Jump to content

ostatní Létající Moucha.cz


Ingnition

Recommended Posts

windowsphone.jpg

moucha_reklama.png Nový článek: PROČ JSEM SI VYBRAL MOBILNÍ SYSTÉM WINDOWS PHONE

Tento článek bych chtěl věnovat tomu, proč jsem si právě vybral mobilní systém Windows Phone. Ačkoliv se nejspíš bude jednat o článek, který vyvoláme tzv. flame, přesto prosím se snažte to tak nebrat. Nebudu zde nijak komentovat jiné systémy či nutit k přechodu právě na Windows Phone. Jenom bych rád napsal, co mě k tomuhle systému, který používám již několik let přimělo.

 

Když jsem si začátkem roku 2011 šel vybírat svůj první smartphone, díval jsem se jednoznačně na cenovou relaci (což v té době bylo 8.000 Kč) a hlavně HW vybavenost. V té době mě uchvátilo HTC Desire s Androidem, který měl můj kamarád. Tudíž jsem věděl, že můj výběr bude prostě HTC a tutově jsem chtěl právě onen velice povedený Desire. Jenže jsem si řekl, že se podívám ještě co bude dál za výběr. A v ten okamžik jsem našel HTC HD7 s Windows Phone. Absolutně jsem nevěděl, co to je za systém a ani jsem si o něm nic pořádného nezjišťoval. Věděl jsem jen že je to smartphone a hlavně HTC s nejlepším poměrem výkon / cena (1 GHz procesor za tu cenu neměl žádný telefon). Navíc jsem k tomu dostal i dárek autonabíječku a ke všemu byl telefon v tu dobu v akci, jinak stál daleko více. Ve zkratce tedy jasná volba.

 

[Přečíst si celý článek »]
http://www.letajicimoucha.cz/proc-jsem-si-vybral-mobilni-system-windows-phone/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

windows10.jpg

moucha_reklama.png Nový článek: TÝDEN S WINDOWS 10 TECHNICAL PREVIEW - JAK PROBÍHALA INSTALACE

Je to již více jak týden, co jsem si na svůj hlavní počítač nainstaloval Windows 10 Technical Preview. Napadlo mě tedy, že bych z toho mohl udělat krátký článek o tom, co mě na nových Windows 10 které jsou stále aktivně ve vývoji nejvíce zaujalo či naopak nezaujalo. Samozřejmě stále je nutné brát v potaz, že se jedná o technickou ukázku - tedy o silně nedokončenou byť použitelnou verzi. Už jenom to ale stačí k tomu, že těch pozitiv co mě zaujalo je daleko více, než těch negativů které pravděpodobně ještě nejsou dodělány a přijdou až časem.

 

insider_windows.png

 

V první části bych rád probral samotnou instalaci Windows 10, kterou jsem provedl ze systému Windows 8.1. Byl jsem až překvapen, jak jednoduché to bylo. Inu, přesvědčte se sami.

 

[Přečíst si celý článek »]
http://www.letajicimoucha.cz/tyden-s-windows-10-technical-preview-jak-probihala-instalace/

Edited by Ingnition
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

BFU Selassie: Slovenský Youtuber odepsal herní notebook od Asusu

 

Pokud jste ten, kdo sleduje naší CZ/SK YouTube scénu, určitě víte o koho se jedná. Pro ty z vás co to nesledujete, jedná se o slovenského kluka co natáčí videa na YouTube a říká si Selassie (menameselassie) – natáčí převážně různé herní videa ale i tématické vlogy. U tohoto člověka mám již nějaký rok odběr (více méně od jeho začátků), to je fakt. Každopádně už jeho videa prakticky rok nesleduji. Jeho tvorba se z mého pohledu příliš zkomercializovala a ačkoliv šla jeho kvalita produkce nahoru, obsah a on samotný se zkrátka změnil – nebaví mě.Každopádně jsem se před pár dny zastavil nad jedním videem, který jsem zahlédl v sekci nejnovějších videí od lidí, které na YouTube sleduji.

 

Video bylo o tom, že nám ukáže čas od času nějaký produkt, který „otestuje“ či zrecenzuje a zkrátka nám ho představí. V tomto dílu Testovinek (tak svojí sérii pojmenoval) testoval herní notebook ASUS G501 J, který mu zaslal k otestování samotný ASUS. No upřímně, nevím zda Asus počítal s tím, že z toho onen velkýYouTuber Selassie s více jak 354 500 odběratelů udělá takovou frašku a naprosto notebook odepíše. Ale pozor, notebook neznemožnil na základě toho, že by byl skutečně špatný. On ho odsoudil na základě toho, že on sám je naprostý hlupák a laik a nezjistil si potřebné informace jak vlastně herní notebooky fungují.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE: http://www.letajicimoucha.cz/bfu-selassie-slovensky-youtuber-odepsal-herni-notebook-od-asusu/

Edited by Ingnition
Link to comment
Share on other sites

BFU Selassie: Slovenský Youtuber odepsal herní notebook od Asusu

 

Pokud jste ten, kdo sleduje naší CZ/SK YouTube scénu, určitě víte o koho se jedná. Pro ty z vás co to nesledujete, jedná se o slovenského kluka co natáčí videa na YouTube a říká si Selassie (menameselassie) – natáčí převážně různé herní videa ale i tématické vlogy. U tohoto člověka mám již nějaký rok odběr (více méně od jeho začátků), to je fakt. Každopádně už jeho videa prakticky rok nesleduji. Jeho tvorba se z mého pohledu příliš zkomercializovala a ačkoliv šla jeho kvalita produkce nahoru, obsah a on samotný se zkrátka změnil – nebaví mě.Každopádně jsem se před pár dny zastavil nad jedním videem, který jsem zahlédl v sekci nejnovějších videí od lidí, které na YouTube sleduji.

 

Video bylo o tom, že nám ukáže čas od času nějaký produkt, který „otestuje“ či zrecenzuje a zkrátka nám ho představí. V tomto dílu Testovinek (tak svojí sérii pojmenoval) testoval herní notebook ASUS G501 J, který mu zaslal k otestování samotný ASUS. No upřímně, nevím zda Asus počítal s tím, že z toho onen velkýYouTuber Selassie s více jak 354 500 odběratelů udělá takovou frašku a naprosto notebook odepíše. Ale pozor, notebook neznemožnil na základě toho, že by byl skutečně špatný. On ho odsoudil na základě toho, že on sám je naprostý hlupák a laik a nezjistil si potřebné informace jak vlastně herní notebooky fungují.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE: http://www.letajicimoucha.cz/bfu-selassie-slovensky-youtuber-odepsal-herni-notebook-od-asusu/

měl ten blbec zapojenej ten noták do eletriky? nevšiml jsem si nikde kabelu :d

Link to comment
Share on other sites

Stačí si přečíst celý článek, píšu tam o tom :)

vtom případě stebou souhlasím... stim kabelem jsem si všiml i sám a nemusel jsem si to číst.. ale co dodát. asus nikdy notebook tomu kdo tomu rozumí a má málo odběrů... místo tomu to dá člověku co si ani nezapojí ten notebook do eletriky a řekne  že je to sračka... :d takže asus dostal rekt

Link to comment
Share on other sites

jak_to_cele_zacalo_4_clanek.jpg


 


Po třech a půl letech pokračování článku o tom, jak jsem se vlastně vypracoval k tomu, co dnes dělám a že to mnohdy nebylo až tak jednoduché…


 


http://www.letajicimoucha.cz/jak-to-cele-zacalo-cast-4/


Edited by Ingnition
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

 

V tomto článku vám ukážu, jak snadno si přidat jiný vzhled celé aplikace Steam na Windows. V druhém pokračování článku vám ukážu totožný postup, akorát pro macOS.

Taky se vám nelíbí ten nevšední originální vzhled aplikace Steam? Jednoduše si můžete z internetu stáhnout jakýkoliv jiný vzhled, a ten si pak přidat do Steamu. Z ničeho nic pak máte Steam přesně podle vlastních představ a vkusu, který vám maximálně vyhovuje. V tomto článku vám ukážu můj roky nejoblíbenější vzhled, který se jmenuje “METRO”, spojuje elegantní grafiku s jednoduchostí. Velice doporučuji  

 

[Přečíst si celý článek »]

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...