Jump to content

[WEB] Creative-OTTD [Súťaž o SAMP server]


Mattsy

Recommended Posts

Zdravím všetkých,

 

keďže sú prázdniny tak sme sa s ĐragoN_Cz rozhodli že pre všetkých čo majú radi Open Transport Tycoon Deluxe spravíme web aby sme mohli hrať tieto dva mesiace cez hamachi a súťažiť medzi sebou kto je lepší.

 

WEB:

 

http://www.creative-ottd.eu

 

Web som robil ja, berte ohľad, je to moja prvá stránka cez CSS. Servery spravuje dragon, ak máte nejaké nejasnosti či pripomienky píšte buď sem alebo na stránke nájdete kontakt, uprednostňujeme mail pred Skypom.

 

Web môže na Opere blbnúť ale na Mozille Firefox a Google Chrome sa zobrazuje v poriadku.

 

Ak sa pripojíte do niektorej zo sieti na hamchi tak napíšte koment z menom na hamachi a číslo siete do ktorej ste sa pridali.

 

Prajeme Vám s Dragonom príjemne hranie a dúfame že si hru užijete :)

 

 

IP: 37.157.192.141

Link to comment
Share on other sites

ja nechci nic rikat ale kolikrat sem da clovek o dost lepsi web stranku a vy rikate jak je to hnusny ze je to treba preplacany nebo blbi barvy a u tohodle sama chvala nechapu vas chcete si splhnout nebo co ?

Link to comment
Share on other sites

ja nechci nic rikat ale kolikrat sem da clovek o dost lepsi web stranku a vy rikate jak je to hnusny ze je to treba preplacany nebo blbi barvy a u tohodle sama chvala nechapu vas chcete si splhnout nebo co ?

100 ludí 100 chutí ;)

Link to comment
Share on other sites

ja nechci nic rikat ale kolikrat sem da clovek o dost lepsi web stranku a vy rikate jak je to hnusny ze je to treba preplacany nebo blbi barvy a u tohodle sama chvala nechapu vas chcete si splhnout nebo co ?

jde o to, že každej tady prezentuje weby s fusionem, kde je všechno stejný až na to že tam je pár modifikací a možná jiná theme, ale jinak je to jedno a to samý. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ďakujem za hodnotenie :)

 

Zabudol som dodať že kľudne sa môžete pripojiť do hociktorej sieti na hamachi, len potom napíšte meno na hamachi a do ktorej ste sa pridali.

Link to comment
Share on other sites

Oznámení

Jen chci oznámit, že zítra od 10:00 do 20:00 pojede Náš server. Tato hra se už bude zapisovat do statistik. Pokud někdo zbankrotuje, nesmí si založit novou firmu.

 

Doufáme, že u Nás budete hrát. :)

Link to comment
Share on other sites

Jinak ten web je moc hezkej dobrá práce.

 

Ďakujem, to poteší :)

 

V blízkej budúcnosti bude spustené fórum kde budú návody ako hrať, rady, veci na download, riešenie problém a veci o hre proste :)

Link to comment
Share on other sites

Na čem ta hra jede?

 

Na dragonovom PC ktorý má doma a hraje sa cez hamachi, zatiaľ bohužiaľ nevieme ako to spojazdniť na VPS.

Já se ptal v jako v jakém jazyce je napsána, jestli to ej zátěžové jako minecraft a nebo jako cs 1.6, že bych to pustil u sebe na serveru, pokud by se mi hra zalíbila.

Link to comment
Share on other sites

Na čem ta hra jede?

 

Na dragonovom PC ktorý má doma a hraje sa cez hamachi, zatiaľ bohužiaľ nevieme ako to spojazdniť na VPS.

Já se ptal v jako v jakém jazyce je napsána, jestli to ej zátěžové jako minecraft a nebo jako cs 1.6, že bych to pustil u sebe na serveru, pokud by se mi hra zalíbila.

 

Tak to si mal povedať hneď, myslím že je to v C#.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Tu hru vůbec nechápu :d Postavil jsem u továrny nákladovou rampu a jezdí do ní nákladák, ale nic se tam netěží apod :d

Nejde o těžbu jde o to uživit společnost nezkarchovat a bejt nejprosperovanější (?) firmou

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...