Jump to content

[TAPETA] Mikeš mix


Morlox330

Recommended Posts

Čau , chtěl sem si udělat tapetu , tak sem si stáhnul Photoshop , no vlastně sem si photoshop stáhnul už dřív a dělal sem pro kámoše tapety tak sem si urobil pro mě jednu..

Hlavně sem musel zvýraznit většinu obrázků hlavně obrázek Monster a DC páč DC nebylo moc vidět na tom modrém podkladu.

 

Jsem začátečník ve Photoshopu tak berte na to ohled.

Prosím hodnocení a kritiku :)

 

mikestapeta.png

 

Dodávám že obrázky sem si vybral podle sebe , pozadí se skládá z 2 obrázků tudíž není v celku stažené.

 

Jsou tam obrázky toho , co mám rád a co hraju většinou za hry :)

Link to comment
Share on other sites

Nechápem čo sa Vám na tom páči, mne sa páči len pozadie tie "nalepené" obrázky tam vôbec nepasujú, možno keby boli zasadené do obrázka nejak ale vyčnievajú z neho.

Link to comment
Share on other sites

Díky na názory. ;)

 

Frodo taky to nemá být pro tebe :d

To mělo znamenat jako že bych si to na plochu nedal.. :d Takhle.. wallpapery se nedělají stylem stáhnu si pozadí z netu a na něj plácnu 4 obrázky. Zkus si na google vyhledat "wallpaper" a podle vzoru si zkus nějaký udělat. Né okopírovat ale snažit se udělat podobnej. Tím příjdeš na to, jak se co dělá apd.

Link to comment
Share on other sites

To mi chceš říct že ty jsi si to dal jako tapetu? Mě by nikdy nenapadlo si něco takového dát jako wall...když půjdeš na google imgs napíšeš do vyhledávače Monster energy a vlevo vyplníš rozlišení tvého monitoru ;) uděláš 100x lip...

Link to comment
Share on other sites

Víte co mě na tomhle pokaždé dostane? :d

Někdo zde prezentuje, jak si chtěl udělat wallpaper na svoji plochu, udělá to a prezentuje to tu. A pak z něj vyleze, že si to vlastně ani vůbec na plochu nedal. Tak co to jako je? :d Tak proč píšete, že jste si udělali svůj wallpaper na svoji plochu, když se vám to ve finále taky nelíbí a nedáte si to tam :d

 

Navíc co to máš za rozlišení? 1024x768? Jinak nechápu. A přestaňte používat to trapný komerční imageshack. Je to hrozný.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...