Jump to content

gamemode Mafia Roleplay


Sweet

Recommended Posts

qtfcweogtt7epizmhs3q.png

 

Zdar, už asi měsíc vytvářím mód Mafia Roleplay. Snažím se udělat mód v češtině, kterej by se podobal těm anglickým Roleplay módům akorát se zaměřením na mafii. Jelikož v CZ/SK scéně hráče baví jen střílet a zabíjet, tak se snažím udělat mód zábavný i bez zabíjení a když už ty zbraně chcete sehnat a vyřídit si s někým účty nebo jste třeba v nějaké mafii a váš Capo (kápo) vám dal za úkol ať někoho zabijete můžete si je koupit od dealera zbraní. Ve hře musíte také získávat další a další levely, díky kterým můžete dělat lepší povolání, připojit se do mafie, koupit si dům, business atp. Musíte si ale také kupovat stále jídlo a pití, chodit na záchod a spát. Pokud jste kuřák musíte si také furt kupovat cigarety a kouřit. Z kouření se můžete vyléčit v nemocnici (vlastní namapovaný interiér). V módu je také systém zraňování a zabíjení hráčů. Když do hráče střelíte tak spadne a pokud do něj střelíte a má méně než 70hp hráč je zraněný a musí si zavolat lékaře, který ho odveze do nemocnice, tam ho budou operovat a poté musí v nemocnici počkat 5 minut (čas léčení). Tyhle informace by zatim stačily, teď se můžete podívat, co všechno do módu plánuju a co vše už mám hotové.

 

Zeleně - hotové | Šedě - není hotové

 

Potřeby

WC

Jídlo

Pití

Spánek

Kouření

 

Zaměstnání

Rozvážeč zboží

Hasič

Policista

SWAT

FBI

Lékař

Elektrikář

Popelář

Řidič autobusu

Taxikář

Právník

Dealer zbraní

Voják

Terorista

 

Budovy

Úřad

Policejní stanice

Nemocnice

Vězení

Banka

Businessy

Domy

24/7 obchody

 

Ostatní

Register, login systém

Průkazy

Pokud střílíte blízko policisty naběhne vám wanted level

Když ve hře píšete rozlišujete jestli píšete o věcech co se dějí ve hře nebo co se dějí v realitě. O hře píšete klasicky do chatu, ale o realitě musíte napsat vykřičník před zprávu.

Ostatní hráči vidí vaší zprávu pokud jsou od vás max 100m

Padání zbraní a peněz ze zraněného hráče

Bankomaty

Příkazy ke každému povolání

V obchodech si můžete koupit různé mobily nebo nářadí

Hry na mobil

Car systém

Pěstování marihuany

 

Mód má současně přes 7000 řádků a já mám o dost více plánů než sem vám sem napsal. Snažím se dodělat to někdy v září. Pokud vás to zaujalo můžete klidně komentovat nápad :)

Link to comment
Share on other sites

Yeah -_- Roleplay, bohužel se bojím že CZ/SK scéna to nepochopí a dopadne to že se stejně všichni budou jmenovat Josifecek1999 nebo pepik2004. Možná by to chtělo nějáký "rozpoznávač" a když někdo nemá nick ve tvaru Jmeno_Prijmeni tak ho to kickne (např.)

Link to comment
Share on other sites

Když ve hře píšete rozlišujete jestli píšete o věcech co se dějí ve hře nebo co se dějí v realitě. O hře píšete klasicky do chatu, ale o realitě musíte napsat vykřičník před zprávu.

 

To jako fakt MUSÍTE ?

Link to comment
Share on other sites

k tomu, že je to RP server... a ak dáš Meno_Priezvisko tak hráš akoby za tú postavu... a chováš sa ako tá postava (akoby sa chovala keby si bol na mieste tej postavy)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
totalne mi prijdou nesmyslny servery kde nemuzes mit normalni nick ale musis mit Jmeno_Prijmeni k cemu je to dobry :DD

 

proto většinou CZ/SK nechápou smysl takovýhle RP gamemodů

 

 

Jinak přeju autorovi hodně štěstí ;). Vypadá to skvěle z popisu tak snad to někdy vyjde. Rozhodně si přijdu zkusit zahrát

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Yeah -_- Roleplay, bohužel se bojím že CZ/SK scéna to nepochopí a dopadne to že se stejně všichni budou jmenovat Josifecek1999 nebo pepik2004. Možná by to chtělo nějáký "rozpoznávač" a když někdo nemá nick ve tvaru Jmeno_Prijmeni tak ho to kickne (např.)

takovych scriptu je :

#define
Link to comment
Share on other sites

je to pekny napad ale znizil by som pocet povolani a nechal len mafie... vila by to vacsia zabava, ibak novy napad si cenim 10/10

 

Díky, ono ti nakonec přijde, že tam moc povolání nebude, protože zezačátku budeš mít možnost pracovat (i s průkazy) maximálně ve čtyřech povoláních, jelikož další povolání můžeš dělat až od určitého levelu.

 

těžko budu v realu jezdit autem a bourat do zdí aniž by sem se zranil nebo zabíjet lidi. :lolol: ale jinak pěkný nápad :) 10/10

 

V mafii zabíjíš lidi podle nařízení svého šéfa.. tady to bude stejné. Bude tam pravidlo, že hráč nesmí zabíjet druhého hráče bez důvodu a pokud se zjistí, že někoho bez důvodu zabil dostane trvalý ban. Taky se budu snažit udělat, když s autem nabouráš a nějak ho více poškodíš vyhodí tě to z auta a budeš zraněný. Díky :)

 

Jinak přeju autorovi hodně štěstí ;). Vypadá to skvěle z popisu tak snad to někdy vyjde. Rozhodně si přijdu zkusit zahrát

 

Díky moc :)

 

Toto je RP alebo Mafia,zamieraj sa skor na mafiu,nerob zbytočny RP,stači urobiť mafianske rodiny,hodnoty atd.

 

Tohle je Mafia Roleplay, hraješ reálný život ve kterém se budeš furt pohybovat kolem mafiánských rodin, budeš řešit jejich problémy, ale také žít jako normální občan a pracovat ve klasických povoláních. :)

Link to comment
Share on other sites

To snad nemyslíš vážně :evil:

Konečně se dám do modu, kterej nikdo nemá a najednou ho začnou tvořit ostatní :crazy:

Teda ne stejnej ( :copy: !! :d ), mod bude zaměřenej pouze na mafii, žádné RP.

Tak teda GL a 7/10

-3 ? RP a Mafie mi moc dohromady nesedí.

Link to comment
Share on other sites

To snad nemyslíš vážně :evil:

Konečně se dám do modu, kterej nikdo nemá a najednou ho začnou tvořit ostatní :crazy:

Teda ne stejnej ( :copy: !! :d ), mod bude zaměřenej pouze na mafii, žádné RP.

Tak teda GL a 7/10

-3 ? RP a Mafie mi moc dohromady nesedí.

Sorry, nevěděl jsem o tom :d jinak díky :)

Link to comment
Share on other sites

Pokial chceš s RP preraziť v česku a na slovensku, tak by si to mal prepracovať na určitom území (napr. SF) nerozširovať do SA. Nápad sa mi páči, napriek inému príbehu je všetko ostatné rovnaké.

 

 

 

Dúfam, že to dokončíš, neodflákneš a samozrejme s tým aj zaboduješ.

Link to comment
Share on other sites

mam dotaz ohledne potreb a to konkretne Koureni. Je to doufam udelany tak ze kdyz si nikdy cigaro nedas tak tu potrebu nemas?

Samozřejmě :d

 

10/10 Good mód :v::potlesk: .

Díky :)

 

Jenom k tem autum napad ze kdyz hrac streli do nadrze tak ho to zabije

+kdyz hrac zabije bezduvodne hrace tak na nej bude vypsana odmena ze jeho hlavu :d

Ty auta ještě nějak propracuju, ale s tou odměnou.. ty nemůžeš zjistit jestli hráč někoho jiného zabil bez důvodu, mohl s nim mít nevyřízené účty, že ho třeba okradl. Proto se budou tyhle konflikty řešit na fóru a nejspíš udělám, že bude mít každý hráč svůj log aby se tim daly ověřit jestli hráč mluví pravdu. :)

 

Pokial chceš s RP preraziť v česku a na slovensku, tak by si to mal prepracovať na určitom území (napr. SF) nerozširovať do SA. Nápad sa mi páči, napriek inému príbehu je všetko ostatné rovnaké.

 

 

 

Dúfam, že to dokončíš, neodflákneš a samozrejme s tým aj zaboduješ.

Zapoměl sem dodat, že mód je jen v SF a v area51. Určitě se budu snažit to dokončit i kdyby se naskytly věci, který bych řešil delší čas. Díky :)

Link to comment
Share on other sites

No já se určitě těším a příjdu se podívat jak na ostatní mody. Docela mně zaujalo to , že kdyš zabiješ druhého hráče bez udání důvodu můžeš dostat trvalý ban. To se mně opravdu hodně líbí :-)

 

Určitě to dokonči :-)

Link to comment
Share on other sites

No já se určitě těším a příjdu se podívat jak na ostatní mody. Docela mně zaujalo to , že kdyš zabiješ druhého hráče bez udání důvodu můžeš dostat trvalý ban. To se mně opravdu hodně líbí :-)

 

Určitě to dokonči :-)

Díky, budu se snažit :)

Link to comment
Share on other sites

V San Fiero . Celkom dobré miesto určite lepšie než Los Santos už len kôli tomu že v LS sa moc hráčov nevyzná a niekedy to tam laguje

Kvůli tomu že je hráč v LS se mu to nelaguje :d ale jinak máš pravdu. Taky mi přijde že San Fierro je jedno z těch lepších měst :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...