Jump to content

Čo budete robiť cez leto ?


Alsei

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Přes léto? Jelikož zítra, nejpozději příští týden budu spouštět Lineage 2 server, tak budu celé 2 měsíce kontrolovat hráče, dodělávat nové věci na server apod.

Link to comment
Share on other sites

Tak původně jsem chtěl hlavně pracovat na nějákém gm v pawnu což asi budu, ale představoval jsem si že na to nebudu sám, což se mi nevyplnilo :d ..

jinak ale taky práce a určitě nějáký ty tradiční prázdninový kalby :d se zas budem probouzet na záchodech :d nebo taky stanování u vody, už v pondělí :d

EDIT: taky napiš ty co budeš dělat ne ? :d nás chceš o prázkách ojíždet bo co? :d že chceš vědět co budeme dělat :d

Link to comment
Share on other sites

uz zejtra po vysvedceni jedu na 2 tejdny jako praktikant na tabor s par spoluzakama, potom se budu doma asi tejden valet, pak pojedu s kamosem otravovat jeho babku a dedka na tejden.. potom tejden doma, pak jedu na tejden na soustredeni stolniho tenisu a posledni 2 tejdny pujdu tam kam me osud zavane :d

Link to comment
Share on other sites

Mam dvě možnosti ale nevim zatim jaká to bude ...

Zítra jak dostanu vízo ...

 

Tak když bude dobré dostanu new Grafickou Kartu !!! GTX 690

Tak budu furt kalit hry apod..

 

Ale když bude špatné tak budu vytírat hajzly :DD

Link to comment
Share on other sites

Od prázdnin budu zdravě žrát posilovat a běhat (co nejvíc) chodit do posilky .. DOma a tak :d Dále jelikož mi odešel zdroj od PC tak budu čekat na výplatu a pak si půjdu koupit nový a zbytek dne prosedím u kompu a budu expit COD4 :d

Link to comment
Share on other sites

Letošní prázdniny pojmu sportovně (kolo, posilka, fotbálek, ...), víkendy = disco time. Zítra jdu zjistit, zda výjde brigáda, nějáké ty mince by se určitě hodily.

Link to comment
Share on other sites

Na pawno som sa vysral, keďže sa mi zoskratoval harddisk na notebooku :/ 300 euro za vyhľadávanie a opravu nedám, predlžovačka s prepäťovou ochranou je už kúpená xD! Budem stále doma, vždy ako vždy, toto leto budem pracovať na školskom projekte internetového časopisu. Potom by som chcel urobiť nejaký ten zoznam vecí v Linuxe a snáď už budúci rok s kamošom to GNU jadro trochu upravíme :) .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...