Jump to content

[Anketa]Cigarety


ErionX

Recommended Posts

Ach zas tá nekonečná debata o THC :d Jinak si myslím, kto chce nech húli ked mu to robí dobre (aj tak stým neprestane), kto nechce tak nech nehúli, neviem čo to furt riešite a povolené to bude až politici prídu na spôsob ako na tom zarobiť..

Link to comment
Share on other sites

Alkohol je povazovany za tvrdu drogu (trava nie), a aj ta viac znici ako trava.

 

A co ti urobi jeden joint za 1tyzden? Su dokumenty, kt. vravia, ze marihuana trochu lieci (samozrejme THC aj skodi). Spomaluje priebeh rakoviny. Na Jamajke ju fajcia generacie a dozivaju sa cez 100 rokov.

 

//EDIT: zavislost nad fajcenim marihuany dokazes kontrolovat, ked nefajcis s machroviny a hlavne s rozumom

Link to comment
Share on other sites

Tráva je horší než cigára, pokud vám teda záleží na psychice víc než na těle ..

kouřil sem trávu asi rok a pár měsíců k tomu můžu připočítat, z vlastní zkušenosti vim že sem z trávy měl vymaštenej mozek, byl sem totálně blbej, za druhý se mi zhoršila psychika žil sem v těžkejch depresích, neměl sem vůbec k ničemu motivaci a byl sem totálně v prdeli, byl sem schopnej se zabít z toho stresu kterej mě každej den pronásledoval, starý přátele sem stratil, dostal sem se k lidem co mi prodávali trávu a skusim sem si i perník, u toho sem keštestí nezůstal, všechno sem si nechal líbit, nikomu sem se nepostavil, byl sem jen nula co se topila ve sračkách a čorovala rodičum prachy abych měl na trávu :cry: nevim jak vy ale do trávy se nepouštějte, z vlastní zkušenosti vim že je to sračka ..

dostal sem se z toho a sem zato rád, kvůli holce kterou sem chtěl ;) ta mi dala motivaci proč žít a proč přestat s trávou, tu holku sem nikdy neměl ale i tak mi pomohla ;)

takže sem rád že kouřim cigára, i přes ty prachy který sou za cigára žiju a rád ;) sem šťastnej a to je v životě nejduležitější, prachy na to si vždycky někde seženu, buď pomůžu tátovi kterej i když nerad mi na to prachy dá, když mu pomůžu, nebo sem tam nějákou práci najdu ;) ale je to na vás .. váš život, vaše rozhodnutí ..

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nikdy som si cigaretu nezapálil raz som vyskúšal vodnú fajku ale to je asi tak všetko.

Nepotrebujem si kaziť zdravie nejakými cigaretami a už som dávno preč z veku kde je največší frajer ten čo si zapáli cigaretu.

A fakt bolo dokázané že jedno pivo/poldeci denne je priaznivé pre zdravie (dokonca aj zvyšovalo vek !!)

Poznám viac ľudí čo fajčilo/fajčí a vidím ako to na nich vplýva

 

 

 

Mali ste niekto v živote už trávu keď vravíte že je to lepšie ako alkohol, slabšie .. ???

Tiež sa hovorilo že na tráve nikto nemôže byť závislí a nie je to pravda ! Tráva je možno menej nebezpečnejšia ako keby začneš s pervitínom ale závislosť môže byť rovnaká !!

A ak fajčíš/húliš/piješ a ja neviem čo všetko tak sa dostaneš do obdobia kedy to už vyvrcholí do závislosti a ak to v pravý čas nestopneš môžeš dopadnúť pekne zle ...

 

P.S. Nehovorte si nikdy "Ja na tom nebudem závislý ... na tom sa ani závislý byť nedá"

nie je to pravda .. závislý môžte byť na čomkoľvek to je aj dokázané ..

viem dokonca o niekom kto bol závislí na žuvačkách alebo na golfe ... smejte sa ale je to pravda ... bohužial

Link to comment
Share on other sites

AvestX : marihuanu som nikdy nehulil. Na nete mam kamosa, kt. huli travu, dokaze sa kontrolovat, videl viacero dokumentov a okrem obcasnych "vybuchov" na nom nieje nic zvlastne.

 

Dalej je vela ludi, kt. hulia travu a su uplne normalny, ziadne depresie, stres a neviem co vsetko ti bolo.

 

Pokial vies ako hulit tak ti nic velke neurobi, a ak mas v sebe nejake chorobu, o kt. nevies, viac ti ublizi cigareta ako marijuana.

Link to comment
Share on other sites

Mam, ale aj ty mozes mat nazor napr. na plastove okna, a ked ti niekto povie ze je dokazane, ze drevene su lepsie pravdepodobne sa nad tym zamislis.

 

Je to len priklad tak mi nepis nieco ako "co tu prirovnavas okna ku trave"

Nezamyslím se nad tím, protože jsem měl dřevěné a jsou na ho*no, mám plastové a nemůžu si stěžovat :)

Link to comment
Share on other sites

tak EURO okna ci co to je. Teraz povies co? ze sused ich ma a stale na ne nadava? ...

Mně soused nezajímá, mně zajímají mé okna, abych souseda neslyšel, když na ně bude nadávat.

Link to comment
Share on other sites

Skusal si niekedy travu? ne? tak nekritizuj nieco co nemoznas...

 

Přišli jsme my "panicový nehuliči" tímto krokem a o něco zajímavého?

Je to stejný jako kdybych ti položil otázku jestli jsi někdy chlastal savo a případě, že ne a ještě by jsi dodal, že je to pi*ovina, bych se pustil do tebe, že nevíš o čem mluvíš.

Link to comment
Share on other sites

Ja som to neskusal ale v mojom okoli su ludia co to uz skusali

pre mna za mna si hul kolko len chces je to tvoja vec ale ak zacnes tak raz si spomenies na tuto temu ;)

Ak ti nestaci avestov pribeh a x dalsich ludi tak ta nema zmysel prehovarat

 

EDIT: toto bolo bloodmanovi a ostatnym s podobnym nazorom

Link to comment
Share on other sites

Cigarety ani trávu sem nikdy nezkusil a ani to zkusit nechci. :) Nevidim v tom nic zajímavýho ani nic dobrýho. Ačkoliv sem jedinej z rodiny, co nekouří cigára, tak mi ani nevaděj. Ať si každej dělá co se mu zlíbí, ale mě k tomu nikdo nedostane. :d

Link to comment
Share on other sites

Cigarety ani trávu sem nikdy nezkusil a ani to zkusit nechci. :) Nevidim v tom nic zajímavýho ani nic dobrýho. Ačkoliv sem jedinej z rodiny, co nekouří cigára, tak mi ani nevaděj. Ať si každej dělá co se mu zlíbí, ale mě k tomu nikdo nedostane. :d

 

Si pasivny fajciar?

 

Pasivnemu fajciarovy to skodi viac ako aktualnemu. (neviem ake je oposito na pasivny)

Link to comment
Share on other sites

Cigarety ani trávu sem nikdy nezkusil a ani to zkusit nechci. :) Nevidim v tom nic zajímavýho ani nic dobrýho. Ačkoliv sem jedinej z rodiny, co nekouří cigára, tak mi ani nevaděj. Ať si každej dělá co se mu zlíbí, ale mě k tomu nikdo nedostane. :d

 

Si pasivny fajciar?

 

Pasivnemu fajciarovy to skodi viac ako aktualnemu. (neviem ake je oposito na pasivny)

když v tom žije tak jo, když se toho občas nadechne někde na ulici je to jako kdyby někde pálil ohen a opekal si buřty a občas se toho kouře nadech ..

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...