Jump to content

[hladam] VPS hosting


InDol

Recommended Posts

No vies, nie kezdy potrebuje strkat svoje peniaze k zlodejom iba pre to aby si zaplatil hosting za par kc.

 

Sú študentské či jaké to účty, kde sa tuším neplatí za vedenie toho účtu...

Link to comment
Share on other sites

No vies, nie kezdy potrebuje strkat svoje peniaze k zlodejom iba pre to aby si zaplatil hosting za par kc.

 

Bloodman a jeho názor na svetovú ekonomiku...

 

Topic:

Odporúčal bysom ti nájsť zahraničný hosting. Najlepšie krajiny západnej európy.

Link to comment
Share on other sites

No vies, nie kezdy potrebuje strkat svoje peniaze k zlodejom iba pre to aby si zaplatil hosting za par kc.

 

tak radšej bude platiť 15€ na mesiac SMSkami ako keby to mal dať 7 € na účet? sa zobuď :think: a inak ako už bolo spomínané existujú študentské účty ktoré sú zadarmo :think: od kedy je VPS hosting za pár kč? :eh: to mi musíš hodiť link

 

a inak ty máš účet? alebo si peniaze dávaš doma pod matrac? :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

k ČEMU TI BUDE hosting když můžeš mít Zdarma server Regni se a máš tu zdarma server + 500 slotu http://146.255.25.72/apanel/

 

Toto je už vrchol imbecilizmu. Ako vieš že on potrebuje VPS kvôli SA:MP? čo keď tam chce web? PS: Nikdy by som nedal svoj mód na Trápny hosting.

 

Toto všetko odomňa. + Pridal by som var za reklamu bez najmenšieho dôvodu.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

No vies, nie kezdy potrebuje strkat svoje peniaze k zlodejom iba pre to aby si zaplatil hosting za par kc.

 

Tak ma podle tebe platit SMS a strkat jeste vic penez zlodejskym operatorum? Tvoje nazory jsou neuveritelny...

 

a tiež niesi schopný si ísť založiť účet v banke?? inak skús http://www.angel-hosting.cz/ máš to tam aj nejaký čas zadarmo

 

Angel-hosting nabizi moznost vyzkouset sluzby zdarma, ale jen na par dnu a pak se predpoklada, ze pokud ses spokojen, tak prejdes na placene sluzby. Rozhodne bych to ale nevyuzival jako "server zdarma na par dnu", to je zneuzivani jejich nabidky.

 

 

k ČEMU TI BUDE hosting když můžeš mít Zdarma server Regni se a máš tu zdarma server + 500 slotu http://146.255.25.72/apanel/

 

Chtel bych videt, jak na takovem free serveru muzes mit jistotu, ze ti to nevypnou, kdyz zacne na tom serveru hrat vice hracu. Pripadne kdyz server zacne byt narocnejsi na vykon, pokud na nem budes provozovat nektere aplikace. Cokoliv zdarma je nesmysl, za kvalitu a spolehlivost vzdy musis platit. Zadarmo ti nikdo nic neda. NIKDY.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

tak radšej bude platiť 15€ na mesiac SMSkami ako keby to mal dať 7 € na účet? sa zobuď :think: a inak ako už bolo spomínané existujú študentské účty ktoré sú zadarmo :think: od kedy je VPS hosting za pár kč? :eh: to mi musíš hodiť link

 

a inak ty máš účet? alebo si peniaze dávaš doma pod matrac? :facepalm:

Nie nemam ucet a ano prachy mam doma v polici v takyj mapej modrej kasicke :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Bloodman a jeho názor na svetovú ekonomiku...

 

Topic:

Odporúčal bysom ti nájsť zahraničný hosting. Najlepšie krajiny západnej európy.

Ano lebo urcite budes mat lepsi ping ked mas VPS niekde v nemecku ako v cz...

 

 

Tak ma podle tebe platit SMS a strkat jeste vic penez zlodejskym operatorum? Tvoje nazory jsou neuveritelny...

 

 

 

Angel-hosting nabizi moznost vyzkouset sluzby zdarma, ale jen na par dnu a pak se predpoklada, ze pokud ses spokojen, tak prejdes na placene sluzby. Rozhodne bych to ale nevyuzival jako "server zdarma na par dnu", to je zneuzivani jejich nabidky.

 

 

 

 

Chtel bych videt, jak na takovem free serveru muzes mit jistotu, ze ti to nevypnou, kdyz zacne na tom serveru hrat vice hracu. Pripadne kdyz server zacne byt narocnejsi na vykon, pokud na nem budes provozovat nektere aplikace. Cokoliv zdarma je nesmysl, za kvalitu a spolehlivost vzdy musis platit. Zadarmo ti nikdo nic neda. NIKDY.

 

Nie to tie tvoje nazory su plne neuveritelne... A to ze by si to mal platit sms som nepovedal ale to asi nedokazes pochopit

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nie nemam ucet a ano prachy mam doma v polici v takyj mapej modrej kasicke :d

 

Však tak je najlepšie :d Ja mám tiež peniaze schované v poličke. Keď dačo potrebujem, poviem mame, nech zaplatí a já jej dám normálne na ruku :d . Ale rozmýšľam nad tým, že si už ten účet spravím, keď za neho ešte nebudem musieť platiť :)

Link to comment
Share on other sites

Nie nemam ucet a ano prachy mam doma v polici v takyj mapej modrej kasicke :d

 

tak potom tipujem že nepracuješ, nebrigáduješ... inak by takú blbosť nikto nenapísal

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Tak určite je lepšie platiť prevodom alebo zloženkou , pretože dneska sú samý podvodníci príklad www.smskey.cz keď si chcem objednať ich minecraft aj s príručkou či čo to majú tak je to 28 € ale akonáhle chcem platiť SMSkou tam to už je iná vec na SMS objednávku potrebujem 700 kreditov na zaplatenie , ale keď chcem 700 kreditov musím si ich dobiť za 60 € :d . Takže ako hovorím určite je výhodnejšie bankovým prevodom alebo zloženkou .

 

Moderátorom a administrátorom sa ospravedlňujem za reklamu .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...