné servery pre skupiny (klany) alebo jednotlivcov. Iným slovom poskytujem GameHosting.
Mám objednaný dedicated server v Brne (žiadne VPS).

Moje prednosti sú hlavne kvalitný značkový server (Intel i7, 32 GB RAM) a vynikajúca konektivita do SR a ČR (=garantovane nízke pingy).
Otestovať si to môžete sami - server vám je k dispozícii na 24 hodín zadarmo od vyplnenia objednávky.

Takisto je možné objednať doplnkové služby ako MySQL databázu alebo TeamSpeak3.
Prijímam platby v EUR alebo KČ, prípadne ponúkam možnosť úhrady pomocou SMS z mobilného telefónu v rámci SR/ČR.

Možnosť získavať kredit zadarmo prostredníctvom VIP Panela alebo Provízii za privedenie nového zákaznika.

SAMP 100 slotov za 0,75 EUR (19 Kč) mesačne
MTA 20 slotov za 1,00 EUR (25 Kč) mesačne

CounterStrike 1.6 - 8 slotov za 2,40 EUR (60 Kč) mesačne

Minecraft 8 slotov 5 Eur (125 Kč) mesačne

Viac informácii a cenová ponuka tu:
http://www.MMHost.eu


alebo

Email: [email protected]
Skype: mafiness

Ďakujem za pozornosť

Link to comment
Share on other sites

Moje prednosti sú hlavne kvalitný značkový server (Intel i7, 16 GB RAM) a vynikajúca konektivita do SR a ČR (=garantovane nízke pingy).

 

Máme tu žijúci server s intel procesorom :o

 

TOPIC:

Najprv si spravte valídny web, rozmyslite si či sa vám to oplatí zakladať gamehosting pri terajšej konkurencii a keď si to uvedomíte, vzdajte to...

Link to comment
Share on other sites

Ďakujem za názory, cením si to ;-)

 

Projektu sa venujem v podstate sám, webová prezentácia nie je na profesionálnej úrovni to súhlasim, no snažil som sa do toho dať maximum zo seba, a hlavne je to všetko originálne - žiadne stiahnuté admin panely ani šablony. Testoval som to v 4 najznámejších browserov a problém nebol ani v jednom.

Prednejšie ako validita webu je teraz pre mňa hlavne to, aby tie servery fungovali bez výpadku a lagov.

 

Založiť niečo a po mesiaci to hneď vzdať - to nie je môj štýl.

Fungujem už polroka, a dlho fungovať ešte aj budem, konkurencie sa nebojím ;-)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Teď se všichni budete divit, že jsem postnul můj první komentář, kde kladně hodnotím "herní hosting".

 

Tak pokud už to máš půl roku, tak myslím, jsi schopný si uvědomit, jestli se ti to vyplatí. Ze všech těch shithostingů co tu je zveřejněných, až na můje projekty pochopitelně :d se mi tvůj líbí nejvíce. Web máš v cajku vzhled není všechno a za každou cenu nemusí být úplně validní, někdy je to tak lepší. A master je skvělé DC také tam máme pár serverů.

 

no hodně štěstí ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdravím!

 

Prevádzkujem herné servery pre skupiny (klany) alebo jednotlivcov. Iným slovom poskytujem GameHosting.

Mám objednaný dedicated server v Brne (žiadne VPS).

 

Moje prednosti sú hlavne kvalitný značkový server (Intel i7, 32 GB RAM) a vynikajúca konektivita do SR a ČR (=garantovane nízke pingy).

Otestovať si to môžete sami - server vám je k dispozícii na 12 hodín zadarmo od vyplnenia objednávky.

 

V cene servera môžete mať webhosting v tvare niečo.mmhost.eu aj s MySQL databázou. Stačí si požiadať.

Prijimame platby v EUR alebo KČ, prípadne ponúkame možnosť úhrady pomocou SMS z mobilného telefónu v rámci SR/ČR.

 

Možnosť získavať kredit zadarmo prostredníctvom VIP Panela alebo Provízii za privedenie nového zákaznika.

 

100 slotov pre SAMP len za 0,75 EUR (19 Kč) mesačne

20 slotov pre MTA len za 1,00 EUR (25 Kč) na mesačne

 

Hostujeme servery aj pre: MineCraft a Vietcong.

 

Viac informácii a cenová ponuka tu:

http://www.MMHost.eu

 

alebo

 

Email: [email protected]

Skype: mafiness

 

Ďakujem za pozornosť

 

 

Moj pocitac co mi pride koncom mesiaca ma 6 jadrovu i7 a 32GB ram.... na viac ako 50 serverov pri plnom vytazeni ti to stacit nebude.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Moj pocitac co mi pride koncom mesiaca ma 6 jadrovu i7 a 32GB ram.... na viac ako 50 serverov pri plnom vytazeni ti to stacit nebude.

 

čo je za logiku si dávať 32GB do desktopu? :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Bohužiaľ, útočnik sa pokúsil vymazať celý obsah nášho fyzického servera. Z veľkej časti sa mu to aj podarilo.

Vymazané súbory na vaších herných serveroch sú nenavrátne preč. Takisto nemáme ani jednu zálohu - útočnik vymazal aj tie.

Žiaľ, dopredu hovorím že ani jeden SAMP server sa nepodarilo zachrániť - všetky v blízkej dobe musím preinštalovať. To isté platí aj pre MTA servery.

 

Takový hosting bych taky bral. :d

 

nebo

 

UPOZORNENIE !!!

Dňa 26.5 (Nedeľa) bol portál MMHost.eu napadnutý hackerom a došlo k úniku informácii.

Preto prosíme aby ste si čo najskôr zmenili heslo od svojho účtu, ako aj heslo od všetkých vaších FTP.

Link to comment
Share on other sites

Abych si u teve resp. u Vás koupil server, musí mě nejdříve přesvědčit webová prezentace.

Přece ta má ukázat seríoznost, profesionalitu a loajalitu hostingu, abych si u Vás objednal server.

 

Takže webová prezentace slabá a samp předražený !

Link to comment
Share on other sites

Útokom som znova o niečo múdrejší, zistil som napríklad že:

 

Skúšobná doba 24 hodín zadarmo pre všetkých zákaznikov nebol dobrý nápad. Takisto nie je dobrý nápad povoliť všetky pluginy na SAMP, a úplna kravina s ktorou som ani nepočítal že sa niekto až tak dopracuje: php príkaz eval() je takisto najlepšie zákazať v každom prípade.

 

Škoda že som to zistil už neskoro, snáď táto informácia niekomu ešte pomôže.

 

Týmto príspevkom chcem zároveň pozdraviť obyvateľa z mesta Spišská N. Ves zato, že mi predĺžil pracovnú dobu do 04:00 rána a pokazil oslavu narodenín.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Majiteľ MMhost nie je na to sám, spojíme sily a dotyčný si to vyžerie aj s obrubníkom . Ak si aj použil nejakú trápnu anonymizáciu ip bude ti to prd platné ;) nechápem takýchto samovrahov, ale tento boj sme nezačali a vravím do predu, prehral si synku . Trebalo ti toho,,,, hoci si aj mladý a hlúpi nebude to poľahčujúca okolnosť.

 

PS.: Uvidíme či si chlap tak ako si to myslíš ak sedíš za pc . Radím ti, uzavri si poistku . Vyhrážanie už nebude, onedlho prejdem ku skutkam.

Link to comment
Share on other sites

Neobviňuj útočníka, protože kdyby majitel nebyl lehkomyslný, tak se nic nestane. Majitel/provozovatel nezařídil to, co by měl, nepostaral se o bezpečnost, nemá pravděpodobně dost zkušeností na provozování těchto služeb. Proto si dovolím říct, že vina za to co se stalo je na něm. Ať se raduje, že to neudělal někdo podlejší, kdo by si objednal server, pak se tam naboural a soudil se s majitelem o vzniklou škodu například zveřejněním jeho souborů.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...