Jump to content

Karma System [Zamítnuto]


ParadoXX

Recommended Posts

tak se to nastaví takhle ...

 

bude to na příspěvěk, a ze všech příspěvků co byly nějak oceněný( nevim jak to napsat ) to karmou by se z nich udělal nějakej průměr usera a ten by se pak zapsal na profil :) a výhodou by bylo, že by se max mohlo dostat na 0 ale ne do mínusu :)

Link to comment
Share on other sites

tak se to nastaví takhle ...

 

bude to na příspěvěk, a ze všech příspěvků co byly nějak oceněný( nevim jak to napsat ) to karmou by se z nich udělal nějakej průměr usera a ten by se pak zapsal na profil :) a výhodou by bylo, že by se max mohlo dostat na 0 ale ne do mínusu :)

 

A to bude dobré k čemu? Akorát ti co ho budou mít malýho budou nasraní a vzniknou tu zbytečně další spory. Tak to vidím já.

Link to comment
Share on other sites

Už vidím, jak si někteří zakládají účty, aby si dávali plusko :)))) a když se s někým hádají, tak tomu dát MÍNUS. :d

 

Tak by se to nastavilo, že daný uživatel může dát karmu až od 25 příspěvků a zamesí se tomu tak multiacc.

Link to comment
Share on other sites

Dobře, tak se tě zeptám jinak. Proč to nezkusit? Proč vše hned odepisovat, jen kvuli věkový hranici? Zkus to aspon na měsíc, upraví se pravidla a v případě, že to bude dělat neplechu se to zruší. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Já bych to teda jaksi spíše v mém osobním názoru čistě subjektivním hodil na tu profilovku... Pak aspoň nováčci vidí, že ten kdo jim radí není žádnej k***t co umí leda ho*no.

Link to comment
Share on other sites

mě to příjde jako totální hovadina, myslíš že se nenajdou jedinci co to budou jen tak s prdele dávat? ať už pluska nebo mínuska...

 

Možnost by byla přidávání karmy až potom co napíšeš do topicu nebo od 25 příspěvků nebo ještě možnost , že by se to někam psalo kdo komu dal karmu a ten dotyčný co by tím doslova zas**ral celý log nebo jak se to jmenuje by zato dostal určité potrestání.

Link to comment
Share on other sites

mě to příjde jako totální hovadina, myslíš že se nenajdou jedinci co to budou jen tak s prdele dávat? ať už pluska nebo mínuska...

 

Možnost by byla přidávání karmy až potom co napíšeš do topicu nebo od 25 příspěvků nebo ještě možnost , že by se to někam psalo kdo komu dal karmu a ten dotyčný co by tím doslova zas**ral celý log nebo jak se to jmenuje by zato dostal určité potrestání.

 

Jako že by mohl hodnotit jen určitý počet příspěvků/uživatelů za nějáký čas? To je trochu blbost ne?

Link to comment
Share on other sites

Ja by som súhlasil s tým aby sa to niekam zapisovalo a musel by sa uvádzať nejaký rozumný dôvod prečo dal + alebo -. Inak v tom nevidím nič dobré lebo je pravda že niektorý by dávali len tak neodôvodnené -. Takto by tam bol aspon dôvod prečo to tak dal.

Link to comment
Share on other sites

mě to příjde jako totální hovadina, myslíš že se nenajdou jedinci co to budou jen tak s prdele dávat? ať už pluska nebo mínuska...

 

Možnost by byla přidávání karmy až potom co napíšeš do topicu nebo od 25 příspěvků nebo ještě možnost , že by se to někam psalo kdo komu dal karmu a ten dotyčný co by tím doslova zas**ral celý log nebo jak se to jmenuje by zato dostal určité potrestání.

 

Jako že by mohl hodnotit jen určitý počet příspěvků/uživatelů za nějáký čas? To je trochu blbost ne?

 

O času tam nebyla ani zmínka jen o těch 25 příspěvcích aby se zamezil multiacc. Ale je mně to u prdele je to jejich forum a je to nanich jestli tu něco vylepší nebo ne. Protože kdyš tohle forum je pořád stejné nic se tady nemění je to celkem hodně velká bída..

Link to comment
Share on other sites

O času tam nebyla ani zmínka

 

 

"že by se to někam psalo kdo komu dal karmu a ten dotyčný co by tím doslova zas**ral celý log nebo jak se to jmenuje by zato dostal určité potrestání."

 

-> Omezený počet hodnocení na určitý čas

Link to comment
Share on other sites

Obnovuji Vám to tady, je to nedořešené.

 

 

Takhle něják by to tu vypadalo kdyby někdo dostal moooc mínusek.

(zdroj: http://www.wrestlingweb.cz/novinky/2837-role-paula-heymana-na-ppv-show-night-of-champions) :

 

 

"Hele tedka nahodou jsem se podival na wrestling a videl tuhle sokujici spravu podle me tento borec neni nejaky sexy protoze cena no hej zdar no ja ani nevím co tu kecat Podle me tenhle chlapik je hodny jako buh tkze se mu klancte a dobry den no tak zacneme prosim chci minimalne +50 díky moc a jeste cena neco no ani fakt nechapu co mam delat cena suck podle me si myslim ze diky moc no ahoj zdarec palec diky no ahoj taktze ho ho krávy dou diíky Hele sere me to ze ja tady pisu na zachode protoze nikde jinde neni singal to vam reknu povidku no zrovna jsem hledal thýmy sogy aa nasel jsem dejte si stranku www.themesongs.h*mo.com To je vse"

Link to comment
Share on other sites

Jezis marja, tak to aspon zkuste... Vsechno ma sve vyhody a nevyhody... Ale jako zavrhnout tento napad, ktery by se sem hodil jen pro to, ze kazda vec ma sve pro a proti se mi zda nelogicke... To je jako, nedavej mu perma ban, stejne sem vleze pres proxy a zalozi si jinej ucet apod...

 

Ja jsem pro, aby se to aspon zrusilo. Vzdyt zas o tolik nejde...

Link to comment
Share on other sites

Jezis marja, tak to aspon zkuste... Vsechno ma sve vyhody a nevyhody... Ale jako zavrhnout tento napad, ktery by se sem hodil jen pro to, ze kazda vec ma sve pro a proti se mi zda nelogicke... To je jako, nedavej mu perma ban, stejne sem vleze pres proxy a zalozi si jinej ucet apod...

 

Ja jsem pro, aby se to aspon zrusilo. Vzdyt zas o tolik nejde...

 

No jo, jenže když se to nepovede, tak tu za největší ču*áky budou moderátoři a ti, co tuto karmu chtěli budou kritizovat nejvíc, Pawno.cz style.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Jezis marja, tak to aspon zkuste... Vsechno ma sve vyhody a nevyhody... Ale jako zavrhnout tento napad, ktery by se sem hodil jen pro to, ze kazda vec ma sve pro a proti se mi zda nelogicke... To je jako, nedavej mu perma ban, stejne sem vleze pres proxy a zalozi si jinej ucet apod...

 

Ja jsem pro, aby se to aspon zrusilo. Vzdyt zas o tolik nejde...

 

No jo, jenže když se to nepovede, tak tu za největší ču*áky budou moderátoři a ti, co tuto karmu chtěli budou kritizovat nejvíc, Pawno.cz style.

 

To není pravda.. Mě je šumák jestli tu karma bude, ale kdo by si nezanadával když už se to zesere? :haha:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...