Jump to content

pomoc Název modu [VOTE]


Ondrej Igar

Recommended Posts

Ahoj,

 

z názvu vyplívá že chci poradit název modu, chci vytvořit nový gamemode,který se bude odehrávat v LS(celem SA ale zaklad bude v LS).

Mod bude RolePlay a bude neco jako napodobnenina SP jenze to bude furt MP.

 

Co prosím nepište: V názvu nechci žádný "Mega","giga","parba" a pod.

 

Děkuji

 

 

P.S.:

Pokud nechcete vymyslet nazev nebo hlasovat pro nazev,
prosim odpustte si komentare typu GameLastera
Dékuji

 

2 P.S.:

V 15:00 končí anketa a pokud bude něco nerozhodně,vyberu si to co se bude mně víc líbit.

Link to comment
Share on other sites

Ultar Giga No Fantasy, All copy RP

souhlasím

 

... to už jste tak blbí že neumíte ani vymyslet jméno módu?

OMG další ....

 

Ne, ale od čeho to asi je "Všechno možné" nech si ty blbé kecy laskavě pro sebe ok?

Jen jsem se chtěl poradit a vždy se najde nějakej... co má nějaké hemzy.

Když ty to vadi tak radši ani nepiš,a nečteš téma? Mam tam napsano že pokud nechces pomoctz tak nekomentuj "v tom znění"

Nevím jestly jste takový d****ti nebo co...

Link to comment
Share on other sites

Načo zakladaš takéto stupidné téma?! Naprosto súhlasím s Marwin37-om, keď neviete pawniť, tak si aspoň meno módu skúste samy vymyslieť. Akoby to nebolo kur*a jedno ako sa mod vola. Ak to bude hoci Teletabis City a bude to dobrý mód tak nemáš čo riešiť meno módu omg...

Link to comment
Share on other sites

LYRIcS: musim s tebou nesouhlasit. nazev modu velice souvisi s kvalitou modu. pokud mod spravne pojmenujes, uz jenom nazev modu ti pritahne pozornost hracu. spatnym nazvem vsechny odpudis. a kdyz ti tam nikdo nebude chodit hrat tak na modu nebudes nikdy tak moc horlive pracovat. naopak kdyz se ti povede vymyslet ten spravny nazev ktery ti pritahne lidi, bude ti dost zalezet na tom co hraci chteji, a muzes se neustale zlepsovat. to te dokonce i donuti vic se ucit pawn :)

 

PS: vsechny moznosti ktere si vymyslel Mubby sou podle me spatny.

V prvni etapě děkuji, ke konci, ja je nevymíšlel.

Om3n: Tak toto hej, to suhlasim aj ja... ale ja som to myslel trocha inac :d

 

Btw, sprav radsej nejaky DM, TDM, RPG alebo hocico ine, len nie RL :d

Ne,chci udelat RP,pozdeji mam v planu udělat jeden mod,ktery jistotně pobaví.

Ak sám nevieš zvolit názov, tak si v riadnej kaši, nemáš dostatočné nápady, čo je dosť smutné, mal by si sám zvoliť aký mód chceš...

 

Umím vymyslet, a jazyk pawn znám a umím. Včera jsem přes noc jsem na mobilu pawnil,co tam budou za funkce, a bude tam MultiLanguage(3 jazyky)

 

+ Tak toto tema jsem založil proto protože jsem se chtěl zeptat uživatelú.

Takže toto téma je vadné,ale když nekdo založí téma "Kolik máte her" apod. tak to je v pohodě? Toto Vam vadi ale "Kolik mate her", "Tetpvänï",2x tema "Ako znikol Váš nick" to je v pohode,ale kdyz se chce nekdo na neco zeptat nebo zalozi help tak mate vždy blbe hemzy, otom jsme se bavily v novem tematu "http://pawno.cz/frodo-premysli-t30929.html".

 

Clověk založí téma npř.: Doskuze o něčem

Tam jste v pohodě

Někdo založí help ještě tam připíše aby ste si blbe kecy nechaly pro sebe,

Tam jste jak banda mag***

 

Ale zpět k tématu, hlasujte název modu,ten nazev ktery vyhraje tak ta osoba ktera vymyslela ten nazev získá samp server s 500 sloty. (Źádné pipni)

Link to comment
Share on other sites

Takže toto téma je vadné,ale když nekdo založí téma "Kolik máte her" apod. tak to je v pohodě? Toto Vam vadi ale "Kolik mate her", "Tetpvänï",2x tema "Ako znikol Váš nick"

 

Toto je ale něco jiného. Udaná témata o kterých píšeš nesouvisí s kreativitou,originalitou... Jelikož jméno je základ a ty si ho sám vymyslet neumíš to je ten důvod proč se ti do toho sereme... A jak jsem ti psal v chatu jestli nemáš dostatek kreativity,originality na vytvoření názvu. Tím pádem nebudeš mít ani originální nápady pro tvůj mód který budeš tvořit. Tím pádem to bude zase to samé co xxx ostatních módu. Další trapný mód bez kouska originality.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Já bych dal ten gagnam style tedka to leti treba by si navstevnost měl :d

 

souhlasim já bych se přišel podívat i kdyby jsem nevěděl o co go... :d to je pořád všude ve škole gangan gangnam style :d už mi to leze mozkem :d

Link to comment
Share on other sites

Název tematu byl zvolen: "Your New Life"

 

Norhy(Ten co vymyslel název)

Získává kvalitný server s 500 slotmy a 10 NPC (Ne LCS-Host,ne zadny free-host,zadne pipni)

Norhy, údaje máš v SZ =)

 

LOCK Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...