Jump to content

návrh - Sekcie HELP


Recommended Posts

Ahoj :)

 

chcel by som sa opytat ci by nebolo dobre spravit aby v sekcii HELP aby zakladatel TOPICu mohol zamknut topic a nemuselo by sa cakat napr na redaktora...myslim ze by sa tym nic nepokazilo a ulahcilo by to moderatorom pracu ;-)

Link to comment
Share on other sites

ani nie :d staci sa zamysliet...naco mas kalkulacku??? k tomu aby si nemusel pocitat v hlave alebo v tazsich pripadoch na prstoch :d

a z toho vypliva ze kalkulacka ma primarnu funkciu ulahcit pocitanie :)

 

 

 

jednoducho to ulahcuje zivot :d

Link to comment
Share on other sites

poslední zpráva k tomu spamu :d - co má společnýho kalkulačka s tim že je valenta línej něco udělat pro tohle forum? :d ta kalkulačka aspon něco dělá :d ale u valenty si tim tak moc jistej nejsem :d

Link to comment
Share on other sites

Celkově, proč jenom help ? Když už tak všechna témata, která založím. Jsem pán svých témat, nikdo mi nebude dělat bordel v mých tématech, můžu si to zamknout ať už to tady nesmrdí atd ...

Link to comment
Share on other sites

Momentálně je na dovolené, snad se z toho něco vyvrbí protože tenhle návrh se mi libí. :)

 

 

co ja pamatuju tak mi valenta slibil ze se nebude cpat do organizace a spravy fora ne. takze to jestli to projde je na nas.

Tak hlavně že už organizoval ten mód na upozornění založení threadu do chatu :) říkal Ewwemu ať se na to podívá jestli by to šlo i na upozornění postnutých příspěvků...Ewwemu jsem hned tuhle věc zatrhl, protože by to bylo ještě horší...

Link to comment
Share on other sites

Momentálně je na dovolené, snad se z toho něco vyvrbí protože tenhle návrh se mi libí. :)

 

 

co ja pamatuju tak mi valenta slibil ze se nebude cpat do organizace a spravy fora ne. takze to jestli to projde je na nas.

Tak hlavně že už organizoval ten mód na upozornění založení threadu do chatu :) říkal Ewwemu ať se na to podívá jestli by to šlo i na upozornění postnutých příspěvků...Ewwemu jsem hned tuhle věc zatrhl, protože by to bylo ještě horší...

ohledně toho :) ono by bohatě stačilo, kdyby byly nastavenýá top 5 ténata na automatickej refresh :) a nemuselo by se dávat F5.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...