Jump to content
  • 0

pomoc Problém - Pawn Complier


AK47

Dotaz

Zdravím, pawneři :v:

 

Nyní jsem na jiném počítači, právě jsem si stáhnul windows serveer u kterého dělám pwn, ale když chci dát pwn do amx tak mi to nechce udělat a řekne to

Unable to execute complier...

nevíte čím by to mohlo být? Předem děkuji :)

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

 

Zdravím, pawneři :v:

 

Nyní jsem na jiném počítači, právě jsem si stáhnul windows serveer u kterého dělám pwn, ale když chci dát pwn do amx tak mi to nechce udělat a řekne to

Unable to execute complier...

nevíte čím by to mohlo být? Předem děkuji :)

 

 

staci tlacitko "hledat", je to tu 100x

instni si .NET Framework 3.5

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Majitel
Pawno - nastavenia - Asociate with *.pwn files

a pôjde to

 

To je další blbost.. Proč asociovat soubory, když mu to vypisuje hlášku "NELZE SPUSTIT TEN DEBILNÍ KOMPILÉR!"

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Majitel

Já mám takovej pocit, že spouštíš Pawno rovnou z balíku win serveru, to je špatně.. Nahoď si složku "pawno" z win serveru někam na disk (např. na plochu) a spust ho ze složky, mělo by to fachat :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Já mám takovej pocit, že spouštíš Pawno rovnou z balíku win serveru, to je špatně.. Nahoď si složku "pawno" z win serveru někam na disk (např. na plochu) a spust ho ze složky, mělo by to fachat :-)

 

Já to takhle spouštěl asi 2 roky a nikdy jsem v tom problém neměl.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Majitel
Já mám takovej pocit, že spouštíš Pawno rovnou z balíku win serveru, to je špatně.. Nahoď si složku "pawno" z win serveru někam na disk (např. na plochu) a spust ho ze složky, mělo by to fachat :-)

 

Já to takhle spouštěl asi 2 roky a nikdy jsem v tom problém neměl.

 

Ono se ve WinRaru dá nastavit, jestli chceš do dočasnýho adresáře nahodit celej balík nebo jen spouštěnej soubor

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Majitel
Navíc když to dám na plochu tak stejně to nejde, mam zkusit ten framework?

 

Mrkni se do nastavení toho programu, měla by tam bejt cesta ke kompileru.. Pak si zkontroluj jestli ve stejný složce, kde máš pawno.exe je i pawncc.exe

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Majitel

Nastavení máš v programu v horním panelu.. Zmáčkni Alt to by tě do toho panelu mělo hned hodit.. Jestli to pořád nejde omrkni, jestli to spouštíš jako správce

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Majitel
Jsem správce ale programu pawno.exe? To se mi jen označí první písmena v horní liště

 

Bejt správce nestačí, programy se defaultně spouštějí s omezenými právy kvůli bezpečnosti, klikni pravým tlačítkem na pawno.exe a Spust ho jako správce

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...