Jump to content

[HLED�M] Partnera pro Produkci


Recommended Posts

Ahoj s kámošem otevíráme novou Herní,Real Produkci koupili jsme si 720p kamery a hodláme natáčet i 40 minutové filmy proto potřebujem mediální partnery abychom se trochu zviditelnili ukázka herního videa :

http://www.youtube.com/watch?v=gzcc0-IPxF0

Link to comment
Share on other sites

Když snímáš obrazovku nezáleží vůbec jakej máš program na natáčení, kvalita bude vždy podle šířky obrazu ne?

Když točím já (mám 1920x1080) tak vždy když hodím video na youtube hned je tam FULL HD a točím frapsem.

Link to comment
Share on other sites

Na herní video nepotřebuješ Herní kameru vždyt to je normalně přes Fraps nebo přes co :d
Já sem psal že když budeme natáčet filmy z reálného světa tak na to máme 720p kamery..

 

neuskodilo by napsat co si pod tim presne predstavujes

Představuju si pod tím naše logo na jakémkoliv webu popřípadě sdílení videí na různých webech. Sdílení není nutné. My na oplátku nabízíme na začátku videa reklamu na vaše Firmy/Weby. Příklad: Mediální Partner a pod tím vaše logo.

Link to comment
Share on other sites

Nějaké video ze života už máte natočeno? Sponzoring je mrcha, vyhodím něčí odkaz a mám ztráty...

Tento týden mi přišla kamera viz http://www.alza.cz/sony-hdr-cx210eb-cerna-d299159.htm

Něco ti natočím na ukázku aby ses ujistil že nekecám. On sponzoring to není tohle je pouze partnerství kde akorát na web vyhodíš jeden obrázek který nám odkáže na web a mi ti za to dáme na oplátku tvoje logo do videa a dole na webu.

Link to comment
Share on other sites

Líbí se mi zpracování a natočení videa, scénář, ale bohužel mi nesedí hudba s videem.

To se ještě doladí jelikož v plném filmu bude i dabing tak tě ani hudba moc zajímat nebude.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...