Jump to content

návrh - Sekcie HELP


Recommended Posts

  • Administrátor

Přidat tlačítko Vyřešeno by nebyl problém to je otázka řekněme dvou hodin maximálně určitě je to podle mě dobrý nápad :)

Link to comment
Share on other sites

Jo, to mě taky napadlo, ale já do phpbb nedělám takže se v tom módě nijak vrtat nebudu :)

:d, Ta aktulizacia moze strasne zatazovat.... Ale spravit by som to mohol :d

neříkej mi, že by to nešlo nějak optimalizovat, aby to tolik nezatěžovalo + nemusí se to aktualizovat každejch 10 sekund :) třeba každý 2 minuty nebo i delší interval :)

Link to comment
Share on other sites

ako vidim tento topic sa niak rozbehol a myslim si ze by sme to uz mohli niako uzatvorit :) nwm ako vy ale ja si myslim ze

 

Ano 90% [ 36 ]

Ne 10% [ 4 ]

 

hovori za vsetko ;)

Nepovídej...já to vidím jasně na remízu :d :D... bože

Link to comment
Share on other sites

Hele vyresil bych to takhle. nebude to jenom v sekci help, ale proste kazdej kdo zalozi tema si ho muze sam zamknout. Souhlas kolegove?
mxco[":36tovqpn]Celkově, proč jenom help ? Když už tak všechna témata, která založím. Jsem pán svých témat, nikdo mi nebude dělat bordel v mých tématech, můžu si to zamknout ať už to tady nesmrdí atd ...

 

Už tu to bylo, ale jo, souhlas. Ale udělal bych to tak, že autor svého tématu může pouze zamknout své téma, pro znovu-odemčení by musel napsat moderátorovi a uvést důvod.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...